Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Bajbajka1986

rocznik 86-pokazmy ze jestesmy

Polecane posty

Aha,pyta艂a艣 o praktyki....w sumie je艣li chodzi o g艂owny kierunek,czyli oligofreno to si臋 nie boj臋...bo to lubi臋:) i jestem ju偶 po praktykach w szkole specjalnej ale dodatkow膮,obowi膮zkow膮 (sic!) specjalizacj膮 jest u mnie: nauczanie wczesnoszkolne:/ co mnie kompletnie nie rajcuje i musze odby膰 w mas贸wce 3 tyg praktyki ucz膮c diabe艂k贸w polskiego,matematyki i 艣rodowiska....jako艣 sobie siebie w tej roli nie widz臋:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej! Chica21 ---> nie chc臋 Ci臋 martwi膰, ale my nawet po ponad dw贸ch latach razem mamy zgrzyty.:) Chocia偶by nawet dzi艣. Pok艂贸cili艣my si臋, jak zwykle o pierdo艂臋, i smutno mi, bo On jedzie jutro do Poznania i nie b臋dziemy si臋 przez tydzie艅 widzieli... Madzimadzik ----> nie wr贸ci艂am do niego, za du偶o przykro艣ci mi narobi艂. Za to koniecznie chcia艂 namiesza膰 w moim nowym zwi膮zku (kt贸ry trwa do dzi艣:) )i prawie mu si臋 uda艂o. Tak偶e omijam go z daleka. Bajbajka ----> jak dziadek? Pozdrawiam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejka:) sorci ze wczoraj nie zajrzalam,ale mialam zakrecony dzionek....przez ten 13:/ale moze od poczatku...rano pojechalam z moim menem,jego mama,babcia i siostra do miasta na zakupy(mieszkam na wsi:))tesciowa pojechala kupic corce ksiazki do szkoly,ale mala nie zabrala karti z autorami:(no i bylo niewesolo:(poyniej poszlam do bankomatu,a ten glupek zabral mi karte,nawet pinu nie wpisalam:/a babeczka w banku do mnie ze ona nic nie poradzi na to ,zadzwoni jak ktos ja wyjmie:/no i nie mialam kasy:/ popoludniu pojechalam z kumplem i moim kochanie do kalisza,tak na przejazdzke(50km).pochodzilismy troche po miescie i takie tam.a juz wieczorem pojechalam do mojego misia,zerwac troszke gruszek,mniam.jak wrocilismz bzlo juz dosc pozno... No a dzisiaj bylam po ta moja karte i....juz mam:)pojechalam sobie rowerkiem,tak dla przyjemnosci:) aha nie mam zadnych ozdobnikow,bo klawiatura szwankuje:/ a dziadek nie ya dobrze.narazie nie zgodzil sie na operacje(bo ma na strunie glosowej jakas narosl,jest to rakowe),jest na przepustce w domu do 26 i pozniej jedzie znowu.jesli bedzie to roslo to beda usowac:(tylko dziadek sie boi ze nie bedzie mowil i w ogole...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:) No....ju偶 mysla艂am,ze pogin臋艂y艣cie :) Niedobre! :) Dzien dobry;) U mnie wczoraj te偶 tragicznie....PMS! adzia! Z艂a Magda! :) Oj nawy偶ywa艂am si臋 .....z tat膮 k艂otnia, z ex\'em k艂otnia,p贸艂 dnia p艂akania na dywawnie :) Ale wieczorem frytki+ 艂zawy film = katharsis ;) Hmmm....pop艂akusia艂am sobie,ale oczy艣cilam si臋 i nawet jako艣 z ex by艂o mi艂o ( bo razem owy film ogl膮dali艣my....wiem ,wiem to dziwne ;) ) Hmmm... A dzi艣?Dzi艣 o 05:36 uryz艂 mnie jaki艣 za przeproszeniem sKurwia艂y robak w plecy i nie spa艂am ju偶 do rana...a teraz jem 艣niadanko,pij臋 kawk臋(bez cukru bo nie ma :[ ) i zaraz prysznic,pakowanko i go go go Madzik jedzie na stancje na balety ;) No to po偶egnam sie z Wami na dobrych pare dni ;) Odezw臋 si臋 jak wr贸c臋 :) Mi艂ych dni ;) Tyryryr ;) A b臋d臋 mia艂a kota na stancji! Mrrrau :D Madzia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲MadziaMdzik