Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Ale fajnie, poprzez nasza-klasę znalazł mnie mój pierwszy chłopak - taki na poważnie, pomieszkiwalismy ze sobą podczas nauki w Studium. Ale się cieszę - zawsze to coś nowego. Oczywiście mam na myśli tylko maile, żadnego spotkania w realu, bo mam + 25 od tamtego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerta a czemu nie real zawsze to coś nowego a jemu też przybyło +25 zapomnialaś?? NIe wiem jak TY ale ja mam ciągle20 lat tylko duże dzieci i multum kłopotów wieku dojrzałego\":) ja też dziękii naszej klasie znalazłam 1 miłość miłe to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wysłało mi całego tekstu więc konczę Życzę panią miłych powrotów w przeszłosć .A TOBIE a1sa też myślę jak CI w szpitalu czy wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzisiaj wieczorowo, rano odsypiałam nocke, starośc nie rdość:( coraz gorzej znosze prace w nocy. W domu szpital dzisiaj córka była u lekarz, zapalenie gardła, ma siedziedzć w domu przynajmiej do niedzieli. może uda mi się zaglądnąc wieczorem, jeśli ktoś będzie dajcie znać o której.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:( od rana zamieszanie w domu, mąż chyba rozchorowal się na dobre. znowu wysoka gorączka i chyba doszły węzły chłonne, może to świnka . Czy świnka to choroba wieku dziecinnego? Córka dalej chrypi i ma gorączke , jak maly coś podłapie to będe ugotowana. Jak zwykle miałam racje mąz zamiast leżeć, latał z tym przeziębieniem i pewnie go przewiało. teraz pojechał do lekarza zobaczym co stwierdzi.a mnie nosi ide robić obiad to się czym zajme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane , wróciłam mam nadzieję w dobrym zdrowiu , jeszcze tylko za 10 dni odebrać wynik badań , ale mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze .No ale we wtorek czeka mnie jeszcze badanie piersi , bo tam są jakieś ( mam nadzieję ) torbiele . Ech jak sie pieprzy to na całego , a jeszcze mój mały mi się rozchorował ...Jakoś nam się tak ponuro tu zrobiło , a wszystko przez pogodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg ja miałam swinkę w 2001 roku zarazili mnie chlopcy lekarka się z mnie śmiała. A1sa wszystko będzie dobrze:) Odpoczywa i dbaj o siebie:) Mykam gotować bo moja kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. a1sa-->ciesze się ze jesteś:D Mąż ma zapalenie węzłów i jakąś infekcje, wygląda jak by miał jakieś uczulenie na głowie i jest jakiś taki spuchnięty( widać bo włosów u niego niewiele) gorączka okrutna 40stopni, mam nadzieje że leki zaczną działać szybko. Jutro zostają razem z córką zaopiekuje się nimi moja mama. chyba dadzą sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o choroby to ja zaraziłam się ospą w pracy a dopiero córka po mnie. a1sa--> wszystko będzie ok, będziemy trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za dobre słowo . Mój mały tez dostał dzis bardzo wysokiej gorączki , właśnie mąż wrócił z nim od lekarza , ale wiecie co jest najgorsze , okazało sie ,że przedwczoraj zmarło w naszym mieście dziecko na sepsę , a jeszcze jedno z tej rodziny w ciężkim stanie przebywa w szpitalu . Te dzieci chodzą do szkoły mojego syna - wyobrażacie sobie naszą panikę . Teraz podałam mu leki i widzę ,że jest trochę lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaka:) a1sa trzymamy kściuki za małego:) będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, normalnie nie mogę powstrzymać łez z bezsilności. Pisałam, że zajmuję się m.in sprzedażą mebli kuchennych. Byłam dzisiaj u faceta, u którego robiłam kuchnię. Pojechalismy przykręcić listwę nad szafkami i wymienić jeden front na front z szybą, bo tak sobie zażyczył. dodam, że w związku z tą brakującą listwą klient nie zapłacił mi ok 7000 za kuchnię, koszt listwy 36 zł. Ok zgodziłam się - przywieźliśmy listwę , wymieniliśmy front. A facet pokazuje mi, że na jednym froncie jest wybrzuszenie o wielkości 2mm x 2mm i w związku z tym nie zapłaci mi 2000zł, dopóki nie wymienię mu tego frontu. Wartość tego frontu to 60 zł. Jestem wściekła z bezsilności , że facet jest głupi a ja muszę mu ustępować, bo ma moją kasę. Jeszcze każę mi pisać jakieś oświadczenia - debil jeden. Ze mną można się dogadać, jeżeli coś idzie nie tak, to szybko to naprawiamy lub daję upust, ale zawsze jestem miła i staram się zrozumieć klienta. Jeżeli dostanę duże zlecenie w tym tygodniu to go oleję, a jeżeli nie i będę musiała