Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

CZY a1sa już się weselej czuje? CZy jest CI trochę lepiej? MAm nazdieję że tak? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam nadzieje że doły już odeszły w zapomnienie,może to brak cukru?:D Dzisiaj czekam na księdza, może dojdzie . a1sa-- zazdroszcze ci samozaparcia,ja codziennnie zaczynam od jutra,dzisiaj zrobiłam cudowne babeczki czekoladowe. Mam nadzieje że to etap przejściowy, poprostu dziwnie reaguje na słowo dieta. teraz ije czerwoną herbatke , zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg proszę filiżankę czerwonej herbaty i dla a1sa też filiżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) swoją już wypiłam ,ale zawsze moge zrobić świerzą:) Dalej czekam na kolęde,mam nadzieje ze dzisiaj dojdzie bo jutro jesteśmy w pracy a dzieciaki same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też napije się chętnie . Mam doła i czasami mi sie to zdarza nagle ni stąd ni zowąd . Mam nadzieję ,że do wieczora minie bo nie będę spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem , tylko siedziałam w naszej klasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w 1 niedzielę stycznia . Zyczę miłego wypoczynku . Ja ostatnio nie śpię wcale a potem 14 godzin to nie jest chyba normalne . Mykam do obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie. Czy u was też tak sypie? Mam nadzieje że przestanie ,bo dzisiaj maszeruje na noc do pracy, a jutro mamy pogrzeb:(,Odszedł nasz znajomy. U mnie już po obiadku, więc tak troszke cięzkawo mi teraz, chyba czas na herbatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór , a ja wróciłam przed chwilą z podwórka , poszlismy z synkiem powygłupiać się na pierwszym u nas śniegu . Ja teraz ledwo żyję a on siedzi w wannie :D . Meg wyrazy współczucia Tobie i rodzinie Waszego znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj snieg , a dzis chlapa , ale to nic i tak wyjdziemy na podwórko w ramach rekreacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam napisałam i mi nie poszło:( wiec pisze jeszcze raz. W czoraszy dziń był ciężki, bardziej dla mojego męza, bo to jego wieloletni znajomy:( dzisiaj już zaliczyłam porcje ruchu, porąbałam sobie troszke drzewa, bardzo to lubie zawsze się odstresuje. Za oknem robi sę coraz bardziej szaro śnieg topnieje i wyje wiatr. Poprosze o troszke slońca jak ktoś ma na zbyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja już po obiadku, teraz czekam na dzieci i popijam herbatke. w domku cieplutko a za oknem na moje zyczenie świeci slonko, tylko jeszcze milego towarzystwa mi brak.Teraz polatam troszke po przepisach moze jakieś mufinki wyczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś ledwo żyję , zakończenie semestru to przekichana sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa-współczuje,ale pomyśl dwa tygodnie laby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam mufinki,znalazłam przepis ,dzieci przetestowały ,są zjadliwe.Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , kusisz pysznościami :( dwa tygodnie laby , ale dopiero od 11 lutego , w tym roku bardzo późno mamy ferie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale się za Wami stęskniłam nie miałam czasu jakoś przeleciał mi przez palce. Wczoraj byłam u znajomej z liceum ale fajnie było poczułam się jak nastolatka. Meg poczęstuj mufinkom. . U mnie ferie od 14 stycznia/Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie wiosna, słonko świeci,a śnieg odpływa:) Okres świąteczny definitywnie zakączony, dzisiaj rozebralam choinke i schowalam ozdoby.Ciągle widze gdzieś igły,chyba jest za bardzo przesuszona,ale chce ją przesadzić do ogrodu ,może się uda. Jakoś z postanowieniami noworocznymi jestem na bakier,desperacko się bronie 1-calkowity zakaz palenia-oszukuję:( 2-dieta-ciągle pieke i gotuje:( 3-lepsza organizacja pracy-ciągle tkwie w chaosie, coś planuje ,a coś innego robie, w skuek czego ciągle jestem zabiegana mimo że moja praca pozwala spędzać dużo czasu w domu:( UFFF.... teraz jak to napisalam może bardziej się postaram:) Jeśli chodzi o mufinki to ostatnio mam hopla na ich punkcie, kupilam takie formy z dolkami i szaleje, dzieci eż je lubią, znalazłam strone z przepisami i testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nowe przepisy na mufiki, ale to chyba nie jest dobry pomysł,patrząc na moj poprzedni wpis:( Ide zrobić czerwoną herbate ,jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka zrobiona,dzieciaki będą dopiero o 16.00, więc mam tą godzinke dla siebie:) Dla was to pewnie bardzo pracowita pora, teraz wracacie po pracy do domu,a ja ide dzisiaj na noc ,więs ciągle sie mijamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka wypita,czas nakrywać do obiadu, właśnie dzwonił mąż że dzisiaj wraca wcześniej więc chyba uda się zjesc razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ja dziś cały dzień w biegu . Dużo lekcji , potem zebranie komunijne i juz padam na nos . Meg , uwielbiam mufinki i dlatego ich....nie piekę . Ja jak na razie dotrzymuje postanowień ,ale cały czas się zastanawiam na ile mi starczy energii. Rzuć palenie , ja paliłam 20 lat po 20 papierosów dziennie i teraz jestem najszczęśliwszym człowiekiem ,że nie palę , za chwilę będzie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem:) spotkania komunijne.... to mnie czeka za rok. zmykam do pracy ,miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Spotkania komunijne za mną teraz to chyba od wnuków. Moje postanowienia noworoczne też mi nie wychodzą ciągły chaos. M oże kiedyś mi się uda.? Mykam na obiad może też coś upiekę? dziewczyny zostawiam WAm herbatkę z cytrynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis piekę , gotuję i wkładam w słoiki - córka zaczęła sesję i niechcę żeby musiała tracić czas na gotowanie . Zajrze do was póxniej , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM niedzielnie!!!!! .Życzę miłego wypoczynku. Zostawiam WAM po filiżance czerwonej herbatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×