Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazy goes nuts

a ja siebie kocham!

Polecane posty

wlasnie o to mi chodzi.w momencie jak przechodze na diete mam ciagle ochote na cos slodkiego.ciagle bym cos jadla.i nestety ciagle cos jem.a tak- jest super nawet mi sie o jedzeniu slodyczy i innych zakazanych rzeczy nie przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, nawet sobie nie wyobrażacie, jak się cieszę, że jest nas więcej niż ja sama, bo już wątpiłam przeglądając to forum :D i oby nas było jeszcze więcej ;) a z uśmiechem każdy(!) wygląda o niebo lepiej :D sprawdzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zadbany przede wszystkim.wiesz co bylam niedawno na zlotym weselu.odwalona jak zwykle-poprostu lubie sie dobrze ubierac ,lubie dobrze wygladac.uslyszalam komplementy ze wygladam tak samo super jak na imprezie 4 lata temu.musze sie pochwalic ze wtedy mialam na wadze 59 kg.20 kg wiecej a dalej wygladac super.to jest prawidlowe podejscie do siebie-tak sobie powiedzialam! znam duzo osob ktore panikuja bo przytyly 2 kg i nie wiedza co z tym zrobic i juz szukaja jak to ukryc.a moze cos luzniejszego itp. i tak ubieraja sie w byle co bo z 2 kg wiecej nie mozna sie sexy ubrac. BZDURY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje że podstawa to się dobrze czuć, jeśli widać że się sobą cieszysz inni tak na Ciebie patrzą i widzą uśmiechniętą dziewczynę, z dołeczkami kiedy się uśmiecha, świadomą siebie i po prostu fajną, a pulchne jeszcze zwykle są cieplejsze w kontaktach z ludźmi, bardziej otwarte, sympatyczne ;) i jak macie czas, to serio polecam babskie TVN Style :D tak się można podbudować że ach :D same normalne dziewczyny, i ludziom się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisałaś wczesniej
crazy goes nuts --->>>>"że nie ma co się zadręczać ogromnymi cyckami," ja się własnie nimi najbardziej zadręczam jak równiez brzuchem na którym najwięcej tłuszczyku mi się odkłada i zazdroszczę ci że ty tak pozytywnie na to potrafisz spojrzeć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ile jest lasek które by się dały pociąć za nasz biust? i ciekawe czy mnie pobijesz - mam 80 F :D a moja siostra jeszcze więcej - ale ona akurat jest szczupła, a ma miseczkę H! i wiesz jak faceci na to lecą? mój dobry kumpel twierdzi, że poniżej E nie schodzi, bo nie jest pedofilem ani pedałem ;) poza tym jak założysz odpowiednią bluzkę to tego cyca tak nie widać ;) grunt to dobry stanik, odkryłam to niedawno, zawsze miałam za małe, upychałam się w nie, poprawiałam co chwila, a teraz jest mi wygodnie i ślicznie te moje słodkie balasty wyglądają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, ale żeby nie było tak słodko :D nie wchodzę w bluzki na guziki, koszule, i mało która sukienka jest na mnie dobra :D bo zawsze mam o 2 rozmiary większą górę niż dół ;) a jak już wejdę to w ramionach o 2 rozmiary za duża :D cóż, życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjajaallaaaaa
o matko:/ powyżej F , tozto kalectwo, ja mam B moj facet je uwielbia a ja uwazam że mam piekny i jedrny biust a nie jakies obwisłe balony, błe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha moja siostra na kalekę nie wygląda :D i ciesz się ze swojego B, ja się cieszę ze swojego F :D i wypraszam sobie obwisłe balony :p ja nie rzucam uwagami o wrzodach albo piegach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze znajdzie się jakaś, która musi się dowartościować kosztem innych. Biustu się nie wybiera (przeważnie). Masz B to się nim ciesz, jak ci się taki podoba. Wolność Tomku... Ja też mam niemały biust - miseczka D/DD(E) i żaden facet się nie skarżył, ba! nawet kilku \"mających\" u swego boku mniejsze patrzyło z zachwytem i \"chciało\" takie dla swoich pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ma w ogóle genialne teksty :) Są super-inteligentne, zabawne i zgryźliwe :) Polecam jak będziesz miała okazję (jak chcesz mogę ci gdzieś wstawić jej albumy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez sie klade bo podobno trzeba duzo spac zeby dobrze wygladac.do jutra.kolorowanych snow wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam nastroje od rana? u mnie pada deszczyk, ponuro i smutno na dworze, a ja sobie siedzę z maślanką w szklance i \"Pachnidłem\" w łapce i pogodę mam w nosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u mnie nastroj dopisuje, pogoda ladna, słoneczko swieci :) PS. nie zgadzam sie z tym, ze kobiety z malynm biustem podobaja sie pedofilom, zaden z moich ex pedofilem nie byl, i nie naleze do tych co sie dalyby pociac za duzy biust, gdyby tak bylo juz bylabym po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko powtórzyłam opinię mojego kolegi, psa na duże piersi :D i nie twierdzę, że wszystkie dziewczyny z małym biustem koniecznie chcą mieć większy, ale znam mnóstwo właśnie takich ;) a teraz właśnie wróciłam z małych zakupów, kupiłam sobie słonecznik, orzeszki, suszone bananki i pestki dyni do podjadania, brokuły do obiadku i sok pomarańczowy (uwielbiam!), przestało padać więc bardzo miło było się przejść po takim mokrym, chłodnym, pachnącym mieście, pewnie nie będę wyjątkowa jeśli powiem, że ulice po deszczu to jeden z ładniejszych zapachów na świecie :D a jeszcze takie nagrzane... ach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ,u mnie super,slonko swieci obiad maz ugotowal tak ze zyc nie umierac ,aco do diety to ok. na sniadanie müsli z jogurtem,na obiad kapusta z grochem i pol rolady wolowej.bez kluzek i sosu oczywiscie.oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm kapusta z grochem :D oj chętnie bym zjadła :D ale taką najlepszą na świecie robi tylko moja babcia, a do niej daleko ;( no i fajnego masz męża w takim razie ;) też tak będę chciała mieć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szybciutko Wam poszło na początku ;) ale tylko pozazdrościć :) i pogratulować, bo jak jeszcze dobrze gotuje to z tego co mówisz blisko mu do ideału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×