Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niusia212

Perfumy FM- odpowiedniki oryginalnych perfum

Polecane posty

Gość atmas
Witam! Pozwalam sobie zaproponować Pani pracę, którą zajmuje się już od 1,5 roku i przynosi mi ona wiele satysfakcji a co najważniejsze niemało pieniążków. Dodam, że jest to moja praca dorywcza na co dzień pracuję jako nauczyciel. Praca ta polega na sprzedaży perfum firmy FEDERICO MAHORA. Nie jest to akwizycja, gdyż praca nie polega na tym, że otrzymujemy określoną ilość flakoników perfum i chodzimy po domach z czym pewnie się spotkaliśmy już niejednokrotnie witając akwizytorów u naszych drzwi. Praca w tej firmie polega na tym, że mamy Starter czyli próbnik w którym znajdują się próbki perfum i taki próbnik dajemy naszym znajomym, którzy w zaciszu swojego domu mogą poznać oferowane przez firmę zapachy i zdecydować się na zapach który im odpowiada. Firma rozprowadza perfumy o zapachach zbliżonych do oryginalnych typu Chanel 5, Calvin Klein, Giorgio Armani, Gucci, Christian Dior itp. Duża zaleta oferowanych przez firmę perfum to to, że są niedrogie bo 30 ml kosztuje 30 zł a męskie 50 ml 30 zł. Firma sprzedaje też feromony, żele pod prysznic, dezodoranty w sprayu i kulce oraz wody po goleniu. Kiedy klient zapozna się z zapachami i zdecyduje na zakup, wtedy wystarczy dostęp do Internetu lub telefon , bo tą drogą realizujemy zamówienia, więc przy tej pracy nie trzeba właściwie wychodzić z domu, wystarczy grupka fajnych znajomych którym możemy dać próbki do powąchania i odbieramy od nich zamówienia, znajomi mogą informację przekazać innym i tak się to kręci Paczki do domu gdy zamówimy min 6 sztuk perfum przywozi nam do domu kurier za darmo. Za sprzedanie 1 szt. perfum mamy 9 zł-prosty rachunek 10 szt. to już 90 zł, a to nie wszystko bo firma udziela też premii za sprzedanie 18 szt. 3% premii, za 70 szt-6% itd. Jeśli ktoś z Państwa chciałby duży Starter w którym jest 100 szt. próbek to wtedy proszę to zaznaczyć w odpowiedzi, taki zestaw kosztuje już więcej 80 zł. Mały z 20 próbkami kosztuje 30 zł. Wiem, że na pewno macie Państwo wiele pytań i wątpliwości bo trudno wszystko przekazać w e-mailu dlatego, udzielę odpowiedzi na Państwa wątpliwości i pytania. Więcej na meila aizdaj@o2.pl lub gg 3386722 Warunki umowy, bo o to też pytają dystrybutorzy, to zakup startera, zakup w ciągu roku za 100 zł to je nota bene 5 sztuk perfum które realizuje Pani już przy pierwszym zamówieniu, jeśli Pani nie zamawia w danym m-cu nic sie nie dzieje, żadnych konsekwencji, ale po roku braku aktywności dystrybutor zostaje wypisany z listy, może na nią wrócić dopiero po pół roku, nie ma konieczności zakładania działalności gospodarczej zarabiamy jak to jest ujęte w umowie ,,kupując na własne potrzeby" Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję na nawiązanie współpracy a jeśli nie byłam w stanie Państwa zachęcić tą ofertą to życzę znalezienia pracy, która odpowiada Państwa oczekiwaniom. Cześć znalazłam stronkę dzięki której można zarabiać klikając tylko na linki do strony nie są to kokosy ale też nie zabiera to specjalnie czasu , dostaje sie e-maila i trzeba kliknąc na płatny link, aby sie zarejestrować kliknij na poniższy link a potem rejestracja http://www.centrumreklamy.com/index.php?refid=58597 Pozdrawiam witam zapraszam do dodatkowej pracy na sam wstep 7.50 dziennie ja wyklikam na 20zł-bez poleconego,super sprawa łatwo sie zbiera pieniadze goraco polecam http://bitmails.info/pages/index.php?refid=aizdaj Witaj, Chciałabym przedstawić Ci świetną strone jaką znalazłam. Płaci mi za czytanie maili, odwiedzanie stron reklamodawców oraz posiada wiele innych sposobów zarobku. Rejestracja jest prosta a co najważniejsze darmowa! Kliknij i przekonaj się, że warto z tego skorzystać: http://kasanapiwo.com/pages/index.php?refid=aizdaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edilo
Witam! Firma DROM jest niemiecka! Pozdraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudisss
czy ktos tu jeszcze komentuje? :D bo mam pytanie. ;D ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm68
Witam, Mam pytanie do którejś z konsultantek, czy jest jeszcze dostępny odpowiednik davidoff-cool water-kiedyś fm nr 01, ale nie cool water game -chyba fm nr102?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, z wlasnego doswiadczenie ze odpowiedniki FM nie zawsze są tymi wlasciwymi odpowiednikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, róznie to bywa. czasami zapach połączony ze spirytusem daje inny czasami nawet lepszy zapach. Rzadko się to zdarza ale, niestety, zdarza. FM GROUP jest rozwijającą się firmą i poprawia wszystkie błędy dlatego sprawdz nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość które zapachy można jeszcze
kupić 70% taniej i do kiedy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaa6
moja kolezanka kiedys sprzedawala te perfumy, juz po pol godziny od psiukniecia sie nimi nic nie bylo czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promocja trwa do wyczerpania zapasów numerki są na mojej stronie http://www.fmpolska.startowy.com jezeli nie ma nazw perfum tych numerów znajdziesz je na moim blogu http://www.perfumyfm.blogspot.com jeżeli chodzi o trwałość zapachu na pewno było czuć ale po pewnym czasie nie czujemy naszego zapachu także trzeba było zapytać się kogoś czy nadal pachniesz;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość które zapachy można jeszcze
a które z zapachów FM z serii Inspiracje byś poleciła? Ja lubię zapachy słodkie, orientalne z nutką przypraw, wanilii, cynamonu itp. Z oryginalnych zapachów lubię: Organzę, Dune, Hypnose, Venezię, Euphorię, Angel, Kenzo Elephant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazur33
Ponownie ja coś zamotałem z linkiem do sklepu. Podaje ponownie www.tania-perfumeria.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltan
a moim zdaniem tak głośno krzyczący przeciwnicy tych perfum chyba sami sprzedają oryginały i im klientów to odbiera dlatego tak psioczą;p jakby im podmienić butelki to by mowili to samo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfm.slask.pl
Te perfumy to są oryginalne perfumy w nie oryginalnych opakowaniach. Tym bardziej, że każdy korzysta z perfum nie rozumiem dlaczego ludzie nie chcą zarabiać, a to takie proste: 1. Zysk ze sprzedaży bezpośredniej perfum 43%, 2. Brak obowiązku zamawiania, 3. Tanie kosmetyki na Twój użytek, 4. Bezpłatna dostawa produktów do Ciebie,już przy zamówieniu 10 perfum, 5. Możliwość zapraszania nowych członków. Jeśli coś sprzedadzą Ty dostaniesz od tego prowizję, 7. Zapachy podobne do perfum najlepszych światowych firm, 8. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, 9. Liczne wyprzedaże i obniżki do 70%. Kalkulator zysków: http://perfumyfm.slask.pl Ile chcesz zarobić w ciągu jednego dnia? zastanów się i zacznij zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...__...
dostałam w ubiegłym roku jeden flakonik tych perfum (nr 18) i jestem zachwycona. Też wcześniej używałam orginału,ale skoro nie widzę różnicy to po co przepłacać :) a zapach utrzymywał się bardzo długo, a w szafie pachniało nawet jak już nie używałam tych perfum:) Przeczytawszy ten wątek wszłam na stronkę FM i zamówiłam satrter do własnego użytku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumyfm.slask.pl
Oczywiście dystrybucja produktów FM to bardzo dobry pomysł, a gdy ktoś nie chcę tego robić to zawsze może na własny użytek i rodziny zamawiać. Dlatego nie zwlekaj i zdecyduj się już dziś. Zapraszam: http://perfumyfm.slask.pl >> oferta przeznaczona dla całej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm praca
