Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

DesireGTI masz reszte zapachow ? jesli ktos jest w posiadaniu nazw nowych zapachow, bardzo prosze o przeslanie na oliffka22@interia.pl dziekoffka !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina fm group
potrzebuję odpowiedniki perfumów FM o numerach 330 331 351 352 353 354 355 i 356. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara.myszka
szukałam niedawno mojego ulubionego zapaszku szarej pumy wśród odpowiedników i od razu pominełam fm bo niestety mój wcześniejszy zakup ich podróbki Mexx women to porazka. perfum był mało podobny do oryginału i bardzo nietrwaly. teraz zdecydowałam się na zakup perfumy pantera szara paris avenue http://www.edp24.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=panthera&x=0&y=0&szukaj_opis=1. zrobiłam potem test i psiknełam na nadgarstki mojej kumpeli podrobką i resztką orginału pumy, powiedziała ze zapachy są identyczne i nie różnią się od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariza KOSMETYKI
KONSULTANT W FIRMIE MARIZA BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! Poszukujemy Konsultantów do sprzedaży firmy MARIZA. W naszej ofercie znajdziesz: - kosmetyki do pielęgnacji twarzy (m.in. kremy, mleczka, toniki, pomadki ochronne do ust), - kosmetyki do ciała (m.in. balsamy, masła, żele pod prysznic, preparaty antycellulitowe, preparaty do kąpieli, kremy do rąk) - kosmetyki dla mężczyzn - oraz szeroka gama kosmetyków do makijażu (m.in. fluidy, pudry, cienie do powiek, pomadki do ust) W cenach od 4 do 40 złotych. Stały gwarantowany rabat 30%, możliwość darmowej przesyłki. BEZ KOSZTÓW WSTĘPNYCH, BEZ RYZYKA! mariza00@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibi25
Polecam dobry obpowiednik Eporio Armaniego she - Empire City paris avenue, pachnie świetnie używam go od niedawna i jest to mój ulubiony perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aethiopica
W kwestii zapachów wiosna 2012 - to ktoś coś ma w kwestii identyfikacji do jakich zapachów są zbliżone? :) PS: piórniki pachną, np. dlatego, że ... zbiła mi się jedna fiolka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promocja FM! Perfumy klasyczne damskie 30ml - 20zł 6, 90, 174, 25, 252, 255, 259, 264, 265, 268, 269, 272, Perfumy klasyczne męskie 50ml - 20zł 52, 83, 134, 207 Perfumy luksusowe damskie 50ml - 45zł 308, 309, 310 żel pod prysznic 97 - 12zł deo roll on damskie: 97, 146; męskie: 64, 134 - 12zł Odżywka do włosów cienkich i pozbawionych puszystości - 12zł Balsam po goleniu - 22zł Podkład Advanced Foundation Gloden Sun - 32zł Podkład Second Skin Foundation Cinnqmon Beige - 33zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjaak
Hello, Can somebody help me with the names of new perfumes from FM. Hope you want to help me. Thank you very much.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAMMM
www.twoje.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAMMM
www.twoje.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytka23
widzę że przed FM jeszcze bardzo długa droga zanim matoły pojmą,że ich perfumy nie są żadnymi podróbami! lista odpowiednikow stworzona przez jakiegoś młotka w domowym zaciszu może jedynie pomóc w określeniu nuty zapachowej, ktora nam samym sie podoba. np. jeśli bardzo lubię hugo boss orange to można się spodziewać, że bedzie podobał mi sie perfum 297. ale nie wymagajcie że perfum FM będzie pachniał identycznie z jakimś innym skoro nikt nigdy nie powiedział, że taka ma być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Zgadzam się z Zytka. Przed nami jeszcze baardzo długa droga... Tym bardziej, ze osobiście znam wielu dystrybutorów, którzy sami mówią, że to podróbki. Powinni takich usuwać z klubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewazraju
nikt nie ma listy nowych odpowiedników od nr 330 w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Też szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głooowa boli
