Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość PIs to największa porażka
Madziula-lepiej się reklamuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież one jebią
jak najgorszy szajs z kiosku za 5 zeta. Próbki są zuoełnie inne od śmierdziuchów które potem sa sprzedawane. DAłam się raz nabrać i wywaliłam do kosza!! bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób takiej złej reklamy, bo wcale nie masz racji! Może po prostu za dużo od razu wąchałaś zapachów i po otrzymaniu wybranych zapach był inny? Znam firmę Fm Group i mogęją polecić. Produkty są dobre i często o wiele tańsze od odpowiedników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiaaaaa
poszukujeGucciEau de Parfum II, kiedys mialy numer 143 czy zostaly wycofane...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssiaaaaa
chodzi oczywiscie o odpowiednik fm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Jeżeli chodzi o perfumy z FM,to niektóre z nich faktycznie są bardzo ładne,ale zapach jest mneij intensywny i utrzymuje się o wiele krócej. Mimo wszystko wolę dołożyć i kupić oryginalne perfumy i cieszyć się ich zapachem o wiele dłużej. Pozdrawaim www.abcbielizny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasssiaaaaa Nie znalazłam tego Gucci'ego, ale są inne więc może jeszcze jakiś inny zapach Ci się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak można tego używać,moja ciotka je namiętnie kupuje,ale to przecież normalnie śmierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonsa
hej dziewczyny, znalazlam fajny sklep internetowy, maja taniej niz inne sklepy fm, jak ktos nie ma allegro to polecam:) www.sklep-fm.pl a wlasnie, probowal ktos fm 134 meskie? [hugo boss aqua di gio] bo chce zamowic dla faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AROMA GROUP
Zapraszam do współpracy z nową firmą działającą w branży medycyny naturalnej zwanej aromaterapią. Posiada ona w swojej ofercie zarówno perfumy damskie jak i męskie o zaperfumowaniu aż 22%!, ponadto naturalne olejki zapachowe, olejki eteryczne, musujące sole do kąpieli, sole do pielęgnacji stop, kadzidełka i oleje do masażu. Firma Aroma Group niedawno rozpoczęła działalność co daje możliwość zajęcia wysokiej pozycji w strukturze firmy. Każdy partner otrzymuje: - własny sklep internetowy w domenie www.twojanazwa.aromagroup.pl. - dostęp do bogato wyposażonego biura online - Próbki perfum i olejków zapachowych - Katalog produktów Aroma Group - dostęp do darmowych materiałów pomocnych do zareklamowania własnego biznesu np. banery statyczne, banery gif, teksty promocyjne, teksty html, prezentacje, materiały do wydruku. - możliwość uczestniczenia w darmowych szkoleniach, które odbywają się online (bez wychodzenia z domu). Pozwala to na bezproblemowe zapraszanie swoich znajomych wysyłając im link do pokoju szkoleniowego. W naszej firmie masz możliwość korzystania z kilku źródeł dochodu: 1. Sprzedaż detaliczna z zyskiem 43%, 2. Premia od Czynnego Dystrybutora. 3. Prowizja kwalifikacyjna. 4. Strukturalna premia obrotowa. 5. Pensja rentierska. 6. Firmowa premia obrotowa. Więcej informacji na temat firmy lub planu marketingowego możecie uzyskać kontaktując się ze mną. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ze mną: sklep internetowy: http://ag.aromagroup.pl adres email: mariuszborowy@o2.pl komunikator gg: 3436603 telefon: 509 545 418 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga gda
mam pytanko. może ktoś z was wie jaka jest nazwa kiedyś był fm nr 13 zawsze go brałam ale pózniej moja konsultanka przestała sie zajmowac perfumami. ale może ktos pamięta bjaka była nawzwa dla fm nr 13???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm.finaro.pl
@aga gda a co google wyłączyli czy jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M51
Perfumy FM kiepskiej jakości? Nie trzymają się? Co wy ludzie bierzecie? :D Wiadomo, że perfumy nawet najlepsze mycia nie zastąpią, ale ja jak się po porannym prysznicu wypsikam FM 57 to czuję zapach (odpowiednio intensywny - czyli taki, który nie zatruwa życia ani mi ani otoczeniu) na sobie do wieczora. W życiu bym tego podróbką nie nazwał. Zarabiam naprawdę dobrze, a stopniowo rezygnuję z markowych perfum na rzecz FM. Jedynie nadal będę kupował Lacoste Essential bo po prostu uwielbiam ten zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h-testowy