tam jeszcze raz pojechać to wywinę mu numer - okrutny, podłoże mu do tej kuchni coś co będzie mu śmierdziało bardzo długo. A że będę razem z moim stolarzem, to zakamuflujemy to tak, żeby nie miał do tego dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam(: Mam nadzieje że wirusy nie rozsiewam przez internnet( mam na myśli te grypowe itp) W piątek mała była jeszcze raz u lekarza , teraz ma paskudną angine ,i antybiotyk na siedem dni , Mąż chyba już lepiej bo ma siłe nie tylko jęczeć ale i dyskutować( czytaj czepiać się)wszystko mu przeszkadza i jak książe ze swego łoża wydaje rozkazy. jeszcze troche i oszaleje , mam tylko nadzieje że mały już nic nie złapie. znikam obowiązki siostry prze łożonej wzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) mam ostatnie dni wpracy urwanie głowy:) Wszystkim życzę miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co tu tak pusto? U mnie różnie. Ale może jeszcze ktoś zawita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co tu tak pusto? U mnie różnie. Ale może jeszcze ktoś zawita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki co się dzieje . Ja znowu wylądowałam w szpitalu , dziś wyszłam , myślałam ,że będę miała kupę czytania , a tu pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję ,że tym razem wyszłam na dobre , choć czeka mnie jeszcze biopsja piersi . Jerta , głupich nie sieją , sami się rodzą , facet po prostu był benadziejny . Mam nadzieję ,że mu to powiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja znów wieczorem bo mam tyle na głowie a kazda czynnosć to idzie mi 2 razy wolniej bo ryczę ..:) Jeszcze nie dawno wydawało mi się że to praca to głupota a teraz już tęsknię i kombinuję powrót :) choć będzie trudny:) .Może trzeba postawić na jedną kartę wszystko boję się tego :(.a1sa wzsystko będzie dobrze:) Zapewnim o modlitwie bo to też ważne:) ipomaga. Jerta klijent nasz Pan i to będzie zawsze przeciw Nam bo też mam z nimi do czynienia a że wykonuję męski zawód to się nasłucham acha dodatkowo jestem naturalną blondynką więc wyobraż sobie to połaczenie i komentarze facetów . JERTA jak zakończyłaś sprawę kuchni? , A1sa jak mały?:) MEg mąż podjął decyzję o działalności?????: Dość pytań.Pa .Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam front dla klienta no i czekam, kiedy przyjdzie. Pomyślałam, że wrzucę mu za szufladę kulki z naftaliny. On nie potrafi wyjąć szuflady i i ch nie znajdzie, a trochę mu ta kuchnia obrzydnie. Nigdy nie wyznawałam zasady chamstwem na chamstwo. Ale w tym przypadku miarka się przebrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa-ciesze się ze u ciebie wszystko ok, a nestepne badanie też będze dobre. jerta--. znam troszke twoje problemy bo mój mąz też jest stolarzem ,( a wlaściwie zajmuje się wszystkim po trochu) często robi kuchnie i szafy wnękowe ,a z klijętami to rożnie bywa.Najgobardziej nie lubie chyba jak coś robi znajomym. 765--> mąż jescze czeka na decyzje obiecali podwyżke i prosili o wstrzymanie się ze zwolnieniem.Ale myśle że sie zdecyduje.,a wlaściwie jak jest u ciebie, co zamierzasz? U mnie już rodzinka chyba powoli wychodzi z choroby. Jutro mąż ma kontrol ,ale pewnie jesze do pracy nie wróci. Jestem egoistką ,ale już mnie zmęczyli tym siędzeniem w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Mały ma się coraz lepiej , powoli wychodzi z choroby . Ja też jestem coraz silniejsza , ale cały czas myślę o tym co mnie jeszcze czeka . 765 powiedz nam jakie masz plany , może coś poradzimy . Jerta zrób to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa nie myśl wszystko będzie dobrze :).Trzymamy kściuki:) Co zamierzam napiszę WAm jak się dowiem czy mam szansę:) . NAraize trochę tchórzę przed podjęciem decyzji.Mykam na obiadek:).narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. Mam nadzieje że dzień wam upłynol znośnie., zycze milego wieczoru :) Jutro tłusty czwartek, musze znależć przepis na oponki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jutro tłusty czwartek. Jak co roku mój mąż robi pączki. Nie wiem po co, chyba to taka nasza tradycja. Ja wolę te kupione w sklepie. Poza tym on jest nocny marek i dopiero teraz zabiera się za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe robić oponki pierwszy raz, mam nadzieje że wyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór mam prośbę zostawcie mi pączka ioponkę:) .Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×