Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

zjadłam wlaśnie przypisany mi na lunch: 1 pomidor (taki sredni), 2 łyzki szpinaku i teraz mecze male jabuszko i jestem pełna :) a jak pomysle ile zawsze obiadu jadłam... a tu zaledwie pare gryzow i najedzona , żeby tylko ta duma mnie nie przerosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna lena to na ktorym ty już dniu jestes?? Ja właśnie zjadłam 5 plasterków szynki i jogurt naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i _ want--Własnie dlatego pisałam na początku że nastawienie jest najwazniejsze!!!!to podstawa udanej diety!!!!!!A co do rowerka to kolega mi mówił, który jest trenerem na siłowni, że wystarczy 15 minut dziennie na rowerku a efekty są super!!!najważniejszy jest systematyczny ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- ja przed chwila zjadłam mały jogurt i szynkę i mówię szczerze- najadłam sie tak jakbym zjadła duzy zestaw shormy :) wiec rozumiem Cię doskonale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
ja własnie tez zjadłam 2 pomidorki z cebulka, teraz popijam zielona herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want---Świeta prawda- co do rowerka, moja siostra jeżdzi codziennie na takim stacjonarnym i ma zaje... nogi:) ale wiesz ona tak po 15-20 minut ale SYSTEMATYCZNIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam do 14 z lunchem... jakos tak 1,5h temu juz zaczynalam czu maly glod ale teraz mi przeszlo :) wogole nie czuje glodu ;) ide po moja zielona herbatke bo juz ostygla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiernna- witaj Słońce :) widzę że dajesz radę:) tak trzymaj;), ja tez lubię herbaty zielona i czerwoną:)dobre na przemianę materii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wy tak do mnie piszecie o tej zielonej herbacie to mi się tez zachciało :) idę sobie zaparzę:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
co do rowerka (ja nie mam stacjonarnego wiec i tak nie popedałuje :) ale tak zapytam) czy przy takim codziennym jezdzeniu nie wyrabiaja sie zbytnio łydki tzn chodzi mi o to czy nie sa za bardzo umiesnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiernna- zdecydowanie mówie NIE, bo widzisz moja siostra tak jak mówie jeżdzi 15-20 minut dziennie, ale za to fajne nogi ma bo takie zgrabne bez grama wiesz wiszącego tłuszczu, ona dla sportu robi a nie tak wyczynowo wiesz Wiem natomiast że jesli ćwiczysz duzo na nogi tzn tak do 3 godzin dziennie to rzeczywiście umieśnione nogi masz jak w banku:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
no moze, ja lubie poskakac na skakance ale tez nie za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skakanka to ponoć swietna rzecz( rada kolegi instruktora z siłowni:)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie nabede skakanke, ale nie wiem czy bede systematycznie skakac, bo ja to leniuch jestem.. musze sie najpierw do brzuszków zmusic, bo mi najbardziej zalezy zeby brzucha sie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- stawiaj sobie wymagania małymi kroczkami:) tak jest najlepiej:) najpierw brzuszki...potem skakanka..ja tak robię i wtedy jest motywacja i są wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak ciesze sie ze na rolki chodze :) wczoraj juz mialam takiego lenia ze juz chcialam sobie odpuscic, ale jednak zmusiałam sie i poszlam :) no to moze i zrobie wieczorem pare tych brzuszków, nie zaduzo od razu bo mnie to zniecheci szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to kariere robia te modelki powieszone na lodówce...jak tylko opadam z sił to od razu na te piekne panie patrze i ..........momentalnie mam więcej energii i motywacji do działania:);) skelly- Słońce masz tyle lat co moja siostra młodsza:)Dzikus z niej mały i ciągle mi ciuchy podkrada:0;) ale też ta dietke probowała tylko rzuciła bo jej powiedziałm że chuda jest jak patyk i jescze jakies diety robi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona wie że starsza siostra zawsze prawdę powie:);) anna-lenna- rolki to i tak dużo !!!!!tak trzymać!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- Słoneczko Ty to jesteś super zmotywowana...tylko jak juz bedziesz wzietą modelka nie zapomnij o autografie dla kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja o tym czytałam na jakimś forum:) ale cholera nic juz nie pamietam:) kto pamieta niech sie odezwie!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi ;) wlasnie jestem po lunchu :P zjadlam troche szpinaku ale byl tak ochydny ze stwierdzila ze wole nie zjsc calosci niz zaraz to zwrocic haha:) pomidorka tez nie zjadlam calego za to wzielam dosyc duze jablkooo mmmmm ale bl pycha! teraz owoce to rarytas:D a jutro bedzie salatka owocowa nie no normalnie bomba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem wiem ! peeling z kawy robie co kilka dni i jest super :D a wiec: 2-3lyzeczki kawy (fusiastej:P) zaleway wrzatkiem ale nie duza iloscia tylko zeby woda zakryla leko fusy. Czekamy az przestygnie i mieszamy z zelem pod prysznic i masujemy sie fusami kilka minut:D potem nakladamy balsam najlepiej ujedrniajacy i efekt jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzeba dzis wypróbować ten peeling:) Wiem i_want- ja mam to samo owoc to rarytas będzie i ja tez mało jem bo nawet mi sie więcej nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×