Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

ja w sobote zaczełam brzuszki, zaczełam od 20 i codziennie robie o 10 wiecej, dziajiaj zrobiłam 40, ale to mało... cieżko mi sie zmobiliwowac do ćwiczeń w domu, fajne ćwiczonka wyszukałam w necie tylko chęci brakuje... przydało by sie bo chce sie pozbyć brzucha, pupy i nogi troche wyrzeźbić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja nogi miałam zawsze za bardzo umięśnione, bo do szkoły chodziłam pieszo, a zaczęłam autobusem jeździć i sflaczały, chyba znów trzeba będzie zacząć chodzić. No a co do brzuszków...ech...nie chce się. Kiedyś przez miesiąc chodziłam na aerobik, fajna sprawa. Może zacznę chodzić jak zacznie się nauka...kto wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chodzi o toze leniuch smierdzacy jestem, bo czasu mam az zaduzo, no i wlasnie im wiecej siedze tym bardziej nic mi sie nie chce, a dupsko rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
No ja niestety też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupcie sobie shape\'a tam sa fajne cwiczenia i proste;) a ja sobie filmik na komputerze ogladam i dlatego tak malutko pisze teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja nie lubię takich gazet, ale może:) Miłego oglądania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Zrobiłam kilka ćwiczeń i się zmęczyłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ale co konkretnie chciałabyś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Jestem z Włocławka, tu mieszkam i studiuję, mam 20 lat, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z piły, narazie nic nie studiuje, mam 21 lat masz jakiś konkretny powód dla którego sie odchudzasz ? czy od tak poprostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Jak się ma za duzo kilogramów, to nie trzeba mieć innych powodów. Nie lubię siebie takiej, nigdy nie udało mi się schudnąć, ale dawno nie próbowałam, wiele zmian, nawet o tym nie myślałam, ale teraz...sesja zaliczona, prawie idealnie, mój związek kwitnie, ale ja jakoś...hmmm...nie podobam się sobie, ten okropny brzuch. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze byłam chuda az za chuda... a teraz przez ostatni rok bylam w niemczech i wrocilam 15 kg cieższa, no i teraz to jestem troche za gruba, brzuch jak u ciezarnej, boczki wychodza, pupa jak szafa... ah szkoda gadac a pozatym bede sie z moim facetem widziec po miesiacu i chciałam go zaskoczyć... wypiekniec, schudnac.. itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Dobry powód...mi z moim chłopakiemzaraz jak skończe dietę mija 2 lata, tez pewnie byłaoby fajnie gdybym schudła, ale po tej diecie staram sie nie oczekiwać aż takiej zmiany, wiem, że będę musiała przejść na inną, więcj jedzenia, ale jednak dietę...chcę zrzucić az 10 kg, więc trzeba się poświęcić, ale chciłabym to osiągnąć do października....nie wiem czy się uda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Zobaczymy;) A póki co uciekam na długi spacer z moim ukochanym:) Trzymajcie się dziewczyny. Jak coś, to będę po 21...zajrzę zobaczyć jak Wam idzie:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Witam:) Jak wam idzie? Ech...gdyby wszystkie dni dietytak wyglądały. Dziś było dużo jedzenia i dobre, to tak nie czułam głodu i poszłam z chłopakiem na specer 1,5 godzinny...zawsze to coś:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam i cos mi sie slabo zrobilo:( tak mi sie cos w glowie kreci ze masakra;(;(;( czas chyba isc spac:( dobranoc wam dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Dobranoc dziewczyny:) Powodzenia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprzeczytam calego tematu bo niemam czasu :P tylko chce sie zapytac ile schudlyscie dzieki tej diecie? bo jezeli dobrze pojdzie to zaczynam ja w nastepnym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja siewitam i zegnam zarazem, jade na dwa dni do babci, a u niej neta nie mam, trzymajcie sie Laski , wracam w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze znowu mnie mama obudzila dość ze o 4 chodze spac bo mala bezsennosc to jeszcze mi o 9przychodzi i siada na kompa i klika niewiadomo jak glosno!!nawet haslo zalozylam to mnie budzila co 2 minuty abym jej wpisala haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuu.to nie dobrze:( ja zachorowałam i ledwo chodze :(:(:( taka słaba jestem:(:( jescz nic nie jadłam nie dam rade:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×