to milych i udanych baletow:)i pilnuj kota!!! wczoraj byla taki jakis paskudny dzien i dlatego takie zawirowania,ale juz dzisiaj jest lepiej:)sliczna pogoda,szkoda ze nad wode nie pojade:(ale za to bede pracowac na dwoku,znowu prace typowo wiejskie,zniwa,ach..ale sie opale:) dobra mykam zajrze wieczorkiem:tylko prosze cos naskrobac!!!! buziaki dla Was kochane馃憚馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej! Ja za to jestem od dzi艣 wdow膮 s艂omian膮... Ale przynajmniej zd膮偶yli艣my si臋 jeszcze wczoraj pogodzi膰. :) Ja te偶 mam co艣 w rodzaju PMS, powiedzmy, 偶e syndrom odstawienia (zawsze tak mam w przerwie mi臋dzy braniem pigu艂ek) i najch臋tniej bym gryz艂a, krzycza艂a i kopa艂a... Miejmy nadziej臋, 偶e jako艣 si臋 powstrzymam i obejdzie si臋 bez ofiar. :) Id臋 teraz na spacer, czas w ko艅cu rozrusza膰 troch臋 moja noge. Zajrz臋 tu na pewno p贸藕niej!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No ja mam busa o 15:10 tak偶e ju偶 ostatnie pakowanko ;) Hmmm...ex mnie zabiera jeszcze po jaki艣 pierscionek :) Chce mnie zaklepa膰 na ten czas wyjazdu czy co ?:D ;) Znaj膮c mnie- 3 dni i pier艣cionek zaginie .... :D Nie no....b臋d臋 pilnowac;) Hyhy... A Kotek b臋dzie dopiero w pa藕dzieniku;) Ale ju偶 si臋 jaram :D ;) Hyhy... Jaka 艂adna pogoda Bajbajka1986 ;)? U mnie pada i okropnie jest! Ale chyba wol臋 to ni偶 upa艂y po 35*C ;) Bynajmniej jak siedz臋 w mie艣cie! :) Pozdro :) T臋sknijcie :D Onyks Ty brutalu :D nie pobij nikogo :D Yyy...i co z Twoj膮 nog膮?:) Ja sie chyba musze cofn膮c do pierwszej str tematu :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MadziaMadzik馃尲no pogode mam sloneczna,tak jak lubie:) bedziemy tesknic馃憚 Onyks馃尲a czemu wdowa?a wlasnie jak Twoje noga? Ide na dzialeczke troche popracowac:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam :) jestem z lutego 86 :) mieszkam niedaleko Czestochowy . studiuje anglistyke . bede teraz na 2gim roku poniewaz spedzilam kilka miesiecy w Londynie :) ale nie za艂uje. narazie nie zaluje niczego . mam faceta juz 4,5 roku i tez mamy ostatnio problemy :( on jest starszy o 4 lata . nie wiem czemu tak sie dzije . nuda?monotonia?przyzwyczajene??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wdowa, bo m贸j M. wyjecha艂 na tydzie艅, a mo偶e i troch臋 d艂u偶ej. Ju偶 zaczynam t臋skni膰... :) Noga ju偶 w sumie w porz膮dku, mam pi臋knego, wielkiego siniaka we wszystkich kolorach t臋czy, ale ju偶 w sumie nie boli. Mog臋 wi臋c zacz膮膰 si臋 troch臋 rusza膰, a raczej musz臋, bo zauwa偶y艂am, 偶e przyby艂o mi cia艂a tu i 贸wdzie. Ach, te domowe obiadki :) Witam nowe dusze. :) Zagl膮dajcie tutaj jak najcz臋艣ciej! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲anka.julia witaj:)a c贸偶 robials w Londynie?ja mam chlopaka juz przwie 8lat i co mam powiedziec?nie wiem czy to nuda,monotonia....,ale jakos ostatnio tez takie dziwne mamy zachowania:(a moze wszystko po troszku? 馃尲dobrakawaniejestzla rowniez witaj:) 馃尲Onyks ciesze sie ze z noga juz lepiej:) ja tez bym chciala zeby mi przybylo tu i owdzie:)jestesm taka chuda:/ ale sie dzisiaj napracowalam...rozladowywalam przyczepa zboza z rodzicami:)no ale takie zycie na wsi:) moj misiu jest u mnie...zabija muchy i komary,a co?od czegos go mam馃憚oki mykam,moze poznij zajrze,buziaki馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam serdecznie :] jestem z lutego \'86 Mam 3 miesiecznego synka i obecnie jestem na urlopie macierzynskim, normalnie mieszkam w angli ale przyjechalam odwiedzic rodzicow, niestety sama go wychowoje ale jak narazie wszystko jest ok pozdrowionka 86

