Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

no ja dzis wlasnie sobie zrobie ten peeling a potem sie owine foli a 1h :D podobno dziala! tak sobie mysle ze ta dieta kopenhaska to bedzie dla mnie wstep do racjonalnego odzywiania sie.. nie mam zamiaru rzucac sie na jedzenie po niej... wrecz przeciwnie! koniec z jedzeniem slodyczy kazdego dnia , fast foody ne czesciej ja 1 w miesiacu...smazone potrwawy tylko sporadycznie... :) teraz bedewcinac warzywki owoce i chudy nabial :) ciesze sie ze wpadlam na pomyl z ta kopenhaska!;) a wy jak sie czujecie dziewczyny? ja teraz verrryyyy goood:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zrobie dzis ten peeling :) ej laski teraz sie troche glodna zrobilam..a tu dopiero 14:30. czas mi dzis cos wolo leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna-- pij duzo wody to głód minie, ja tak robie i jest ok;) i_want--ja tez po zakonczeniu kopenhaskiej zaczne sie w końcu racjonalnie oddzywiać:) podonbie jak dużo drobiu i warzyw, z owocami będę uwazała bo po nich ostro tyje( mają duzo węgli) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po zielonej herbacie zawsze sie robi gorąco:) nie wiem czemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny:) juz jestem;)upiekłam już sobie kolację bo zaraz lece do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie glowa rozbolała, zrobilam sobie kawe, chyba nic nie bedzie jesli to tego menu wtrace jedna kawe popoludniu, nie dam rady bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- mysle że jesli dołożysz jedna kawkę to nic sie nie stanie:)jesli boli cie głowa to jak pisałam wczesniej pij magnez i wapno, to zapewni ci energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna chyba nic sie nie stanie tylko jej nie slodz! :) ja dokladne jem obiad za 2h o18 :) narazie i tak nie jestem glodna. Cwiczylam sobie teraz troszke i mi strasznie goraco :Pchyba burza idzie! jak ne bede sie odzywala przez dluzszy czas to znaczy ze mi neta odlaczyli (to tak na przyszlosc) heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez za 1 razem było na początku słabo ale piłam od 2 dnia magnez i przeszło jak reką odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za półgodzinki do pracy znikam:) kolacja juz przygotowana do zabrania:) u mnie juz padało:( nie lubie takiej pogody bo senna jestem wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny MAM PYTANIE !!!!!!!!!! Dzis na obiad mam w planie szynke 2 jajka i salate... czy te jajka musze byc koniecznie na twardo? pisze ze maja yc gotowane.... a moglabym zjesc np. na miekko lub zrobic wogole jajecznice oczyiscie bez tluszczu! gdzies czytalam ze niby mozna bo woncu jajko to jajko ale nie wiem czy ne zmienia swoich wlasciwosci chemicznych ? pomozcie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- możesz te jajka zjeść jak chcesz byle bez tłuszczu, moga byćna miekko lub jajecznica, tak przynajmniej ja stosowałam i było ok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny drugi dzien u mnie ... nie bylo tak zle wczoraj. wypilam cala wode jaka mialam w lodowce :) ide sobie zaraz zrobic kawke i rozpoczynam walke z dniem drugim :0 bardzo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi - oo:) pozdrów siostre w takim razie xD. A tej szynki to ile ma w końcu być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) powiedzcie mi, czy wy tez \"urozmaicacie\" kopenhaska ja nie lubie jajek sadzonych wiec robie z nich cos jak omlet - tylko ze bez tluszczu pomidory - czasami zamiast nich pije sok pomidorowy, jem pseudo-salse szpinak - zamiast gotowanego jem surowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jeszcze ja --- no ja dzis zamiast 2 jajek na twardo z jednego zrobie jajecznice a z drugiego jajco na miekko :D ale tak to wsumie trzymam sie wszystkiego rygorytycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz sie woda na jajka gotuje, kurcze u mnie tak skacze, w jednym momencie jestem taka glodna ze prawie sie przelamie zeby cos dziubną a zaraz potem wogole nie czuje glodu, zaraz bede jadła kolacje a znowu mi sie jeść odechciało.. no ale zjem bo to juz pora :) heheh i no zrobiłam 30 brzuszków... jak na początek wystarczy :P może wieczorem zrobie jeszcze raz 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz po obiedzie( a raczej kolacji :P) ;) zjadlam salate i do tego usmazylam sobie najpierw szynke na patelni a potem wrzucilam do tego jajka i powstala pyszna jajeczniczka na szynce bez grama tlusczu:) troche mi sie poprzylepialy te jajca do patelni ale nie bylo zle:) to byl chyba jedn z lepszych posilkow na kopenhaskiej! ale bylo dobre:D chcialam jedno jajko zrobic na miekko no al nie wyszlo za to mialam jajecznice z 2jajek i jestembardo najedzona (zawsze jak sbie robie to i tak lyko z 1 jajka a tu az 2 ;)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najedzona :) i teraz ide sie poruszac, zajrze wieczorem o ile nata mi nie zabiorą - ba tak bawia sie dzis caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
kurcze a ja sie dałam naciagnac kolezance na piwko i normalnie po jednym czułam sie ciekawie:) ale to przez to ze ogólnie mało jem szczerze to dzis czuje sie słabiutko nawet nie mam siły cwiczyc przed chwilka zjadłam 2 pomidorki ze smietana teraz popijam czerwona herbate wypadało by sie zmusic do cwiczen ale na prawde sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
wogole to sie zastanawiam czy nie zrobic takiej 3 dniowej głowdówki tyle ze w poniedziałek wyjezdzam i nie wiem jak sobie poradze z dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wrócilam.. pojedzona... ;)... ale mi sie w głowie maskarycznie kreci...taka przyćpana.... nawet nie chce mi sie reki podniesc... a chcialam jeszcze isc pobiegac...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×