Poszukuję osób zainteresowanych współpracą z FM GROUP Polska. Zostań dystrybutorem FM GROUP POLSKA!!! Współpraca z FM GROUP Polska oferuje: * pracę, w której jesteś całkowicie niezależny. Sam decydujesz o tym, z kim będziesz pracować, wybierasz dogodne dla siebie godziny pracy, * zajęcie, dzięki któremu zrealizujesz swoje cele i ambicje, * pracę, która stanie się dla Ciebie przyjemnością, do której będziesz podchodzić z wielkim entuzjazmem, * możliwość, abyś sam mógł określić, czym jest Twój sukces i konsekwentnie dążył do jego realizacji. Rozpoczynając z nami współpracę stajesz przed szansą zarobienia poważnych pieniędzy. Możesz zarobić na trzy sposoby: 1. oszczędzasz na zakupie (jako dystrybutor kupujesz perfumy i kosmetyki po niższych cenach od FM GROUP Polska) 2. Twoja marża na perfumach przy odsprzedaży dla swoich klientów wynosi ok 43% 3. tworzysz własną sieć dystrybucji stając się tym samym już nie tylko Dystrybutorem, ale także Sponsorem (podpisując umowy i powiększając swoją sieć dystrybutorską, osiągasz kolejne poziomy efektywności, za które otrzymujesz od firmy dodatkową wypłatę). FM GROUP oferuje doskonały produkt!!! Dzięki bogatej ofercie zapachów i produktów do pielęgnacji ciała o wysokiej jakości i trwałości, oferowanych w konkurencyjnych cenach zdobędziesz mnóstwo klientów. Z FM GROUP NIE MUSISZ: • zbierać zamówień co miesiąc, • martwić się o koszty przesyłki w przypadku małego zamówienia, gdyż istnieje możliwość składania zamówień zbiorowych (wraz z Twoją grupą) • kupować drogiego pakietu startowego, czy robić w domu hurtowni ( wystarczy już 30zł aby zakupić skórzany starter z próbkami perfum i dzięki temu uzyskać numer dystrybutorski) Z FM GROUP MASZ MOŻLIWOŚĆ!!! • pozyskiwania współpracowników w 48 krajach, • zdobycia Mercedesa klasy A, • korzystania z licznych promocji dostępnych tylko dla dystrybutorów (kupujesz nawet 90% taniej), • dostępu do bezpłatnych szkoleń. Dodatkowo budując sieć sprzedaży otrzymasz od 3-21% prowizji z obrotu grupy! Twoja prowizja za efektywną pracę i zaangażowanie może wynieść nawet 4000zł (nie licząc zysków ze sprzedaży)!!! Jeżeli chcesz dobrze zarobić i osiągnąć sukces...Skontaktuj się jeszcze dziś: fm.pracujznami@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomik2
Mam pewne zastrzezenia do tego: \"perfumyfm.slask.pl Te perfumy to są oryginalne perfumy w nie oryginalnych opakowaniach. Tym bardziej, że każdy korzysta z perfum nie rozumiem dlaczego ludzie nie chcą zarabiać, a to takie proste: 1. Zysk ze sprzedaży bezpośredniej perfum 43%, 2. Brak obowiązku zamawiania, 3. Tanie kosmetyki na Twój użytek, 4. Bezpłatna dostawa produktów do Ciebie,już przy zamówieniu 10 perfum, 5. Możliwość zapraszania nowych członków. Jeśli coś sprzedadzą Ty dostaniesz od tego prowizję, 7. Zapachy podobne do perfum najlepszych światowych firm, 8. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, 9. Liczne wyprzedaże i obniżki do 70%. Kalkulator zysków: http://perfumyfm.slask.pl Ile chcesz zarobić w ciągu jednego dnia? zastanów się i zacznij zarabiać.\" Czytamy na poczatku: \"to są oryginalne perfumy w nie oryginalnych opakowaniach.\" a potem: \"7. Zapachy podobne do perfum najlepszych światowych firm\" aha, to w końcu jak jest? zdecyduj sie czy stawiasz znak równości miedzy oryginalnymi a FM, czy jednak FM jest podobne? Wcześniej w tym watku chyba została juz wyjasniona kwestia oryginalnosci perfum z FM. Ktoś tez pisał ze te z FM są w 95% takie jak oryginały, hmm ciekawe jak to zostało obliczone? ;) Autorka tego wątku, niusia212 (niusia212@o2.pl) , napisała także : \"Zresztą trzeba się przekonać aby o czymś powiedzieć także jak nie spróbujesz to się nie dowiesz a jak nie chcesz spróbować to nie namawiam, szanuję decyzje innych \" Moje pytanie, czy autorka porównywała oryginalne zapachy z ich odpowiednikami z FM, chociaż 2-3 zapachy, zeby wypowiadać się o nich, jako, że pachną tak samo? Bo mi tez tu coś pachnie, ale hipokryzją. Byc moze perfumy od FM pachną ładnie, ale, stwianie znaku równości miedzy nimi a oryginalnymi markami jest grubym naduzyciem, które moze wprowadzic kogoś w błąd. Prosze to zauważyć, a dodatkowo dodam info , ze 30ml od Fm kosztuje 33,5zł w detalu, dla partnera FM jest to okoo 23zł. Co za marnowanie potencjału, ja bym ustawił cene conajmniej za 50zł w detalu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazur
To nie jest ważne czy kogoś stać czy nie na oryginalne perfumy. Ważne jest to czy ktoś ma ochotę wydać 300 na oryginał czy 30 na odpowiednik. Znam ludzi którzy mają kasę a i tak kupują odpowiedniki i to tak samo działa w drugą stronę. Kupele zapożyczają się by mieć oryginalny perfumik w domu. :) Ja ze swojej strony mogę polecić sklep handlujący odpowiednikami ( bardzo dobra jakość ) www.tania-perfumeria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA55552
Poszukuję osób chcących zostać konsultantem FM GROUP. Oferta skierowana jest do osób, które znają perfumy oraz inne produkty FM GROUP i chciałyby mieć je taniej (kupując samodzielnie od producenta) -osób zainteresowanych dystrybucją perfum, produktów kosmetyki i chemii gospodarczej wysokiej jakości, wysokie zarobki na marży 43% - kobiet wychowujących dzieci, które nie mogą pracować na etacie - studentów i studentki, którzy chcieliby sobie dorobić, a często słyszą od pracodawcy, że brak im wykształcenia, stażu, doświadczenia...itp. Jakie korzyści daje współpraca z niezależnym przedstawicielem FM GROUP Polska oferuje: -możliwość zakupu i sprzedaży wysokiej jakości produktów perfumeryjnych, perfum i chemii gospodarczej FM GROUP po atrakcyjnych cenach -możliwość osiągnięcia bardzo wysokich zarobków (sprawdzone -dogodne dla Ciebie godziny pracy - pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz -dowolność w wyborze współpracowników - partnerów -samodzielność, samodyscyplina - możliwość zbudowania sobie nieograniczonej sieci sprzedaży i uzyskania nieograniczonego dochodu pasywnego - zajęcie, dzięki któremu możesz zrealizować swoje cele i marzenia. więcej info-mój email aga025@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarene
Witam serdecznie. Jestem doświadczonym Liderem FM Group. Zapraszam wszystkich którzy pragną osiągnąć SUKCES w tej branży do mojej grupy. Gwarantuję: - wzorowe wprowadzenie do grupy, - lojalność, - kontakt non stop, - rzetelne szkolenie krok po kroku, jak zacząć i jak prowadzić sprzedaż, - jak zarabiać coraz więcej, - jak tworzyć podobną grupę, - jak prowadzić spotkanie biznesowe, Pomoc moja w osiągnięciu sukcesu tylko jeśli zarejestrujesz sie z mojej strony: www.renata.perfumy.portalfm.net W razie wszekich wątpliwości - pytań PISZ perfumy.biznes@o2.pl GG 7810601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiusina
Od prawie 2 lat jestem dystruboterem w fm group. Szczezre, powiem tak: oczywiście, że perfumy te nie są orginalne. Jednak to jak one pachną dla kogo, to jest indywidualna sprawa. Pisząc, że perfumy z fm śmierdzą, robi się błąd, ponieważ coś co komuś śmierdzi innemu może się podobać, tak jak z orginałami. Jeśli chodzi o trwałość zapachów: pachną one napewno dłużej od perfumików za 10zł, (wiem, bo moja mama ma sklep i takie sprzedaje:P), natomiast jeśli je porównać do orginałów to perfumy z fm na początku bardziej niż orginalne pachną alkoholem (kwestia 2-3min), potem wietrzeją, jak każde perfumy, ale napewno nie tak jak ktoś napisał, że po 30min nic nie czuć. Używam zarówno orginałów jak i tych z fm, więc mam porównianie. Orginały używam, bo dostaję czasem w prezencie, zanim weszłam do fm kupowałam orginały, ale teraz zrezygnowałam. Jeśli chodzi o perfumy fm jako odpowiedniki, są takie krótych odróżnić się naprawdę nie da (np.touch of pink, armani diamonds), a są takie które trochę się różnią, ale nigdy nie jest to wielka różnica- nuta zapachowa jest podobna (zależy to od kogoś, czy taka różnica bedzie dla niego zbyt duza, czy ujdzie). Tyle jeśli chodzi o fm group. Aha! I zapewniam ze mam wiecej klientów zamoznych niz takich których nie stać na orginały ;] Your choice. Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badacz123
