Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

dzieki :) przez ciebie wpadne w zachwyt:):):):) czekam:) ciekawe gdzie nasza angeliczka17????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja myślę, że ćwiczy...czyli robi to co my też powinnyśmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zebym na kopenhaskiej jeszcze cwiczyła naprawde nie dalabym rady pozniej nawet nogi podniesc:):):) ale po niej jak najbardziej zabieram sie za brzuszki i te sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja też się zbieram:P I jak doszły zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja juz mam wyrzuty sumienia, bo za mało czytam. Książki czekają w kolejce, a ja myślę tylko o jedzeniu...ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholera nie własnie:( :( dzis ta poczta działa jak nigdy:( HEJ a reszta dziewczyn gdzie???? halo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
No właśnie nie wiem co się z nimi dzieje. Śpice? Ćwiczycie? Jecie? dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniknelam na troszke bo czytalam sobie ksiazeczke:)ale wrocilam:) wysylam juz wam fotki:P wysle wam 2 jak teraz wygladam i 2 z tamtych czasow jak bylam piekna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
A co do zdjęć, mam, ze wysłano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ups...a ja wysłałam tylko Nonemi:P Angelika podaj adres jeszcze raz, to naprawię błąd...a co czytałaś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Szkoda, że ja mam zdjęcia, tylko takie jak teraz, nigdy piękna nie byłam...ech...to trochę smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika- nie gadaj tak !!!! kazda z nas jest piekna!!! kazda ma cosw sobie :) angeliczka17- Byłaś piekna i JESTES piekna!!!! główka do góry:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonemi dziekuje za pocieszenie:* jak patrze na stare zdjecia to az mi sie plakac chce;( a mam tych zdjec tysiace;( a cztram ksiazke pt: \"48tygodni\" kupilam claudie i w niej byla:P nawet ciekawa ksiazka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna z nas nie jest ideałem i dzieki Bogu bo pewnie idealy sa nudne jak flaki z olejem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Wysłałam zdjęcia. Doszły? I dostałam Twoje angelika, nawet po przytyciu jesteś ładna i wyglądasz dobrze. Masz zwierzaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie pocieszenie i szczerze Ci mówię...jak byłam grubsza to tez myslałam ze padne jak patrzyłam na stare zdjecia a potem chudłam i czułam sie lepiej:) po mału trzeba isc do przodu i sie nie zalamywać:) główka do góry:)byłaś i JESTES piekna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ech...wy dążycie do pewnego wyglądu, a ja zawsze byłam taka, ciekawe czy mi wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze ci wyjdzie!!!!!! napewno nie mysle ze bedzie inaczej!!!!!!! trzeba stawiac sobie cele..i dazyc do nich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ech...czuję jakbym tylko ja się tak męcyła na tej diecie...ech. Zdjęcia wysłałam jeszcze raz, nie wiem czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Nonemi są gdzies jakieś konkretne przepisy na tą dietę sauth beach, bo moja koleżanka jest zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika- ja tez sie mecze...ale tak trzeba:) ..pocierpimy..ale za to wypiekniejemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno ci wyjdzie:) wierze w to:) kazdej z nas wyjdzie:) mialam szczurka ale mi zdechł;( mialam jeszcze owczarka niemieckiego ale chorowal i musieli go uspic a mialam go od malenkosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ech....chciałabym stracić więcej niż 3 kg, ale nie ćwiczę, nic nie robię i pewnie na więcej nie mam szans, a do celu zostanie jeszcze 7:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja uwielbiam zwierzaki, mam kotka, pieska, królika i rybki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wkleje linka...na tej stroni jest o diecie i od razu przepisy:) monika---ale ty fajna laska jestes!!!!!!! spoko zdjęcia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Czyli zdjęcia dszły...taaa spoko laska...hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×