Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Właśnie widze że coś jest nie tak, także tamtą kartkę wywalam. A jesteś pewna że ma być 5 plasterków szynki bo wczesniej Nonemi pisała o 1 plastrze szynki, i jeszcze jedno bo ja już zgłupiałam trzeba wypić dwie lub trzy szklanki jogutru czy dwie/trzecie szklanki jogurtu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) no i mamy 3 dzien :) wlasnie sacze kawke, a zamiast grzanki mam wafla wyżowego :) dobrze ze moge sobie pospac dlugo, przynajmniej jak wstaje juz mam prawie pol dnia za soba :) a wieczorem siedze dlugo, i mnie kusi zeby cos podgrysc, ale jestem twrada :P jestem dumna z siebie i z Was ze tak dajemy sobie rade. Jak pomysle o poprzednich moich probach z ta dietka... Dzieki ze jestescie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ile macie zamiar sie ważyć??? Ja wczoraj zaczełam i stanełam na wadze i zważe sie teraz chyba w piatek, jak babodni mi sie skończą a wy jak często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec :D ja juz mam za soba 2gi dzien waga spadla wiec chyba nie zjadlam za duzo :D 1 plasterkiem szynki to sie nie najesz. Ja czytalam na innym forum ze nalezy zjesc chyba jej cos ok 150g wiec to 3 plasterki wyjda spokojnie. A co do jogurtu to wypilam 1,5szklanki i tyle wydaje mi sie ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wazylam przed rozpoczęciem diety (64kg) teraz sie nie waże , bo po pierwsze nie mam wagi w domu a po drugie jesli moze nic do tej pory nie schudłam to pewnie bym sie poddala... chociaz jestem bardzo ciekawa czy cos juz ubyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie ta ciekawosć, mi sie wydaje że od tej wody to ja tyje, ciągle taka napompowana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje bo jem tak jak trzeba, wody tez pije minimum te 2 litry, no i na rolki chodze codziennie :) caly dzien nosze tak pas na brzuchu, ponaoc cos pomaga jak brzuch sie poci. jeszcze bym chciala pare brzuszkow porobic, ale jakos nie moge sie do tego zmobilizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki...:*... no ja juz po kawce... teraz jade na basen...;p poruszać sie troche.... zajże koło 18...;D miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Drogie Koleżanki :);0 Dla każdej po buziaku przesyłam;* Oczywiście jestem juz po kawce i zaraz wybieram sie po zzakupy na obiad:);) Co to wątpliwości na temat drugiego dnia: jak kiedys ja stosowałam to na 2 dzień miałam jeden świeży owoc i go jadłam, teraz w tym innym rozkładzie go nie ma.Moim zdaniem jesli któraś ma ochote to powinna go zjeść:;)ja pewnie juz go nie zjem bo trzymam sie teraz tego nowego naszego rozkładu:) jak dyscyplinka to dyscyplinka:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szynki i jogurtu- ja jadłam wcześniej 3 plasterki duże szynki drobiowej i jogurtu tak 1,5 szklanki:) I co dziwnie najadłam sie tym do syta:) głupio to teraz brzmi ale same zobaczycie że tyle dla Nas zaraz będzie DUZO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu pochmurnie i pewnie zaraz lunie deszcz:) ale co tam!!!!!!! Dzis sie ważyłam i mam spadek prawie kilogram:):) jak pisałam wczoraj zrobie tabelke którą będziemy sobie uzupełniały:) dla dodania sobie otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole.....TO SUPER SIE CZUJE i jestem zadowlona że sie odchudzam!!!!!!!! Zaraz bedzie obiad i potem kolacja i znowu kolejny dzień do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie Wam myślałam że bedzie gorzej, ale ja wcale głodu praktycznie nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo, a taki ze mnie lakomczuch, szczegolnie na slodkie ze chyba wiekszego nie ma ...daje rade, DAJEMY RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze opanować buźki wiec teraz popróbuje nie gniewajcie sie: 🌻 👋 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie wyszło czy ktos wie jak sie robi ręke, papa czy cos takiego i tez takie buźki co język pokazuja itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny My to jesteśmy dopiero BOHATERKI :) Dajemy RAdę :)Tak trzymać:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ...ja tez muszę poćwiczyc te buźki bo tez mam z tym problem:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Joyo tez się własnie zastanawiam nad tymi buźkami ;) jak narazie to tylko jedna mi wychodzi. Nonemi -a u mnie takie ładne słoneczko, az szkoda domu siedziec. Ja się dziś wazyłam i jest o 0,5 kg mniej! choc narazie tego oczywiście nie widac zbytnio, to ja sie czuje o wiele lepiej. Buziak dla każdej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to ja zmykam jedzonko zrobic i troszke sie do porzadku doprowadzic bo w pizamce jeszcze siedze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skelly- To nie siedź w domku !! wyrusz do miasta albo na spacer do parku:) ja bm tak zrobiła jakby była ładna pogoda:) WOW!!!!!!! Koleżanko chudniesz!!!!! TAK TRZYMAC!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- ja tez zaraz wskakuje w piżamkę :) a co tam;) troche lenistwa nie zaszkodzi:0 tylko wcześnie obiadek zrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie jem obiadek i delektuje sie szyneczka :) Smacznego, bo potem nie bede miała czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skocze szybciutko do sklepu i zaraz jestem z powrotem:0 Pijemy Dziewczyny wode małymi łyczkami:) pewnie juz to mówiłam ale powtórzę : MAłymi łyczkami:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz będe jeść więc Wszystkim Koleżankom: SMACZNEGO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) bylam wlasnie na rowerku 15 min :P wiemze to nie duz oale lepszy ryc niz nic;) wyjde jeszcze wieczorkiem po kolacji na 20min :D za 1h lunch ! wkoncu :) jaka jestem z siebie dumna ze mi tk dobrze idzie! wiecie co? pierwszy raz od dluzszego czasu nie mysle o jedzeniu !na kazdj diecie zawsze myslalam non stop:) hihi zaczynam lubic kopenhaska :D:D ha :classic_cool:🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi - no ja wiem;) dzieki. Własnie zaraz zmierzam na zakupy. Buziaki i smacznego koleżanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×