od fm głowa mnie bolała, za bardzo intensywne, w ogole nie wspólgrają ze skórą.. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Zapewne w swoim życiu przetestowałaś całą gamę perfum oferowanych przez FM. I skoro bolała Cię głowa, to widocznie masz alergię. W ogóle. Na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mercy87
Dokładnie, musisz mieć alergię na wszystkie możliwe perfumy! Bo niemożliwością jest aby bolała Cię głowa od każdego perfumy, jakoś wiele osób ich używa i nic się z nimi nie dzieje, ja od lat używam perfum FM i jestem z nich ogromnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata.kuleczko@gmail.com
Ja też jestem mega zadowolona! Na pewno każdy znajdzie jakiś zapach dla siebie, skoro jest ich pełna gama ;) Pachną długo i nie wietrzeją jak podróbki z hipermarketów w tej samej cenie. Ostatnio zostałam dystrybutorką tej marki, ale chyba głównie dla siebie, bo 81 to mój ulubiony zapach już od wielu lat ;) Czy ktoś może mógłby podesłać mi na maila aktualny spis lub link do takiego spisu inspiracji perfum?? Mam duży starter, ale niestety nie otrzymałam tej listy i dość ciężko bez niej pracować. Mój mail: beata.kuleczko@gmail.com Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Ja mam taki spis, ale nie obejmujący tych najnowszych luksusowych (8 nowych zapachów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia79.2009
Jasne ze nikt nie potwierdzi takiej oficjalnej listy, ale dystrybutorzy na wyzszych poziomach kariery otrzymuja koperty z nowymi listami zapachów. Chyba nikt z Was nie jest jeszcze tak wysoko :) 351 burberry body 352 ellie saab la perfum 353 killian love dont be shy 354 masaki matsushimo shiro 355 trussardi donna 356 diane von furstenberg diane 330 frederic malle eau d;hiver 331 shiseido zen for men Prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Najpiękniejsze dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
ZAPACHY DAMSKIE FM Kolekcja klasyczna damska 01 GIVENCHY Ange ou Demon Le Secret 03 GIVENCHY Play Intense For Her 05 GUCCI Rush 06 ELIZABETH ARDEN Green Tea 07 GIORGIO ARMANI Acqua di Gio 08 GIVENCHY Eaudemoiselle 09 NAOMI CAMPBELL Neomagic 10 CHRISTIAN DIOR Jadore 12 LANCOME Hypnose 13 YVES SAINT LAURENT Baby Doll 14 HUGO BOSS Deep Red 15 DKNY - Pure 16 GABRIELA SABATINI Muelhens JIMMY CHOO Jimmy Choo 17 PARIS HILTON Paris Hilton 18 CHANEL Coco Mademoiselle 19 VERSACE Crystal Noir 20 ELIZABETH ARDEN Red Door Velvet 21 CHANEL No.5 23 CACHAREL Amor Amor 24 KENZO Jungle Elephant 25 HUGO BOSS Hugo Woman 26 NAOMI CAMPBELL Naomi 27 SALVATORE FERRAGAMO - Attimo 28 ISSEY MIYAKE L'eau D'Issey Soothing Night 29 ESCADA Marive Groove 30 TORRENTE L'or de Torrente 32 THIERRY MUGLER Angel 33 DOLCE & GABBANA Light Blue 34 CHANEL Chance 80 CHRISTIAN DIOR Dior Cheri 81 DKNY Be Delicious Woman 97 GUCCI Rush 2 98 MEXX Mexx Woman 101 GIORGIO ARMANI Armani Code 125 NINA RICCI Nina 132 VERSACE Crystal Noir 173 DIOR Hypnotic Poison 174 LANCOME Miracle 177 GIORGIO ARMANI Mania 180 GIORGIO ARMANI Emporio Armani Diamonds 181 MOSCHINO I Love Love 183 PACO RABANNE Black XS for Her 185 HUGO BOSS Hugo XX 257 BURBERRY Burberry London 261 ISSEY MIYAKE Leau dIssey 263 GABRIELA SABATINI Gabriela Sabatini 265 ESCADA Signature by Escada 267 ED HARDY Love & Luck 271 GABRIELA SABATINI Latin Dance 2008 272 PUMA Flowing Woman Kolekcja luksusowa damska 141 VERSACE Bright Crystal 142 CHRISTIAN DIOR Dior Addict 146 LACOSTE Lacoste Pour Femme 147 DOLCE & GABBANA The One 149 KENZO Kenzo Amour 162 NARCISO RODRIGUEZ For Her 192 GUCCI Gucci by Gucci 281 ESCADA Moon Sparkle 283 PARIS HILTON Can Can 284 DKNY Be Delicious Night 286 CHRISTISN DIOR Midnight Poison 287 BVLGARI Jasmin Noir 289 LANCOME Magnifique 291 GIORGIO ARMANI Diamonds Emporio Intense 292 ESCADA Ocean Lounge 293 CACHAREL Amor Amor Tentation 294 YVES SAINT LAURENT Elle 296 VERSACE Versence 297 HUGO BOSS Orange Woman 298 GUCCI Flora 303 NAOMI CAMPBELL Cat Deluxe at Night 304 HUGO BOSS Boss Woman 305 NINA RICCI Ricci Ricci 306 GIORGIO ARMANI