W związku z ogromnym spamem ze strony "dystrybutorów" od fm oraz osób skrajnie przeciwnym zarówno tej firmie jak i nowościom pojawiającym się na rynku, postanowiłem przeprowadzić badanie mające na celu ujawnienie czy Perfumy FM są tak bardzo dobre czy też są kiczem w porównaniu z innymi markami będącymi na rynku. Mam nadzieje że większość osób czytających ten post wyciągnie pewne wnioski oraz może zweryfikuje swoją opinie. Zaznaczam też iż kopie tego postu będzie można znaleźć również na innych forach. Nie chce jednak by była to swoista reklama bądź antyreklama lecz jako informacja. Chciałbym również zaznaczyć iż wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie tego posta i tych badań jest zabronione. Chroniony jest on prawami Autorskimi. A wiec do dzieła: -Przeprowadziłem badanie pod katem opinii iż produkty Fm nalezą do alergicznych ( nie znalazłem co prawda żadnych argumentów ale stwierdziłem iż należy to również sprawdzić). - Kontroli poddałem również trwałość tych perfum w porównaniu z produktami innych znanych marek ( w razie wątpliwości będę poszerzać owe badania). Stwierdziłem to pod katem skóry jak i ubrań. Domyślnie ustaliłem 24h intensywności zapachu jako punkt wyjscia. Perfumy poniżej tego okresu automatycznie w moim mniemaniu nie mają racji bytu. - Sprawdzony został również poziom stężenia perfum w perfumach ( podróbki o które oskarżano mają stężenie 8 procent w normalnych perfumach wynosi ono ok 28% ( w rożnych źródłach podawane są rożne wielkości- zaznaczam mowie tu o perfumach badałem jednak wody perfumowane których stężenie powinno wynosić od 8-20%) badaniom zostały poddane perfumy : Adidas body fragrence, fm chanel , fm Armani Code. Fm chanel został "napsikany" na ubranie wczoraj ok godziny 12 ( marynarka) napsikane zostały 3 rożne miejsca po jednym razie. W przypadku tych 2 czyli armani code jak i addidas- armani code został napsikany na całej szerokości szyi- można mieć zarzuty iż była spora ilość powodem tego było sprawdzenie czy perfumy mają własnościowi alergiczne. natomiast adidas na wewnętrzna cześć dłoni z bliskiej odległości. Bliska odległość spowodowała iż ręka była dosłownie mokra dzięki czemu można było porównać oba zapachy. Oczywiście obydwa można było odczuć od razu po użyciu. Pytanie dlaczego tamte miejsca- obydwa w moim przypadku wydzielają dużo ciepła co powoduje iż można sprawdzić skuteczne działanie zapachu. Godzina psiknięcia Armani 14 , adidas ok 14:40. Następnie odbyłem czynności dnia codziennego typowe dla studenta ( co prawda bez imprezy) czyli wykłady i spotkanie z dziewczyną. Właśnie ten ostatni czynnik był bardzo pomocny dla sprawdzenia zapachu. Po spotkaniu ok godziny 17 ewidentnie dominowały perfumy adidasa przy bliższym zauważeniu można było odczuć również perfumy Armani. Po odbytych wykladach i wieczorze spędzonym przy filmie ok 21:41 moja dziewczyna stwierdziła iż dalej jakieś perfumy czuć nie była pewna jakie. Po sprawdzeniu wpierw perfum Adidas następnie Armani wyszło iż te drugie były mocniej wyczuwalne. Pierwsze natomiast zanikły. Następnego dnia rano zarówno perfum Adidasa jak i Armaniego nie dało się wyczuć ( wnioskuje iż z powodu pocenia się każdego człowieka podczas snu obydwa zapachy „wywietrzały). Wnioski: -Na ciele zarówno perfumy Fm jak i innych znanych marek wyczuwalne są od razu po użyciu. Po okresie tracenia zapachu perfumy innych marek utrzymują mocny zapach lecz tylko przez kilku godzin. W przypadku FM perfumy maja delikatniejszy zapach utrzymujący się znacznie dłuższy czas ( do kilkunastu godzin na ciele). - Oprócz mnie badanie pod kontem alergii użyło 2 mężczyzn i 4 kobiety. U żadnej nie wykryto żadnych objaw alergicznych. - Co do utrzymania na ubraniach. Po 24 h sprawdzono marynarkę- zapach jest bardzo silny nie wskazujący utraty właściwości wonnych. Na Koniec stężenie większość wód perfumowanych posiada ok. 15 procent zapachu ( perfumy avon ). W przypadku FM co mnie bardzo zaskoczyło procent zapachu wynosi 16 procent- nie jest to może wyczuwalne ale należy to nadmienić. Co do utrzymania na skórze nie odbiegają one w żadnym wypadku od perfum innych marek. Trudno mi wywnioskować jak mają się do perfum z wyższej półki. Jeżeli ktoś ma sugestie i obiekcje co do przeprowadzonego testu bardzo proszę o napisanie mi o tym bądź prywatnie bądź co myślę lepsze będzie publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×