Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

czołem piękne! :D wróciłam na łono swojego kochanego miasta, przywiozłam dodatkowy kilogram, ale już powoli nadrabiam ;) pobyłam sobie na Mazurach (katinka, pozdrowiłam jeziorka), potem nam wyszło, że fajnie by było sobie pokajakować i wtedy dieta poszła w odstawkę - pierwszego dnia, po 18 km padałam na twarz i było mi baaaardzo zimno, więc w pierwszym sklepie zaopatrzyłam się w czekoladę i batoniki i potem było ok ;) no i to plus piwo co wieczór zrobiło swoje, ale za to jakie mam mięśnie na ramionach! dzięki nim nie pluję sobie w brodę o ten kilogram ;) potem wróciłam z przyjaciółką do niej na weekend, wczoraj była u niej imprezka rodzinna, więc obżarta jestem do nieprzytomności (\"no jeszcze trochę sałatki, szyneczki, ciasteczka...\"), skończyliśmy jeść o 22 :D od dzisiaj znowu się troszkę ograniczam (po wczoraj mi niedobrze więc nie jest mi trudno ;) ), zważę się znowu za jakiś tydzień, jak (mam nadzieję) wrócę do swojej wagi sprzed wyjazdu :D nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkiego co spłodziłyście kiedy mnie nie było, zaraz nadrobię :D miłego dnia kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj na wycieczkach diety NIE DA SIE TRZYMAC:P Ja juz mam dos tej pieprzonej nauki, normalnie nie chce mi sie juz.......och:P Zjadlam dzis : 1.jajecznice z 2kromkami razowego z maslem 2.2kanapki razowe z maslem i pomidorem 3.paczka -:P:P:P no i 2 kawy poszly z 1 lyz cukru ale to mus-nauka w koncu:p ruchu zero poza sieganiem po dlugopis i zakreslacz:P Zobaczymy co bedzie.:P Trzymajcie sie wszytkie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w pracy był luzik, strasznie to zleciało no i nie zdążyłam nawet nic zjeść:) Ale za to nadrobiłam to michą bogosu z cukini... no ale jedna micha za cały dzień to i tak dobrze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :D no dieta przegrywa z wakacjami, trudno ;) dzisiaj jeszcze miałam okropny pod względem diety dzień - same ciasta z wczoraj a do tego sałatka jarzynowa (wszyscy wiedzą, że uwielbiam sałątkę jarzynową, więc zawsze dostaję jej duże ilości do domu po różnych imprezach) i jedyną zdrową rzeczą był kurczak którego wpałaszowałam jak już miałam dosyć ciasta :D ale jutro idę na zakupy, kupię coś normalnego, zdrowego i pełnego witamin i wracam na całkowicie właściwe tory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼czesc crazy niech Cie wyściskam :pa ja dzisiaj activia,karmi,pierś z kurczaka z warzywami na patelnie i 2 sandwiche... oparłam sie ciastu bo byłam na odwiedzinach u qmpeli...ale było ciężko ostatnio ciągle chce się mi jeść nie wiem co jest grane...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na serio to cos w tym prawdy jest.jak slonko swieci to az zyc sie chce.o tej godzinie to jest sie jeszcze w biegu.a tak jak leje i zimno ....to co?cos pysznego dla poprawy samopoczucia...ha ha .tak jakby to pomagalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitko witaj :D macie racje, ta pogoda jest fatalna, organizm chyba zbiera zapasy na chłodniejsze dni, bo nawet mój kot je jak opętany ;) a jak zobaczyłam, że jutro u mnie ma być 14 (!!!) stopni to aż mi szczena opadła, dopiero co bywało 35 :D więc na bank coś w tym jest :) jedno co dobre, to że jak będzie zimno to więcej spalimy utrzymując nasze kochane 36,6 stopnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌼 Ja już od 4 nie śpię:( koszmarny dzień się zapowiada :( tak mnie brzuch boli że szkoda gadać nawet tabletki nie pomagają:( nawet jeść mi się nie chce :o a w dodatku 7 lekcji mam nadzieje że facet nie karze mi ćwiczyć na wf bo jak tak to sie chyba załamię :( życzę miłego dnia🌼 bo dla mnie on już nie będzie miły...