Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Gość moze jeszcze ja
ja tez od dzis zaczynam :) powodzenia, ide sobie zrobic kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialam zapytac... nie to zebym miala jakies ukryte zamiary... ale chcialaby zapytac o wasz wiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 latek :) ja wlasnie spożywam moj ostatni posiłek na dzis , pije jogurt i do tego dwa wafle ryzowe, szynke sobie odpuszczam :) no i odpuscialam sobie ta popoludniawa kawe na ktora chcialam sie skusic, no i wcale glowa nie boli o dziwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tą kawe to mozna melkiem ;p troszke zabielic...;D? ja mam 17;p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy:) co do mojego wieku to mam 22 lata:);) skelly-żeby zmienic opis musisz wrócic do momentu w którym xzaczerniałas nick tam bedzie taka opcja o zmianie podpisu czy czegoś takiego:);) Witam serdecznie Nowe Dietowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej bez mleka ale jak już musisz to chociaż takie beztłuszczowe:):0 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jeszcze ja
ja mam 24 i przerazajaco waze 169 funtow :( i juz mam sie takiej dosc - czas na zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie widze wieczorem z chłopakiem... i patrzac jak wygladam w tych ciuchach to mi sie odechciewa wszytskiego... najchetniej siedzialabym w dresie... chyba mnie jakis dól ogarnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"może jeszcze ja\"- silne postanowienie przejścia na diete jest bardzo ważne- od niego zależy powodzenie diety!!!!!! tak trzymaj !!!!!Witam Cie serdecznie na moim topiku i Trzymaj z Nami..bedzie dobrze!!!!! Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- właśnie dlatego ważne są witaminy bo będziemy ospałe na początku , a magnez i wapno stawiają na nogi: Di17- nie złamuj się !!!!!!!!!!!! jak zobaczysz sie po 13 dniach to juz nigdy nie będziesz chciała wkładać dresów( chyba że do biegania:);)) Buziaczka Ci przesyłam na poprawe humoru:)) Uszy do góry!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnie szykuje na kolację:) Dziewczyny prawie cały dzień już za nami!!!! Jescze tylko 12:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi zgadzam sie w 100%. Ja ostatno caly czas mowilam aaa od jutra dieta a i tak zarlam na okraglo slodycze i wysokokaloryczne zarcie. Nie moglam sie zmobilizowac za nic na swiecie. Ale kilka dni temu mnie cos tknelo i postanowilam sobie od jutra koniec - przechodze na kopenhaska... i co ?! i jest super:) trzymam sie 2gi dzien i nie mysle o tym ze np. w lodowce jest torcik waflowy wedla i czekolada z orzechami. Postanowilam byc 4 dni na kopenhaskiej i na pewno nic mnie nie zlamie... teraz bez kitu czuje ze nad wszystkim panuje :) dobra narazie ide wcinac befsztyk bo juz 18 ;) ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi- dzieki za słowa pocieszenia...;)..od razu lepiej... Trzeba sie wspierac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz po kolacji :) akurat jest 18:30 :D dzis wolalam zjesc befsztyka ciut pozniej prez ta impreze....ale nie chce i tak dluzej balowac jkak do 24 -1 w nocy bo sie wykoncze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Di17- słowa otuchy zawsze ode mni dostaniesz:) nie moze byc inaczej:) trzymj sie cieplutko:)wszystkie jedziemy na tym samym wózku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- Twoje podjeście jest bardzo dobre:) tak nasze odchudzanie zaczyna sie w głowie Dziewczyny:)!!!!!!!!!! i od tego już krótka bardzo doga do sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi jejku jak dobrze ze ty ten topik zalozylas kochana! naprawde duzo mi daje podczas tej meczacej diety kopenhaskiej...mam wtedy swiadomosc ze nie jestem sama i wszystkie sie tu wspieramy ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez zawsze gadałam: od jutra sie odchudzam..ooood jutra nie jem itd.ble ble ble.A teraz kiedy załozyłam swój a teraz Nasz topik wiem jedno: RZAEM JEST RAżNIEJ : ) i wiem że damy sobie radę jak będziemy się wspierać !!!!!!!!! Dla każdej Z WAS jestem grupą wsparcia !!!!!!! i WY dla mnie PO to jest ten Topik DZiewczyny juz prawie 1 dzień za Nami..!!!! Zwycięstwo jest coraz bliżej:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny jak tam kolacja ? ja juz po.....Dzień 1 juz za mną.od jutra wstawie tabelke z waga i wzrostem!!! bedziemy widziały swoje efekty:);) to dodatkowa motywacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie:) zamiast myśleć o tym że jestem na diecie idziesz na imrezkę :))) świetne podejście :);) popieram z całej siły!!!!! Trzeba czymś się zacząć trzeba cos robic i nie myśleć wtedy łatwiej i szybciej idzie:) i_want- baw sie wspaniale. do usłyszenia jutro, Buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tez dzień 2 zbliża sie ku końcowi i narazie wszystko ok :) zachwilke wybieram sie na rolki, a wieczorem moze zmusze sie jeszcze zeby troszke brzyszków zrobic. odezwe sie jeszcze pozniej pozdarwiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×