Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość olaaa1888888
Chodzi o to ze kochałam sie z Chłopakiem Oczywiscie zabbezpieczylismy sie prezerwatywaą , ale ona była za mała i spadła. Po tym inscydencie juz sie nie kochalismy... czy mozliwe jest to ze zaszłam w ciaze? Ostatnią miesiaczke miałam 22 Czerwca ;/ i jak narazie nic ;/ Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkazjagniecina
Po około 4 godzinach po wzieciu tabletki mialam rozwolnienie. Tego samego dnia uprawialam sex. Napiszcie mi prosze czy jestem bezpieczna? Na opakowaiu tabletek pisze, ze trzeba uwazac w przypadku wymiotow i ostrej biegunki, a to nie byla ostra biegunka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi dzisiaj powiedział że mam zniekształconą miednicę po lewej stronie czy może mi to przeszkadzać w przyszłosci np. podczas ciązy albo porodu ?, jak na razie w ciązy nie jestem , tylko pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUSKY
W tym miesiącu mam jakąś dziwną miesiączke, jest miej obfita i składa się z dużej ilości skrzepów, niekiedy nawet jest galaretowata,skrzepy były brazowe czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomocCCCCCCC
slyszalam ze w czasie ciazy wystepuja krwawienia jak one mniej wiecej wygladaja i jak sie objawiaja? jak to mozna rozpoznac czy to nie zwykly okres czy to krwawienie? PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciazy moga wystapic plamienia lub krwawienia. Nigdy nie jest to okres! Nie da sie tego pomylic z okresem. Do przedostatniego pytania: a nie zaczelas brac moze tabsow? Albo nie odstawilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pomocCCCCCCC
ale po czym to poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ja Ci to wytlumaczyc. Nigdy nie bylam w ciazy. U mnie normalny okres to krwawienie obfite, skrzepy, sluz, bol brzucha. A po tabsach mialam tylko takie wodniste plamienia (mysle, ze w ciazy moze byc podobnie). Podpaska nie nasiakala za wiele, za to podczas okresu prawdziwy potop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada600
Witam dziewczyny powiedzcie mi czy mozliwe jest zajscie w ciaze gdy do stosunki doszlo 1,5 dnia po @ bez zabezpieczenia nie przerywany , kolejne dwa dni stosunek przerywany , dzien przerwy i znowy stosunek przerywany . I czy w 15 dniu cyklu stosunek nie przerywany . Od dwoch cykli mam rozregulowane pierwszy byl w 31 dc a ten teraz w 25 dc . Sluz zauwazylam juz podczas @ lekarz powiedzial ze owulacja mogla sie odbyc ok 9dc , a i wczesniej powiedzcie co mam myslec . @ moje sa malo obfite i trwaja 5 dni . ( czy mozliwa bedzie ciaza w moim przypadku?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blagam o szybką pomoc i odp.
