Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Di17, angeliczk17, merina- Dziewczyny to co zaczynamy od nowa dziś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryem--do nas zawsze możesz sie przyłączyć!!!1 Witaj w klubie, mnie wczoraj zmogła choroba ale juz dzis jest ok i znow wracam do diety:) zaczyanm dzis od 1 dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko- ja ci radze tu nikogo nie obrazac:) lepiej znikaj z tego topiku :), ZADNA z nas tu nie jest szmata, jak masz problem ze soba to idz do psychologa a nie wyladowujesz na dziewczynach ktore w porowananiu do Ciebie zachowuja sie normalnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko-- ja na swoim topiku nie toleruje takiego zachowania to TY SPADAJ ,,,sio....i to juz, idz sie wyzywac na innym topiku:) Dziewczyny przegonmy tego potwora!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy spokój:):):) ach ...ludzie to maja pomysły..nudzą sie czy co:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot i już jej nie ma ;) heh, święto mamy ja dopiero wstałam, poza tym i tak korzystam z wakacji (ostatni rok w LO, gówniara, wiem :P) i staram sie nie zrywać o świcie :) buziaki dla pracującej ;) idę sobie zaparzyć moja slim figurę (nie czuje po niej głodu, naprawdę) i kawkę miłego dnia, szanowne panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie maryem:):); ja tez juz po kawce:) kolezanka nas opuscial:):) ja tam za nia nie tesknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos pzatrze ze wszyscy dzis gdzies wybywli tylko ja jedna zostałam:( no ..tak troche smutno::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy są, tylko... mniej aktywni ;) właśnie sączę kawę i zastanawiam się co dziś robic pożytecznego, żeby już do końca tych wakacji nie przelenic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo - urlopy ;) ja się wezmę za sprzątanie - będzie ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka to ja za jestem:) ja dzis jezcze sie podkuruje i polecimy zdietka od jutra:) fajnie ze jstes bo juz mi sie jakos smutno zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryem- ja juz bym sie wziela za sprzatnie nawet byleby w domu posiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supero:):):) to zaczynamy od jutra:) No dziewczyny która jeszcze sie przyłączy!!!!!!!???? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz zasuwam do sklepu po jogurt i brokuły (dopiero wczoraj, przeglądając Wasz topic, dowiedziałam się, że można je zamienic ze szpinakiem, ktorego nie cierpie - Nonemi, jestes boska :*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×