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czerwcowa Bli藕niaczka si臋 zg艂asza :) Jestem rasow膮 hedonistk膮, nie pracuj臋 zawodowo, nie ucz臋 si臋, mieszkam ze swoim facetem :) Ch臋tnie przy艂膮cz臋 si臋 do klubu, je艣li mo偶na ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sie bujaj
czesc dziewczynki 馃尲 wrzesien '86 sie k艂ania :) matematyka na UJ, trzeci rok i zaczynam w艂a艣nie kolejny kierunek na AGH. zatem Krakow. aktualnie dzialam w pojedynke, wiec problemow sercowych brak :P aneczka21- sliczny chlopczyk :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mi艂o bardzo, 偶e jest nas coraz wi臋cej. Witajcie dziewczyny! :) Aneczka ----> 艣wietne to Twoje male艅stwo :) Jak tak na Niego patrz臋 to z ch臋ci膮 sama bym sobie takiego sprawi艂a :) Emica ---> sk膮d jeste艣 i co robisz w takim razie na co dzie艅? :) sie bujaj -----> a co za kierunek wybra艂a艣 jako drugi? Ja w tym roku te偶 zaczynam nast臋pny. Mam nadziej臋, 偶e uda mi si臋 razem pogodzi膰 oba. Dobr膮 stron膮 jest to, 偶e zaczynam go razem z moim ch艂opakiem, wi臋c b臋dziemy si臋 cz臋艣ciej widywa膰. :) A je艣li chodzi o to przyzwyczajenie w zwi膮zku to sama te偶 mam czasami wra偶enie, 偶e to i u mnie jest. Kochamy si臋, oczywi艣cie, i jest nam dobrze razem, ale mam niekiedy nieodparte wra偶enie, 偶e jeste艣my ju偶 jak stare dobre ma艂偶e艅stwo. Dobra, lec臋 ju偶. Czeka na mnie ksi膮偶ka. Do jutra! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam nowe osobki na forum,zapraszamy馃尲馃憚 馃尲aneczka sliczniutkie masz dzieciatko:)az pozazdroscic....sama bym chciala,ale moj men nie:(wiec musze czekac:( [ kwiatek]Emcia wlasnie co Ty w zyciu porabiasz?pewnie ze mozna sie przylaczyc,jak najbardziej!!! 馃尲Onyks mi wszyzcy mowia ze jestesmy jak stare dobre malzenstwo,hehe...cos w tym musi byc:)a co ciekawego czytasz?bo ja aktualnie to powinnam finanse publiczne studiowac,ale nie mam motywacji:(:/a poza tym czytam Cobana \"Az smierc nas rozlaczy\",ciekawe opowiadania,jak ktos lubi:) sle Wam buziaki gorace,do jutra{usta]馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
BAJBAJKA1986 -W Londynie pracowa艂am przez pol roku . pozniej wrocilam bo zacze艂am tesknic za domem . bylam z facetem tam . przygoda udana .No to gratuluje 8 lat. dluugi staz.ja chce walczyc ale moj facet chyba przechodzi kryzys teraz i jest nam jakos ciezko i nie mam na niego sposobu ;/ eh Aneczka21 : rybka czy wodnik :) pozdrowionka i buziaczki dla synka :) s艂odki jest :) milo Was tu poznac w ogole kafeteria jest ostatnio moim ulubionym miejscem . Lubie tu spedzac czas :) Polecam ksiazke \" dlaczego mezczyzni kochaja zolzy \" :D dobre. gdzies juz jest na form stronka podana do sciagniecia :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejka馃尲 wlasnie wrocilam z kosciolka,i jade nad wode,mam piekna pogode:) 馃尲anka.julia to fajnie mialas:)ja tez mam ochote wyjechac,ale za rok we wakacje,zarobic na wesele:) dzieki:) dacie rade,my tez milaismy dosc powazny kryzys,ale jakos sie udalo,chociaz ciezko bylo...badz cierpliwa i daj mu czas teraz jem sobie kalfiorek z mojej dzialeczki,mniami:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bajbajka1986 : poszukaj tematu w zyciu uczuciowym \' kryzys mojego faceta\' . moze Ty mi cos pomozesz bo ja juz nie daje rady .