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌼 Ja już od 4 nie śpię:( koszmarny dzień się zapowiada :( tak mnie brzuch boli że szkoda gadać nawet tabletki nie pomagają:( nawet jeść mi się nie chce :o a w dodatku 7 lekcji mam nadzieje że facet nie karze mi ćwiczyć na wf bo jak tak to sie chyba załamię :( życzę miłego dnia🌼 bo dla mnie on już nie będzie miły...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitko tak mi cie szkoda....,nie ma nic gorszego niz w f z bolem brzucha.jeszcze to pamietam bo nasza babka wychodzila z zalozenia ze wszystko da sie rozruszac...ha ha.u mnie juz po sniadanku,dzieci gotowe do wymarszu ,wiec moge sie dac do sprzatania...jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitko kochana, trzymaj się dzielnie, a facetowi od w-fu z piłki w twarz jak będzie upartym gamoniem ;) ja już też po śniadanku, jak się zbiorę to polecę pod prysznic i potem na zakupy ;) miłego dnia dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka___
przestancie sie odchudzać pijąc jakies świnstwa!!!! od samego picia nie schudniecie!!! ruszac dupska i więcej ruchu!!!! RUCH I JESZCZE RAZ RUCH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby co my pijemy pomarańczko ??? Witam kobitki :) Dzień tragiczny...mamy nauczyciela z fizyki zachowuje się jakby był alkoholikiem w ogóle nic nie tłumaczy a szkoda gadać :o nienawidzę tej szkoły wrr:o chciałabym stąd uciec gdzieś za granicę :( ahhh:( a tak w ogóle to mam takie pytanko czy ta sukienka wg wart jest warta kupienia ?? przyciągła mnie cena i jej skromność :) http://www.allegro.pl/item240016611_s_k_r_o_m_n_a_4_kolory_rozmiary_34_do_52_tu38_40.html a no i co myślicie o kolorze brązowym jakie by były fajne dodatki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jaka Ty jesteś śliczna :D wiem, że twarzy nie widać, ale fryzurka świetna, figura też :D a co do sukienki, to fajna bardzo, ja bym do niej założyła jakieś czerwone kamienie, np. granaty ;) albo jakieś złoto... ale za to głowy nie dam, ja uwielbiam tylko i wyłącznie srebro ;) chociaż może bez kamieni w ogóle...? sama nie wiem... ale sukienka śliczna, za 50 zł to bym się za długo nie zastanawiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe crazy a twarz też jest tylko w archiwum :p dziękuje za komplement 👄 no ja właśnie się zastanawiam czy będą czerowne dodatki pasować buty i jakiś wisiorek hand made czy jak sie to pisze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak na blondynę przystało po paru minutach sama znalazłam to drugie zdjęcie :D i zdania nie zmieniam ;) włosy masz taki ciemny blond albo jasny brąz prawda? na zdjęciach wyszły Ci fantastyczne po prostu refleksy :D zazdroszczę :D stare to zdjęcia? a co do dodatków, to ja się nie znam, od tego mam siostrę, która mnie opierdziela jak coś wg niej jest nie tak, albo w ogóle kupuje nam rzeczy (torebki, buty - ten sam rozmiar :D, wisiorki) i nosimy na zmianę ;) a może jakiś beż? albo coś kremowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zdj robione w zeszłym tyg :) no kurcze złoto też by fajnie wyglądało tylko jest problem butów kupie złote i pójdę w nich raz czy dwa ?? nieopłacalna inwestycja :p a co do włosów to tylko tak na zdj wyszły bez prostowania to sianko na maxa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko że ja na imprezy nie chodze a jak już to raz w roku :p no ale zastanowię się nad tym :) no a teraz już koniec tematu przecież to o diecie ma być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość, mnie też ta pogoda dobija, drugi dzień strasznie się objadam a na domiar mam problem z oddaniem tego na zewnątrz:( cholera jak tak dalej pójdzie to całą diete szlag trafi:( Musze się za siebie wziąść! Ale to od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×