Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

dzi臋ki;) od razu mi ra藕niej. hehe. chce przeprowadzi膰 j膮 ca艂膮. jeszcze nigdy nie pr贸bowa艂am, zobaczymy co z tego wyjdzie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i_want_to_be_skinny
skelly w takim razie bedziesz na pewno miala wsparcie w Nonemi bo ona chce tez byc 13 dni :) ja bede 4 ale jak mowilam bede tu wpadac i relacjonowac dietke 800kcal :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i_want_to_be_skinny
skelly ten post DLA TRACACYCH ZAPAL NA DIECIE !!! PRZECZYTAJ !!! napisalam ja tylko pod innym nickiem hehe :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Okej. Ja mam nadziej臋, ze na dietach kontakt si臋 nie urwie;). A po kopenhaskiej, tak s艂ysza艂am, powinno si臋 przej艣膰 od razu na inna diete, zeby nie by艂o efektu jo-jo. To prawda?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mmm-82
Hej. Ja 2 razy pr贸bowa艂am tej diety. za pierwszym razem wymi臋k艂am po 3 dniu, drugi raz na 4 dniu, bo prawie mdla艂am, to nie dla mnie dieta, ale moja siostra robi艂a ca艂膮 i schud艂a 15kg.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i_want_to_be_skinny
skelly tak dlatego ja przechodze na 800 i potem bede zwiekszac kalorycznosc posilkow az dojde do ponad 1000 :)oby sie udalooo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc przyjmiecie mnie do seojego grona ? jestem na kopenhaskiej od wczoraj, dzis drugi dzien jestem tez na innym topiku ale on chyba powoli umiera, niestyety ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej! Ja te偶 robi艂am kopenhask膮. Schd艂am z 5 kg a moje cia艂o by艂o boskie.. niestety efekt jojo i przyty艂am 10 kg.. to straszne.. uwa偶ajcie na siebie !! Teraz jestem na diecie owocowo warzywnej i jest spoko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
i_want_to_be_skinny - przeczyta艂am! mmm-82 - szacuneczek dla siostry. ja nie nam do艣wiatczenia w dietach za bardzo, dlatego nie wypowiadam na temat tego czy jest trudna czy nie. Pogadamy za kilka dni;).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i_want_to_be_skinny
anna_lenna witamy :) widze ze tak jak ja jestes dzis 2 dzionek na kopenhaskiej :) bedzie dobrze!razem sie uda!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ach zazdroszcze Wam dziewczyny, bo pono膰 pierwszy dzie艅 jest najgorszy;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to juz jest chyba moja 5 proba, zawsze konczyla sie na 2 lub 3 dniu. ale teraz musi sie udac, musi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
skelly --> wcale nie bylo wczoraj tak 藕le :) ja jestem tak lakomczuch ale dalam rade :P i nawet nie chodzi艂am taka g艂odna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
anna-lenna - naprawde? to mnie pocieszy艂a艣! z tego co ja si臋 tu nawyczytywa艂am dzisiaj o \'tej morderczej kopenhaskiej\' itp to mi az si臋 tak zielonkawo robi艂o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i_want_to_be_skinny
zgadzam sie ten 1szy dzien byl lajtowy :D obawiam sie ze dzis i jutro bedzie gorzej :o no zobaczymy :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