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny! Pi臋kny dzie艅 sie u mnie zapowiada. Trzeba by co艣 z tym zrobi膰 . :) anka.julia ----> mo偶e ja Ci co艣 napisz臋. Przeczyta艂am tw贸j temat i powiem Ci szczerze, 偶e u mnie jest podobnie. Mo偶e w troch臋 mniejszym nasileniu, ale m贸j M. te偶 jest wiecznie poch艂oni臋ty jakimi艣 spawami. On po prostu uwielbia mie膰 co robi膰. Na pocz膮tku mia艂am do niego ci膮g艂e o to pretensje,ale nauczy艂am si臋 jako艣 z tym 偶y膰. Wiem, 偶e jestem dla niego najwa偶niejsza, ale 偶e jednocze艣nie potrzebuje tego urwania glowy, bo dopiero wtedy czuje sie w pelni zadowolny. Moze Twoj facet po prostu chce, zeby Wam niczego nie brakowalo i jak to facet, ma wrazenie, ze jesli nie zapewni czy wszystkiego to nie sprawdzi sie jako mezczyzna. A jeszcze do tego porownuje sie z kolegami i ma wrazenie, ze wypada przy nich kiepsko. Moze za bardzo to upraszczam, ale nie martw sie az tak bardzo. Najwazniejsze, ze wiesz, ze Cie kocha. Pewnie Twoj facet to ten sam tym co moj - jezeli ma jakis problem to chce sobie z nim poradzic sam, nie chce pomocy, nawet ode mnie. Ciezki przypadek, ale co zrobic, skoro sie kocha :) Glowa do gory, bedzie dobrze! Nie wiem czy choc troche ci pomoglam, ale jakby co, zawsze mozemy pogadac na ten temat. :) Aha, przepraszam za brak polskich znakow, ale w pewnym momencie cos sie stalo z klawiatura, a juz nie chcialam kombinowac, zeby nie stracic tego, co juz zdalalam napisac. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onyks : dziekuje za dobre s艂owo. wiesz...chyba masz bardzo duzo racji. tylko ja mam do niego pretensje bo pozniej przyjdzie moja szkola a on bedzie tu a ja tam i zostaja tylko weekendy :( boje sie ze go strace . a kiedy probuje z nim gadac to on mowi ze przesadzam :( to tak duzo ze ja chce czasem po prostu sie do niego przytulic :( albo pobyc z nim . eh . szanuje to i toleruje. ale on tak nigdy nie mial jak teraz. to sie ciagnie juz ze 2 tygodnie. nie daje sobie z nim rady . mam wrazenie jakby przestal sie starac mimo tego ze wiem ze chce byc ze mna bo mi to mowi . :( ale jest mu tak ciezko ze nawet nie potrafi wyrazic co czuje i co mu jkest :( zrobil sie chamski i zgryzliwy . moze to na starosc?jest 4 lata roznicy miedzy nami . jemu sie nic nie chce bo po pracy jest zmeczony i jak do mnie przyjezdza to juz najchetniej by sie polozyl i tyle. :( ja po prostu chce czuc jego bliskosc . a mam wrazenie ze sie oddalamy mimo tego ze jestesmy zareczeni:( to nic nie zmienilo . wiem ze jestem ja uparta i duzo mojej winy w tym . staram sie byc lagodniejsza i milsza ...ale mam wrazenie znow ze sie narzucam i zachowuje sie wlasnie tak jak ta \'\'mila\'\' w ksiazce \" dlaczego faceci kochaja zolzy\' a tak nie moze byc :( brakuje mi sil . ale staram sie . walcze bo warto i wiem o co walcze tylko brakuje mi