@aga gda CALVIN KLEIN - Euphoria Nuty zapachowe: granat, śliwka daktylowa, kwiat lotosu, czarna orchidea, kwiat champaca, czarny fiołek, drzewo mahoniowe, piżmo. produkt wycofany - jeśli byłabyś zainteresowana dobraniem do siebie innego zapachu (podobnego) - daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h-testowy
@M51 a sprawdzałeś FM160 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
FM13 odpowiednik Giorgio Armani Acqua u mnie bylo podobnie, moj kolega wlasnie zajmowal sie sprzedaza, ale po jakims czasie przestal [studia, imprezy, balangi] i niestety nie mialem skad kupowac. na szczescie sa sklepy, gdzie mozna je kupic taniej i wtedy wysylka nie jest az tak kosztowna [np. z www.sklep-fm.pl perfumy sa za 28zl czyli z wysylka wychodzi okolo 38,5zl, czyli tylko 5zl wiecej niz u kumpla, wiec nie ma tragedii. sorry za reklame ale ciezko znalezc sklep gdzie ceny sa nizsze niz standardowe 34 zl za flakonik, a moze sie komus przydac:) o tak, fm 160 jest super, moim zdaniem pachnie prawie tak idealnie jak wlasnie lacosta essential. bardzo, bardzo przyjemny zapach, polecam dla kazdego. z kolei kiedys, dosyc dlugo uzywalem fm43 i tez bylem zadowolony. aktualnie fm134 -aqua di gio. tez niezly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zds
Witam, a czy może ktoś już zna odpowiedniki nowowprowadzonych zapachów? od 10 października miało się pojawić 20 nowych zapachów w zamian za te obecnie wycofywane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corporate finance
mnie interesuje odpowiednik sensous. Ma ktoś w DOBREJ cenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robak52
kolega TOLEK podal fajna stronke, sensous fm 290 po 46ziko wiec cena przyzwoita. ostatnio zamawialem dla zonki perfumy z kolekcji luksusowej za 55zl +19zl przesylka pobraniowa.... wiec prawie 20zl wiecej niz na stornie kolegi Tolka. pozdro dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzumya
Ktoś już zna odpowiedniki nowych zapachów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire GTI
01.Givenchy- Ange ou Demon Le Secret 03. Givenchy- Play For Her 08. Givenchy Eaudemoiselle 13. Yves Saint Laurent- Baby Doll 14. Torrente L or de Torrente (???) 16. Jimmy Choo - Jimmy Choo 19. Versace Crystal Noir Woman 29. Escada Marine Groove To wg mnie niekotre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desire GTI
27. Salvatore Ferragamo- Attimo 28. Issey Miyake- L Eau d Issey Femme Womam I to są klasyczne damskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyga1801
Witam. Czy te powyższe nr są odpowiednikami oryginalnych zapachów? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina fm group
Witam, mam wszystkie równowartość 20 fm? Dziękuję. sabrina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patynkapf
Znacie może odpowiedniki nr FM 15, 20, 30, 71, 72, 74, 75, 201 i 202??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina fm group
I fm nowe równoważności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina fm group
42 ? 45 ? 51 ? 55 ? 62 ? 63 ? 65 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890ytrewsxcvbn
Hej, szukam zapachu z fm z miętą i zieloną herbatą. Ktoś wie jaki to numer? Nie mam nikogo, kto ma te perfumy z fm a bardzo chciałabym kupic ten perfum. Kiedyś koleżanka go miała, niestety nie pamięta jaki to numer. Kolor perfumu był zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrina fm group
la mia e-mail pcnsab@libero.it GRAZIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad_FM
Witam. Jeśli ktoś z Państwa chciał by zostać dystrybutorem perfum firmy FM GROUP ma możliwość zakupu perfum po cenie dystrybutora dla siebie i dla rodziny i dodatkowo można zarobić na odsprzedaży. Dla osób które były by zainteresowane piórnik duży z wszystkimi zapachami po 100zł, dodatkowo wszelkie materiały i stały kontakt w razie pytań. Mam podpisaną sporą grupę osób i z każdym mam stały kontakt nie tak jak niektórzy którzy podpiszą osobę i na tym się kończy, nawet nie przekażą listy odpowiedników. Podpisując się otrzymasz wszystko. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt. Zapraszam do współpracy. Życzę samych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×