Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość *Morelka*
Ktoś ostatnio proponował mi współpracę z ta firmą ale mam wątpliwości. Koszt samego zestawu próbek to 130zl. Jest dużo bardzo negatywnych opinii na temat tych perfum :/ Chyba dam sobie z tym spokój bo wydaje mi się, że to kolejne naciąganie na kupowanie bubli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENKAO
WITAM!! :) Osobiście należę do FM GROUP ponieważ ich oferta w porównaniu z innymi zwaliła mnie z nóg ;) Perfumy FM są tworzone na bazie kompozycji zapachowych kreowanych przez DROM Fragrances światowego lidera w tej branży. Są to zapachy alternatywne do oryginałów a nie podróbki. SAMA JE UŻYWAM I JESTEM BAARDZO ZADOWOLONA, a mój MĄŻ wniebowzięty. W ofercie są również produkty dla domu, produkty Make Up oraz telefonia komórkowa. Jeśli jesteś osobą otwartą i chcesz w życiu osiągnąć dużo więcej niż tylko pracować. JEST TO OFERTA DLA CIEBIE. Poszukuję osób, które chcą zostać Konsultantem w polskiej firmie FM GROUP . ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY! Nie musisz liczyć tylko na siebie - zawsze jestem gotowa pomóc Ci i doradzić. MOJA STRONA INTERNETOWA: www.pachnacy.biznes.fm-world.org MOŻNA U MNIE RÓWNIEŻ ZAMÓWIĆ PRODUKTY POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBECZEK90
POLECAM PERFUMY FIRMY FM GROUP. MAJĄ ŚLICZNE ZAPACHY(DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ) I SĄ NIEDROGIE. JESTEM DYSTRYBUTORKĄ PERFUM TEJ MARKI I MOGĘ CI ZAŁATWIĆ SUPER PERFUMY.JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ANA PISZ.WYŚLĘ CI LISTĘ ODPOWIEDNIKÓW ZNANYCH MAREK,DZIĘKI CZEMU NIE BĘDZIESZ MIAŁ/ŁA PROBLEMU Z WYBOREM ODPOWIEDNICH DLA CIEBIE PERFUM. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ MAILOWO: gabi175@o2.pl NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ WYBORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
MORELKA zapraszam do mnie jeśli starter dla Ciebie jest za drogi,dogadamy się :) Ania gg-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
U mnie startery za: - 10zł -20 próbek - 60zł- 110 próbek - 70zł- 160 próbek Zapraszam gg-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdradźcie mi, proszę - jak jest z trwałością tych zapachów? Jak dotąd nigdy nie próbowałam, kupuję zwykle oryginalne perfumy, i to w sprawdzonych miejscach, choćby w kokai, właśnie ze względu na to, że pryskam się nimi rano, a pachnę jeszcze po wieczornej kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Niektóre naprawdę czuć nawet po 2 dniach :) Mój mąż używa nr.154 i jest zachwycony... Jak coś to pisz na gg 8861243 jak chcesz sie dowiedzieć więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartaczka 777
Jestem zdziwiona, bo po raz pierwszy użyłam tych perfum, konkretnie to zapachów nr 98 i 174. Pierwszy to odpowiednich Mexxa, drugi Miracle.Zaznaczam, że do tej pory kupowałam tylko oryginalne. I cóż.. niespodzianka. Pierwsza - identyczny zapach jak oryginał, druga może trochę inny, ale przyjemny. Pachną długo, są delikatne.Nie wiem jak inne zapachy, ale te są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimk
Perfumy FM sa naprawdę fajne, ja jestem nimi oczarowana, mają ładniejsze, delikatniejsze zapachy. Dla mnie jak najbardziej na plus. W kilku przypadkach stwierdzam zdecydowanie, ze zapach FM jest znacznie piękniejszy od oryginału )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
TERAZ PROMOCJA 20ZŁ PERFUMY FM GROUP DAMSKIE 30ML I MĘSKIE 50ML LISTA PERFUM W PROMOCJI NA GG 8861243 LUB NA EMAILA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datkap
Witam Ja również jestem liderką FM. Nie będę się wypowiadała na temat perfum, które są lepsze. Oryginały czy FM, bo to kwestia gustu. Weszłam do FM bo widzę w nim potencjał do rozwijanie siebie i powiększania moich zarobków. To że ktoś sprzedaje te produktu to moim zdaniem niewiedza jak dobrze budować swoja sieć. Ja na przykład rzadko sprzedaje produkty. Nie dlatego że nie mam chętnych ale osobą chętnym proponuje współprace. Jeśli ktoś nie ma na starter jest możliwość zapisania się jako Dystrybutor posiadający jedynie status odbiorcy. A jak już się przekona i zarobi sobie na starter to aby przeszedł na status normalny i budował sieć. Ja kupuję produkty tylko na użytek własny i mojej rodziny i to wystarczy aby zapewnić mi dochody z grupy. Częste spotkania z grupą i częste szkolenia pozwalają mi jeszcze lepiej i sprawniej pomagać moim liderą osiągniecie kolejnych poziomów w karierze a co za tym idzie także i mnie . Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt. www.slask-perfumy-fm.portalfm.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też w ogóle ktoś kupuje te perfumy. Przeciez one tak paskudnie pachną i wietrzeją szybko. To już wolę kupić sobie jedną, ale porządną buteleczkę perfum za te 100zł i nie martwić się, że ludzie będa ode mnie uciekać :P no bo co można dostać za 20zł? fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datkap