motywacji czasem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie dziewczyny馃尲 wczoraj juz nie mialam sily pisac:)bylam nad jeziorkiem z moim menem i jego sioistra:)pogoda troche taka byla,hmm...nie za bardzoa,a woda zimna jak diabli:/pozniej pojechalismy do jego rodzicow na obiadek,posiedzielismy troche,zeby nie bylo:pWrocilismy do mnie,zadzwonila miska kumpel z pracy i pojechalismy na piwko:)tzn.ja pila,moj men musial prowadzic,hehe:)wpadlismy tez jeszcze nad inne jeziorko,posiedzielismy,pogadalismy,bylo fajnie:)aha obeszlismy cale jeziorka dookola,uff...ja w klapeczkach,a to jest zbiornik po kopalni,wiec \"male\"blotka:/wrocilam do domku i juz mi sie nic nie chcialo:) 馃尲anka.julia czytalam ten topik:0i wiesz moj misiek tez sie dziwnie zachowywal,tak jak piszesz,ale przyzwyczailam sie do tego,bo nie mialam innego wyjscia:/kiedy wrocila z wojska i poszedl do pracy,ja na studia to wsio sie \"rozregulowalo\",tzn.widywalismy sie tylko w weekendy(chociaz tez nie zawsze),po pare godz.Zazwyczaj przyjezdzal do mnie i co robil?kladl sie,zasypial bo zmeczony,itd:/az cos mnie bralo:(dlatego poprostu powinnas sie troche do tego przyzwyczaic:)wiem ze moze byc trudno,ale dasz rade:) zycze Wam milego dnia:) spadam do ksiazek-finanse:( buziaki馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
moj dzien wczoraj tez minal szybciutko. Pojecha艂膮m z moim R. na mecz bo jak juz wspominna艂am gra i kocha to robic. A ja uwielbiam patrzec jak on biega po boisku :) Bajbajka1986: dzieki za dobre s艂owo. wierze ze bedzie lepiej .ciagle widze swiate艂ko w tunelu.staram sie bardzo bo mi zalezy. I mam nadzieje ze bedzietak jak mowisz Ty i Onyks. a moze ten kryzys jest tylko po to aby wzmocnic nasza milosc i udowodnic nam ze nie mozemy bez siebie zyc :) milego dnia. ja mykam :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲anka.julia bedzie dobrze,to tylko taki przejsciowy kryzys,uwierz mi i nie poddawaj sie:)a...moj misiek tez uwielbia grac w noge:)teraz juz mniej,ale kiedys.....codziennie:)to na boisku i stadionie rozgrzewala nasza milosc.....eh kiedy to bylo...:)lubie tez chodzic jak gra,a naprawde dobry jest:)wlasnie,ciekawe kiedy beda grac:) mykam sie uczyc,bo kampania wrzesniowa tuz tuz:( trzymac kciuki i dopingowac do nuki,prosze!! buziaki馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Bajkajka1986 - dopinguje dopinguje :) i trzymam kciuki. dobrze bedzie :) a tak w ogole to z jakiego miasta jestes?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰:) jestem z lipca \'86:) (najwspanialszy rocznik:P) mieszkam w 艁odzi i studiuje biotechnologi臋 na Polibudzie.... pozdrawiam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 dobry! Dzisiaj wcze艣nie zacz臋艂am dzie艅, bo na 8 jecha艂am z babci膮 do lekarza. Po powrocie zd膮偶y艂am umy膰 wszystkie okna w mieszkaniu i teraz mog臋 pozwoli膰 sobie na odpoczynek. :) mala_mi86 ----> Witaj! Podoba Ci si臋 ta biotechnologia, ci臋偶ko jest? Sama najpierw chcia艂am na ni膮 i艣膰, ale jako艣 p贸藕niej mi przesz艂o i wybra艂am analityk臋. :) Bajbajka, bierz si臋 do roboty, a my tu b臋dziemy trzyma膰 kciuki. Na pewno b臋dzie dobrze! :) Mi艂ego dnia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×