Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agacik83

SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość laska swiata
ja!!!! 23 08 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rureczka
ja tez sierpien 2008! 09 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1982
ja też 23.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłyście już coś przygotowywać? Suknia wybrana?Ja jak na razie to nie mam nawet konkretnej daty bo dopiero wczoraj ustaliłam z narzeczonym ze to właśnie sierpień będzie naszym miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina1982
Ja zaczęłam szukać sali, na razie tylko w Internecie, ale we wrześniu zacznę już szukać na maxa. O sukni jeszcze nie mysłałam. A datę na razie sama wybrałam 23.08.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chciałam żeby to był 23 ale niestety moja kuzynka pomyślała o tym wcześniej. Suknienkę już wybrałam...Nie z katalogu,mie z salonu... Przypadkowo natknęłam się w internecie na zdjęcia ze ślubu siatkarza Arkadiusza Gołasia i suknia jego żony tak mnie zauroczyła że nie mogłam od niej oderwać wzroku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeyorek
ja 24 sierpnia-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chbya
tez na 23 sierpnia, na razie musze uswiadomic rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chbya
tzn 24 sierpnia :P a pienizaki sami zbieracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wesele finansować będa rodzice. Sami zaproponowali wiec postanowiłam sie nie przeciwstawiac... Boję sie tylko ze zaczną sami robic liste gosci i moich przyjaciół nie uwzględnią...:( Poczekamy...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia lalala
Witaj gagatka85! Rozglądasz sie już za sukienką?Poczyniłaś jakieś przygotowania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gagatka!!! Zaczęłś już coś organizować?Bo ja jeszcze zupełnie nic!!!Jedyne czego jestem pewna to SUKIENKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) ja na razie powiedziałam rodzicom :) oczywiscie ojczulek sie zapytał czy cos zmajstrowalismy (czy slub sie bierze tylko dlatego ze sie jest w ciazy???) :o Ale ogolnie jest ok :) Powiem szczerze ze bałam sie reakcji rodziców, ze szkoła (ja zaczynam magisterke w tym roku - zaocznie, a mój przyszły mąż dopeiro konczy inż i jeszcze przed nim mgr), w sumie kasy tez nie mamy za wiele, ale powiedzieli ze zycza nam jak najlepiej, zeby sie nam tylko dobrze zyło razem :) Myśle ze w przyszłym tyg tak w czwartek zaczne juz za sala dzwonic!! A co do reszty to nie mam pojecia, jestem jescze w szoku ze to juz za rok (bo jeszcze do tego wtorku było ze za 2 lata) A Twoja sukienka ładna :) Pozdrawiam sierpniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 9/10 sierpnia zalatwiona mam juz sale, fotografa, zespol, rozgladam sie wstepnie za sukienka a tak to jeszcze nic wesele z mojej strony finansuja staruszkowie- znaczy za gosci z mojej strony (ja za swoje pieniazki musze sie tylko ubrac na 2 dni no i jakies drobne wydatki), a ze strony mlodego to rodzice placa mu za gosci z jego strony a za reszte on placi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) my wstepnie 110 osób, ale ile sie okaze to sie zobaczy :) Sukinke razcej bede pożyczać tzn musze sie zorientowac ile kosztuje wypozyczenie a ile kupno np z drugiej reki!! Mama mi juz o plackach mówi (ze trzeba juz powidła robic zeby na placki były). A Wasi rodzice juz sie widzieli, bo nasi jeszcze nie!!! Ale wszystko w najblizszym czasie!! A ile juz ze soba chodzicie?? Bo my prawie 4,5 roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno za swoje sie ubiore, jak bede pracowac to mysle ze tak z 2000 tys uzbieram, no mzoe 3000!! Sie jeszcze zobaczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Gdzie są wszyscy?? Jak przygotowania ruszyły??? Bo my chyba mamy juz orkiestre, a za sala bedziemy jeżdzic 20 sierpnia!! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczyłam ze musze uzbierac 3000 tys, jak dobrze pojdzie to z tej wypłaty odłoże 200 zł. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdybym nie zarabiała 600 zł a jeszcze musze na studia zbierac!! Bedzie gorąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! moją długę nieobecność mogę usprawiedliwić...cały weekend balowałam z moim M na weselu!!! W tym tygodniu zamawiamy sale a w przyszłym orkiestre.Chociaz prawde mowiac dokładnie wiem gdzie wesele bedzie i jaka orkiestra.Mam nadzieje ze nie maja zajetego calego sierpnia. Jestem teraz w trakcie wybierania pierścionka zaręczynowego.Jak wybiorę to wkleję linka. Wy juz po zareczynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed zareczynami dopiero!! tzn nie wiem kiedy beda te zareczyny bo to wielka tajemnica :) Mecze sie w peacy dzis, jeszcze 2 godziny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero za 2 godziny zaczynam prace.... Moje zaręczyny chyba w świeta Bozego narodzenia.jeszcze dokładfnie nie wiem bo to tylko wstepne przemyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaklepana sala, zespół, samochód. Jestem też po rozmowie z księdzem, który na zamawianie kościoła kazał się zjawi w październiku. Teraz planuję znaleźc kamerzystę i fotografa. Wesele na ok. 90 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wczoraj ustaliliśmy date :) 9 sierpnia 2008 roku :) no chyba ze nie bedzie wolnych terminów to bedziemy sie wtedy inaczej zastanawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×