Witam Mam pytanie do czambałamba czy ty kiedykolwiek używałas perfum FM?? Bo że któryś zapach śmierdzi to sprawa indywidualna a to że wolisz wydac 100zł zamiast niecałych 30zł to tylko twoja sprawa. Skład tych perfum jest taki sam a oprawa, znana marka i reklama robi ta cene. www.slask-perfumy-fm.portalfm.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie umiem nic wyszukac
na tych stronach.Jak np mam znaleźć odpowiednik Hugo Bossa Rush??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
a ja nie umiem nic wyszukac Napisz do mnie gg8861243 lub email.... Pomoge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie umiem nic wyszukac
Po co?Ja tylko potrzebuje krótkiej instrukcji,nie wiem czy będą coś kupować,chcę tylko przejrzeć co tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
To właśnie napisz to ci napisze przecież nie będe tu całej listy odpowiednikow wklejać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie umiem nic wyszukac
Ja szukam tylko tego jednego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej one w ogóle nie przypomina
ją moich perfum! Gucci jest nie do podrobienia. FM pachnie tanio! Lepiej nie używać niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxurylife
Witam. Mam na sprzedaż oryginalne perfumy takich firma jak Lacoste, Chanel, Calvin Klein, DG, DKNY, Carolina Herrera, Givenchy, Paco Rabanne, Versace, Hugo Boss, Armani, Kenzo. Posiadam zarówno męskie jak i damskie zapachy. Możliwość sprzedaży przez allegro. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać w tym wątku, lub gg: 1467750 email: luxurylife@o2.pl link do jednej z aukcji allegro: http://allegro.pl/item894415480_chanel_coco_ mademoiselle_edp_100ml_nowe_bcm.html Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika18145
jestem dystrybutorem firmy FM zainteresowanych kupnem perfum kosmetyków proszę o kontakt gg 5579847 lub mala_16_mala@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
To napisz jakiego szukasz tego jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazur
A ja proponuje idealne rozwiązanie tanio i dobrze. www.tania-perfumeria.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datkap
W FM tez jest tanio i dobrze a jeszcze można wszystko sobie samemu powąchać i wybrać perfum który najbardziej danej osobie odpowiada. A kupowanie przez internet perfum moim zdaniem mija sie z celem no chyba żeby ktoś kupował znany zapach. Ja jednak lubie za każdym razem sobie zmienić zapach. Jak się używa ciagle tego samego to przestaje się go czuć. www.slask-perfumy-fm.portalfm.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jestem bardzo zaintersowana odpowiednikiem nr 46 - absolutely givenchy. Kupowałam go juz mnostwo razy, jednak teraz coraz ciezej go dostac bo nie ma go juz w katalogu. czy ktos z dystrybutorów tu sie oglaszajacych ma go jeszcze w sprzedazy, moze jakies zapasy i w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguu29
HEJ:) Mam do sprzedania oryginalne perfumy Guerlain My insolence 30 ml za jedyne 95 zł z przesyłką :) w sklepie kosztują około 130 zł. ZAinteresowanych proszę pisac na maila:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość April 20
Co myślicie o zapachu nr 174? Zdecydowałam się sama wypróbować te perfumy, być może nawet sprzedawać, jednak najpierw muszę sama zobaczyć czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big_mamuśka
hej proszę pomóżcie , napiszcie mi co to za odpowiednik z nr 63 męski , kilka lat lemu nie wiem ok 3 , kupiłam po znajomości cały pakiet próbek i zgubiłam tą "książeczkę" gdzie były opisane odpowiedniki do próbek będę wdzieczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiusina
63 został wycofany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big_mamuśka
a moze ma ktos z WAS jeszcze ta stara ksiazeczke zeby mi napisac co to bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×