Idole dArmani 308 CACHAREL Scarlett 309 CHRISTIAN DIOR Escale a Pondichery 311 GIVENCHY Amanage Marriage 312 ESCADA Desire Me 313 GUESS Seductive 317 GUCCI Guilty 318 GIORGIO ARMANI Acqua di Gioia 319 THIERRY MUGLER Womanity 320 YVES SAINT LAURENT Parisienne 321 LANCOME Tresor in Love 322 CHANEL Chance Eau Tendre 323 MASAKI MATSUSHIMA Masaki Masaki 351 BURBERRY - Body 352 ELIE SAAB Le Parfum 353 KILIAN LOVE Don't be shy 354 MASAKI MATSUSHIMA - Shiro 355 TRUSSARDI - Donna 356 DIANE VON FURSTENBERG - Diane Kolekcja klasyczna damska 232 ESTEE LAUDER Pleasures 237 CHRISTINA AGUILERA Christina Aguilera 239 BURBERRY The Beat Kolekcja kwiatowa 71 Jaśmin (z nutą konwalii, cedru i piżma) 72 Tiare (z nutą frezji, limonki i cedru) 74 Ylang-ylang (z nutą ambry, miodu i jaśminu) 75 Róża (z nutą cytrusów, jeżyn i piwonii) Kolekcja owocowa 201 Zmysłowa wanilia 202 Zwariowane jeżyny Kolekcja Młodzieżowa 88 Strawberry Fruit ZAPACHY MĘSKIE FM Kolekcja klasyczna 42 L'OCCITANE - Eau des Baux 43 HUGO BOSS Hugo Energise 45 GIVENCHY Play Intense 51 L'INSTANT DE GUERLAIN Extreme Pour 52 HUGO BOSS Boss 54 HUGO BOSS Hugo 55 HUGO BOSS Boss Orange 56 CHRISTIAN DIOR Farenheit 57 LACOSTE Lacoste Pour Homme 62 GIORGIO ARMANI Code Sport 63 GUCCI Guilty Pour Homme 64 GIORGIO ARMANI Black Code 65 DSQUARED Hee Wood 68 DOLCE & GABBANA For Men 93 AZZARO Chrome 110 JEAN PAUL GAULTIER La male 120 CARTIER Declaration 134 GIORGIO ARMANI Acqua di Gio 135 BVLGARI Aqva pour Homme 140 GIORGIO ARMANI Emporio Remix For Him 189 DIESEL Fuel For Life 207 AZZARO Twin For Men 208 GIVENCHY Play 210 HUGO BOSS Hugo XY 219 HUGO BOSS Boss in Motion White 223 DOLCE & GABBANA La Lune (unisex) 224 CAROLINA HERRERA CH Men 225 LACOSTE Challenge 226 HUGO BOSS Boss Pure Kolekcja Młodzieżowa 90 Trendy Boy Kolekcja luksusowa 151 YVES SAINT LAURENT Lhomme 152 GUCCI Gucci Pour Homme 155 PRADA Prada Pour Homme 158 HUGO BOSS Boss Selection 160 LACOSTE Essential 169 DOLCE & GABBANA Light Blue Pour Homme 195 DOLCE & GABBANA The One Men 198 GUCCI Gucci by Gucci Pour Homme 199 PACO RABANNE 1 Million 300 DIOR Dior Homme Sport 301 DIESEL Only The Brave 302 KENZO Kenzo Power 324 MASAKI MATSUSHIMA M 0OC Men 325 BIOTHERM Biotherm Homme Force 326 HUGO BOSS Boss Bottled Night 327 CHANEL Blue de Chanel 328 DOLCE & GABBANA The One Genlteman 329 HUGO BOSS Boss Soul 330 FREDERIC MALLE L'eau D'hiver 331 SHISEIDO Zen for Men WYPRZEDAŻ KOLEKCJA LUKSUSOWA (do wyczerpania zapasów) DAMSKIE 288 ESCADA Incredible Me 290 ESTEE LAUDER - Sensuous 310 GUERLAIN Idylle MĘSKIE 156 RALPH LAUREN Polo Black

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia79.2009
71 BVLGARI - MON JASMIN NOIR 72 VERSACE - VANITAS 74 GUERLAIN - L' INSTANT DE GUERLAIN 75 GUCCI FLORA (SOFT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaswika
Witam, będę wdzięczna za listę najaktualniejszą z aktualnych ;) monkal24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true dystr.
Witam, firma wlasnie wynajela grupe informatykow do przeskanowania najpopularniejszych serwisow w celu wyeliminowania z firmy takich jak 99% z Was, co to potrafia jedynie psuc im renome. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo111
Witam GugaDeLux podaj mi numer Gadu-Gadu Prześle Ci listę jaką mam. Jest inna nisz Twoja Męskie się zgadzają, ale damskie numer 14, 20 i 30 są inne. w perfumerii SEPHORA sprawdziłem 14 to nie jest HUGO BOOS- DEEP RED Nasza próbka pachnie zupełnie inaczej. Prawdopodobnie numer 14 zgadza sie z moją listą , ale nie mogłem tego sprawdzić, bo tego zapachu z mojej listy nie ma w ofercie SEPHORY. Numer 20 zgadza sie z moją listą Pozdrawiam i czekam na numer GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GugaDeLux
Arturo111 wyślij mi e-mail na sisa_stara@tlen.pl bo gg to ja nie posiadam :) zaznacz w tytule, że to Ty i że w sprawie FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo111
Witaj GigaDeLux wysłałem Ci na e-mail obiecany spis perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×