Mam 16 lat.Około 10 dni temu współżyłam bez zabezpieczenia z moim chłopakiem , nasz stosunek trwał około minuty , gdyż zrezygnowaliśmy , żeby nic sie nie wydarzyło , nie doszło do wytrysku , było to około 4 dni po zakończeniu miesiączki, która zaczęła mi się 24.07( być może z penisa wydostał sie tylko śluz).Teraz strasznie boli mnie brzuch , a właściwie na zmianę z jelitami , moje sutki zmieniają swój wygląd wydają sie takie jakby troche wklęsłe do środka i otwarte . Test ciążowy nie wykazał żadnej odpowiedzi ,okienko było czyste. Czy mogę być w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi w 11dniu cyklu w lipcu zazylam escapelle tzn byl to stos.przerywany bez finalu ale...na wszelki wypadek wzielam-po14 dniach zrobilam test-negatywny,zawsze9dostawalam okres a tu cisza...10 sierpnia kochalam sie z chlopakiem juz z zabezpieczeniem tez bez finalu...ale znow sem wkrecam o tym kropelkowaniu bo mogl dotknac tego gumka bo niby ja obrocil czy cos... zanim ja zalozyl i... poczul by to chyba reka jakby zakladal?nie pekla i tez nie bylo finalu we mnie-a juz sie schizuje nie wiem co myslec,na kiedy moze przypasc owulacja po tej tabletce?!!! ponoc nieraz cykl przedluza sie po niej az do48dni.prosze o rade;/moze spozniac sie przez nerwy?az tak juz4dni.nie moge spac i ciagle o tym mysle moze ten drugi stosunek mogl byc wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada600
Błagam o szybka pomoc > Bardzo mozliwe jest iz jestes w ciazy stosunek przerywany nie daje 100% w pierwszym wytrysku nasienia ( mężczyzna nie czuje go ) zajduja sie rowniez plemnki . Jezeli byl to twoj dzien plodny przed lub po owulacji jest mozliwosc . Zrob test dla pewnosci . Oczywiscie @ moze sie opuznic do 7 dni lub wystapic 7 dni wczesniej ( stres nerwu zmiana klimatu dieta wszystkie te czynniki moga powodowac opuznienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada600
mika 89 > malo prawdopodobne abys byla w ciazy czekaj cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliteczka
Witam, jak mam brac nowe tabletki przepisane harmonet, poniewaz teraz skonczylam branie Jasminu i czekam na okres i nie wiem czy mam brac od 1szego dnia okresu czy po tej 7dniowej ( okresowej)przerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenieczka
Hej.Słyszałam,że biorąc tabletki anty powinno ograniczać się do 10 papierosów dziennie albo na 24h.W ulotkach nic na ten temat nie pisze,nawet lekarz ginekolog nic mi takiego nie powiedział i nie wiem co mam robić bo prawdopodobnie wypalenie ich zbyt dużo osłabia działanie tabletki,ja biorę Kontracept , co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h27
witam.mam takie pytanie-czy zdecydowalybyscie sie na ciaze majac w kale grzybka candide??bardzo pragne miec dzidzie ale nie mam pojecia czy to ma jakikolwiek wplyw na jego rozwoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwelina5084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwelina5084
Hej od 28 sierpnia zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne Mercilon . 18 wrzesnia powinnam dostac okres. Ale po nim ani sladu mimo ze nie mam okresu robie 7 dniowa przerwe. Nie wiem co sie dzieje czy dac sobie spokoj z tabletkami czy to jest normalne. Nie moge przeczytac ulotki poniewaz jest ona w innym jezyku (mieszkam za granica ) i jeszcze nie umiem go na tyle zeby cokolwiek z tego zrozumiec. Prosze o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Uprawiałam seks z chłopakiem w czasie okresu. Zawsze miałam cykle dłuższe niż 28 dni lub równe tyle Czy jest możliwe abym zaszła w ciążę? Okres spóźnia mi się 3 dni a zawsze już przecież był. Czy to wynik stresu? Pomóżcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina-50
Przeszlam operacje laparoskopowa wyciecia jajnika z przydatkami ,w trakcie ktorej wtloczono mi 3-5 litrow gazu dwutlenek wegla do jamy brzusznej.Na drugi dzien ( nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy skutki uboczne tego gazu ) zaczely mi wypadac wlosy.W zasadzie nie wypadaly a raczej zdejmowalam je pasmami z glowy.Czy jest to mozliwe,ze spowodowal to dwutlenek wegla czy moze pelna narkoza,ktorej zostalam poddana tydzien wczesniej a potem drugi raz podczas operacji.Do tej pory stracilam ok 1/3 wlosow i dalej wypadaja.Prosze o pomoc wszystkich,ktorzy maja jakakolwiek wiedze na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina-50