naprawde, ale wiadomo, ka偶dy inaczej to przechodzi. Ale pogoda sprzyja, jak jest tak ciep艂o to nawet sie nie chce tak jesc.. przynajmniej mi. noi butelki z woda nie opuszczam na krok. a zaraz ide sobie szykowa膰 lunch :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jak narazie popijam sobie 偶ywiec zdr贸j niegazowany i si臋 podniecam przez monitorem ta diet膮 ;) ale dosy膰 tego dobrego, trzeba sie zacz膮c zbiera膰, zakupy sprz膮tanie i gotowanie! ugh! to b臋dzie chyba najgorsze, zrobi膰 obiad dla ca艂ej rodziny a dla siebie tylko jajeczka i szpinaczek z pomidorkiem;) ja si臋 melduje z powrotem za jak膮艣 godzinke - dwie. do zobaczenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i_want_to_be_skinny
heh ja wlasnie wzielam sobie z kuchni krople beskidu i ja popijam co chwila ;) wiecie ze nie jestem glodna po tej kawie? pilam ja ponag 2h temu ale niezle trzyma:D o 14 zjem lunch - szyna i jogrut hehe ;) na kolacje zostawie befsztyka bo potem ide na impreze a wczoraj jak go zjadlam ok 18 to polozylam sie p 12:30 i wcale taka glodna nie bylam ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No Dziewczyny rosniemy w si艂臋!!!!!Buziaki dla WSZYSTKICH przyby艂ych...gor膮co WAS Witam...m贸wi臋 Wam 偶e przez pierwsze dwa dni jest ci臋偶ko ale potem......LUZIK..:):) juz wr贸ci艂am z banku i w艂a艣nie gotuje jajka i popijam Na艂臋czowiank臋..g艂贸wki do g贸ry...Wszystkim przyjmuj臋 do grona dietkowego i ka偶demy funduje wsparcie...RAZem ra藕niej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i_want_to_be_skinny
jeszcze niecala godzina i bede mogla zjesc lunch ! juhuu :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja w艂a艣nie wrzuci艂am broku艂y zamiast szpinaku( bo mo偶na) a 偶e broku艂y uwielbiam to nie b臋dzie problemu:):):) dziewczyny po tej diecie przechodzimy na co艣 lekkiego 偶eby unikn膮膰 efektu jo-jo...damy rad臋 i b臋dziemy piekne m贸wi臋 WAm...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 buziaki gor膮ce dla Nowo przyby艂ych:*:):):):0

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
i-want- witaj ponownie Droga kole偶anko- super 偶e pr贸bujesz si艂 jako modelka 偶ycze Ci samych sukces贸w!!!!!!! Trzyam za Ciebie kciuki mocno!!! Moje postanowienia odno艣nie tego topiku s膮 kr贸tkie: KA呕DY otrzyma wsparcie w dietkowaniu i KA呕DY jest tu mile widziany!!!!!!!!KA呕DY:) ZApraszam :):) Buziaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 i_want_to_be_skinny
Noemi dzieki wielkie :) super ze zalozylas ten topik ! mam nadzieje ze nie umrze za szybko ;)pzdr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A teraz o moich odczuciach z diet膮 kopenhask膮:) Kiedys ju偶 j膮 stosowa艂am i schud艂am 8 kilo i nie mia艂am 偶adnego efektu jo-jo tylko jakis miesi膮c po niej zacz臋艂am 偶re膰 jak 艣winka i si艂膮 rzeczy przyty艂am jak ma艂a bu艂eczka wygl膮da艂am........a teraz id臋 od pocz膮tku i wiem 偶e si臋 UDA!!!!!!! Dziewczyny NAJGORSZY jest 1 Dzie艅 a potem leci jak z bicza !!!!!!!!!1Damy rad臋 A lec膮 kilogramy i super si臋 wygl膮膮 Aha... dziewczyny bierzcie te膰 witaminy bo mo偶ecie czu膰 si臋 os艂abione..ja pij臋 wapno i magnez taki jak plusz czy co艣 podobnego....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Topik nie umrze:):) przynajmniej jesli o mnie chodzi:) Dziewczyny zdj臋cia pi臋knych kobiet na lod贸wk臋 i ruszamy do przodu..kto dzis nie mo偶e niech zaczyna od jutra...!!!!!!!im szybciej tym lepiej!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja w艂a艣nie jem broku艂ki i jajeczka i pomidorka, robie tak: najpierw jem jajka a potem broku艂y a na ko艅cu pomidora..leci .......dziewczyny ja po tej diecie kiedy艣 mia艂am tak lekko 偶e dla samego tego uczucia warto j膮 sko艅czy膰..DAMY RADEE powtarzam JESZCZE raz..a po niej zaczniemy co艣 innego 偶eby nie da膰 si臋 efektowi jojo...:):););)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×