Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość a może wiesz
czy szykuje się jakaś promocja, np. obniżka o 50%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droom
jest nie we Francji a w Niemczech-Monachium!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
czy ktoś ma te perfumy FM z feromonami te Mexx Woman?? BArdzo prosze o odpowiedź !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phie. wachalam ostatnio te \"perfumy\". wszystkie capia niemilosiernie. a \"odpowiednik\" oryginalu moge kupic za 6 zlotych (i to milion razy lepszy niz fm, bo rozcienczony oryginal :D) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
aha czyli bardzo intensywne? babciowate?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się - w gruncie rzeczy tak bym je podsumowała (mam wrazliwy węch, wbre pozorom). wąchałam je razem z moim, więc nasze oceny sa takie same - śmierdziuchy do d... (z calym szacunkiem dla dupy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
oj szkoda,bo tak niektórzy zachwalają a ostatnio sporo wydałam na orginały i miałam nadzieje,że może naprawde ładne są:( ale takie intensywne zahaczające o bol glowy? bo ja jestem po tym wzgledem wyczulona..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
a jest może ktoś wg kogo nie są one za intensywne?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
albo może można zdobyć gdzieś ich próbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbki kosztują 1 zł można je kupić od dystrybutora w ofercie są rózne zapachy od rześkich po bardzo słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
aha a czy ktoś ma może namiary gdzie można je zamówić, te próbki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmialam sie dobrze calkiem
Dziewczyny nie badzcie az tak slepe. Przeciez dziewczyna robi ewidentna reklame- SOBIE! Jest konsultantka i szuka kolejnych klientek. O towarze ktory sprzedaje nie potrafi powiedziec nic zlego. A przeciez sa to tylko ODPOWIEDNIKI perfum. Dlatego nawet jesli zapach bedzie podobny, to nie bedzie on tak samo trwaly. Skladniki sa zupelnie inne i taki ODPOWIEDNIK(zeby nie mowic podrobka) nigdy nie dorowna oryginalnym perfumom. Jaka odpowiedz na to ma konsultantka? Ze widziala film na ktorym sie takie perfumy robi. Czy czlowiekowi naprawde tak latwo mozna wcisnac kit? Przyklad? Obejrzyjcie sobie "filmik" produktu reklamowanego w TV Markecie- czego on nie potrafi i jaki wspanialy= a w praktyce zwykly szajs, ktory szybko nadaje sie do wyrzucenia na smieci. Tym samym zdaniem podsumuje kosmetyki FM, ktore kiedys sama chcialam sprzedawac w wakacje. Niestety kolezanki kupily je tylko raz i uzytkujac stwierdzily ze lepiej kupic oryginal bo forma moze i podobna, ale jakosc zupelnie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
ale ładne były zapachy? bo ja się można powiedzieć trochę na nie uparłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmialam sie dobrze calkiem
szczerze mowiac to ładne. Dosc przyjemne. Ale w wielu "wersjach" nie byly zbyt podobne do oryginalu= przypominaly go owszem, ale gdybys w przeciagu sekundy powachala ten i oryginalny to roznica byla by ewidentna. Jeszcze jest kwestia trzymania zapachu- wiadomo odpowiedniki krocej trzymaja, ale jest jeszcze jedna wazna kwestia- zapachy oryginalne zmieniaja swoja barwe wraz z czasem(po godzinie czy po dwoch inne skladniki sie uwydatniaja) wlasnie dlatego ze sa profesjonalnie zrobione. Odpowiedniki barwy nie zmieniaja tylko pachna mniej intensywnie. Jesli chcesz to sprobuj, kup. Ocenisz sama. Nie pisze tu po to zeby robic anty-reklame. Tylko drazni mnie bezkrytyczne podejscie autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
aha :), a wiesz moze cos na temat odpowiednika mexx women?? czy nie był on duszący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmialam sie dobrze calkiem
ale chodzi Ci o mexx waterlove czy pure life?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
98 Mexx Woman- Mexx o te mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mexx Mexx Woman nie jest duszący. Jest to świeży zapach z feromonami?-POLECAM:) Jestem dystrybutorem i liderem, moze i jest to reklama-przyznaję się- ale robiąc taki temat niektórzy mogą znaleźć osobę u której wypróbują perfumy więc nie wiem o co ten żal i pisanie. Ja tylko się zaoferowałam.............. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
mam nadzieje, że jest świeży ;) właśnie zamawiam na allegro i mam pytanie czy z feromonami kosztują 35 pln?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmialam sie dobrze calkiem
Duszący nie jest. Raczej lekki i rześki. Taki cytrusowy. Oprocz cytrusow jest jeszcze drzewo sandałowe i cos jeszcze. Po poperfumowaniu sie roznicy nie czujesz zbyt duzej miedzy oryginalem a "odpowiednikiem". Roznice wychodza pozniej- oryginal przestaje byc slodki i cytrusowy, wydobywaja sie pozniejsze skladniki. Odpowiednik co tu duzo gadac...nadal jest cytrusowy tylko troche wyietrzaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmialam sie dobrze calkiem
Ja tylko się zaoferowałam.............. Zaoferowac to bys sie mogla jakbys zalozyla topik w ktorym pisalabys o tym, ze jestes konsultantka i jesli ktos nie wie od kogo zamowic moze zwrocic sie do Ciebie. To byloby zaoferowanie. A bezkrytyczne, slepe pisanie o zaletach odpowiednikow perfum i stawianie je na rowni z prawdziwymi to juz jest marketing. A wkurza mnie to glownie dlatego, ze jesli w ogole wachalas oryginalne i podrabiane perfumy to powinnas wyczuc roznice. Bo z Twoich wypowiedzi wnioskuje ze tylko nauczylas sie pustych formulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustych formułek nie uczyłam się......... a oryginalnych wszystkich nie wąchałam bo ani mnie na to nie stać ani nie będe przesiadywała w drogerii całych dni aby porównać je. podałam swoją stronę i kto chciał to z niej skorzystał a jeśli nie to jego/jej sprawa.... Kto chce to znajdzie ja nie zachęcam na siłę P.S. http:// www.perfumyfm.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
bardzo Wam dziękuje za odpowiedź :) mam nadzieje,że się sprawdzą ;) aha mam pytanie czy są one w jakimś opakowaniu ładnym bo mają być one na prezent(tzn czy są w kartoniku?), aha i czy naprawde są z feromonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są w pudełeczku zapakowane i ofoliowane..... Jak zamawiasz na allegro to sprawdz u tej osoby co zamawiasz czy jest ofoliowana. dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
ok :) mam nadzieje, bo chyba ktoś jest tak samo konsultantem, bo katalog dodają :) i dość duży wybór ich jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama uużywałam tych perfum i jestem zadowolona od roku je zamawiałam:) zaraziłam też swoje koleżanki. klientki tym zapachem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mnie przeraza
Nie wiem o co chodzi z perfumami bo sie na tym nie znam. Zawsze kupuje oryginalne 100ml tej samej marki i mi starczaja na 9 miesiecy wiec nie zaluje. I z podrobkami nie chce nawet probowac. Ale wypowiem sie w sprawie feromonow. Dziewczyny nie dajcie sie robic w butelke. Feromony w perfumach to zwykly chwyt, zeby podniesc cene. Feromony owszem dzialaja- ale te naturalne- a kazdy czlowiek wytwarza inne. I to wlasnie te naturalne przyciagaja. Nie wierzcie ze istnieje cos takiego jak uniwersalne feromony, bo nie istnieje. Zanim kupicie to poczytajcie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×