czy dwutlenek wegla podany podczas operacji moze spowodowac nadmierna utrate wlosow? Prosze wszystkich o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888c
A może powinnas sobie zbadać poziomy hormonow we krwi.Wypadanie włosow moze towarzyszyć zaburzeniom gospodarki hormonalnej.Co Ty na to.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjr
Witam! 23 września miałam łyżeczkowanie po poronieniu ( 6 tydz. ciąży) 14 października pojawiła się pierwsza @. Dziś jest 29.10 i znów zaczyna się coś pojawiać.. (coś na zasadzie "brudów"). Czy to może być już kolejna @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl21
Witam.Mam dość banalne pytanie.Ale wolę sie upewnić;) Czy przyjmując tabletki(zgodnie z zaleceniami) mogę się kochać z facetem bez obaw zajścia w ciążę, nie korzystając ze stosunku przerywanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria123456
czesc dziewczeta hihih ja mam do was pytanie a zarazem prosze o rade mam cykle 28 dni zawsze ostatnia miesiaczka zaczela sie 3 listopada i trwala 7 dni patrzylam na necie kiedy przypuszczalnie moglam miec dni plodne i wyszlo ze od 12 a wlasnie w tym dniu kochalam sie z narzeczonym kilka razy do konca czy moglam wtedy zajsc w ciaze? i jak myslicie czy plemniki moglyby przezyc tam tak aby zaplodnic mneee dodam ze nie mierze temp sobie i jak mysliscie kiedy najlepiej zrobic test miesiaczke powinnam dostac 1 grudnia ale co o tym sadzicie? sa jakies szanse????? pozdrawiam was dziewczeta :* a mam jesce jedno pytanko kiedy mozna zrobic to badanie z krwi po jakim czasie jak najszybciej?? i ile to kosztuje ? po ilu juz wykryje?? bo ja nie wytrzymam do 1 grudnia prosze odpowiadajcie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytazz
Bardzo bardzo proszę o odpowiedz bo zaraz oszaleje od zamartwiania się, otóż 11 dni temu kochałam się ze swoim chłopakiem doszedł we mnie ale mniał gumkę, dziś rano obudziałam i mam brązowe plamienia z dodatkiem krwi i to dość obwite z lekkimi skrzepami, do tego boli mnie lekko w dole brzucha. NIgdy wcześniej nie miałam żadnych plamień. Czy to może być ciążą? Pół roku temu miałam stwierdzoną lekką nadżerkę, dostałam leki ale ich nie wzielam czy to moze meic jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonusia
mam duszności,bardzo szybko się męczę,opuchniętą twarz,ręce zrobiłam wynik TSH jest ok morfologia również dostałam skierowanie na rtg klatki piersiowej zaczynam się bać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia -22
Witaj też mam pytanko ja mam często śluz biały ciągnie sie ale słabo brałam wiesiołka i niewiele pomugl a len zmielony lub castagnus ?? moze on wywoła tez owulke ? mam cykle 26-27 i w 13dckochałam sie z chlopakiem i nic teraz kupiłam test owulacyjny może pomoze , prosze mi napisać co działa na polepszenie śluzu i żeby owulka była albo żeby ją wywołac .PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olencja 26
hej mam problem od 2,5 roku zażywam regularnie sindi-35... w grudniu 2008 miała mi wypaść miesiączka (31 grudnia), więc postanowiłam po raz 1 nie robić tygodniowej przerwy i zaczęłam od razu kolejne opakowanie.. po około 12.01.2009 pojawiło się u mnie brązowe plamienie i trwa do dziś.. w niedzielę (18.01.) wzięłam ostatnią pigułkę i oczekuję na okres... w styczniu kochałam sie z moim chłopakiem 2 razy (03.01. i 10.01) .. co znaczy to brązowe plamienie? czy to wina przesunięcia cyklu? czy mogę być w ciąży biorąc regularnie pigułki? Zaznaczę, ze od 22.12 - 26.12 zażywałam antybiotyki.. czy mogło to osłabić działanie pigułek, tak, że kochając sie 03.01. zaszłam w ciążę? proszę o pilną odp., jestem za granicą i do mojego ginekologa mogę sie wybrać dopiero za 2 tygodnie z góry dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olencja 26
aha, dodam jeszcze, że mam od przedwczraj bóle w podbrzuszu, bardzo lekkie, podobne jak te, które mam zaraz przed lub w trakcie krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×