Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Gość monika tuptusiowa
angeliczka17...ale mnie pocieszyłaś...500...co to za liczba? Ja 50 nie dam rady:/ A biegac bym chciała, ale sama jak jest jasno się wstydzę, a wieczorem nie mam z kim...ech... Ale kurde...gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Jak wypijam te 2 litry to mój brzuch wygląda cały czas tak samo, jest bardzo napełniony, tylko rano jak się budzę, widzę, że jest trochę inny...trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku to o 4 biegalam jak niekogo na dworzu nie bylo albo w domu w miejscu a teraz to olalam i biegam w dzien i sie nie przejmuje:P a brzuszki mozesz robic tyle ile dasz rade a pozniej stopniowo wiecej:) wiec sie nie przejmuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika wiesz bardziej chodzi o to ze masz pelna cyrkulacje plynow, oczyszczasz organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Wiem, wiem. Ale zamiast ta woda oszukiwać głód wieczorem sprawia, ze jest większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
angeliczka 17...jak napisałaś ile robisz...poszłam zrobiłam 20...i się zmachała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ciekawa jestem jak wyglądacie. Mam taką zasadę, ze nigdy nie wychodzę na czaty, ani nic takiego, a na komunikatorach mam tylko osoby, które znam i jestem nieprzyzwyczajona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak skoncze kopenhaska to od razu jak zaczne south beach to przerzucam sie na brzuszki i takie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce ja tez nie jestem przyzwyczajona :) jak chcesz to ci wysle swoje zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja kiedyś codziennie ćwiczyłam przez pół roku...po 30 minut i nie schudłam, byłam bardziej wygimnastykowana i sprawna, ale wygląd był ten sam, może w połączeniu z dietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Jak chcesz, to możesz wysłać...bagienna17@tlen.pl...ogólnie jak coś, to możecie do mnie pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Kurde, chciałabym z wami na ta sauth beach, czytałam o niej, ale tam je się dużo mięsa i mało co, a ja nie jem mięsa od 7 lat...ech, cięzko by mi było....nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja zawsze też znajduję najfajniejsze:P Bo czasem się wychodzi...hmmm...zbyt naturalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Oj...smaczna jest dieta kopenhaska....hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want--tesknilam za Toba:) nie oddzywasz sie!!!!! gratuluje utrzymania wagi:) ja nie narzekam:)j akos leci:) moniko- na south beach oprocz miesa jesz duzo ryb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ryb też nie jem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
To w takim razie angeliczka17 Ty też wyślij mi swoje. A tak ogólnie, to skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- trzymam tak mocno kciuki ze az palce bola!!!!!!!!!!!daj znac koniecznie co i jak!!!!!!! BUUUUUUUUUziak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Soję jem, ale ona jest dobra tylko smażona w panierce. i want to be skinny...trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
No niestety zdjęcia jeszcze nie doszł, a to dziwne, bo zazwyczaj dochodzą maile od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Może później dojdą:) Dziewczyny jak Wy chcecie wyglądać? Macie jkiś ideał czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×