Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

765 moja dieta - wcale nie idzie :( nie mam zapału , może po świetach pójdzie mi lepiej .Moja rodzina żyje już wyjazdem w góry , najbardziej cieszymy się ,że tam jest śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiedy wyjazd ? Życzę Wam by śnig się utrzymał :) bo to chyba dodaje uroku:) . kolorowych snów bo już chyba do kompa się nie dostanę :) .Zaraz wracają młodzi i mama koniec:).To narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątałam, upieklam 2 blachy pierników, prezenty juz prawie gotowe, ale nie wiem co kupic teściom.Tez wszystkim robicie prezenty? Czy tylko tym, z ktorymi spędzacie wigilię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) zjadłam urodzinkowy tort moich chłopców . To już 14 lat a mnie się wydaje że to było wczoraj gdy lekarz oświadczył mi ma pani bliżniaki . Treter prezenty robię rodzicom i najmłodzsym w rodzinie:) .Mykam robić urozdinkową kolacje:). Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Treter prezenty robimy tylko tym , którzy pamietaja o nas . Myślę ,że to w porządku , np. moi teście nigdy w życiu nie zrobili prezentów moim dzieciom oprócz momentów kiedy bylismy u nich na wigilii tzn. 3 razy w życiu , natomiast moi rodzice kupują nam zawesze a jak nie mogą z nami byc , to przysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 gratulacje za urodziny chłopców 🌼 , podwójna radość , ale pewnie też podwójna troska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . Dziś pisze przed pracą . Zaplanowałam sobie pakowanie i za chwilę idę wyciągać walizki . Przy okazji stanełam na wagę ( niech ja szlak ) . teraz zważę się dopiero gdy poczuję że choć trochę schudłam .Trzymajcie się dziś ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :P . Zaczęłam sobie zbierać noworoczne postanowienia . Na razie mam takie : 1. Regularny ruch - 1 -2 razy w tygodniu basen i jak najczęstsze chodzenie do pracy pieszo ( samochód do garażu won) 2.Schudnąć ( oczywiście:D ) 3.Więcej życzliwości - przede wszystkim dla wrogów :o A dalej to jeszcze pomyslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo i po wizycie na pogotowiu :) . Mój syn stłuk palec na wf-ie i mu zesiniał i spuchł mąż nastraszył że złamny więc pojechałam na pogotowie silne stłuczenie i opatrunek :). Syn zadowolony nie musi sprzątać:) .a1sa masz zepsutą wagę napewno i dlatego .żle pokazuje:) . A co do noworocznych postanowień to ja mam chwilowo 1 Nowa Praca:) -- Znalezć a 2to tak jak Ty a1sa Zyczliwosc dla drugich nawet wrogów bo to naprawdę popłaca .Wczoraj miałam tego przykład Byłam na pogrzebie znajomej i miała dużo ludzi i wiecie kazdy mówił o niej życzliwie bo to naprawdę było super babka i życzliwa radosna spotykając ją chciało sie żyć w niej było tyle pogody ducha że zarażała tym:) . i wiecie pomyślałam że takie życie zależy ode mnie Mykam bo smucę ;.Narka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D bardzo się stęsskniłam za wami , trozke kuleje mi organizacja pracy. Mam już nową podłoge w salonie, i internet w swoim ( razem z synem)komputerze ,więc moge klikać kiedy chce:) Musze tylko kupić nową klawiature, bo to jest ta stara co się sss zacina. a1sa-kiedy jedziecie, bardzo ci zazdroszcze,a o wage się niemartw, sama zobaczysz jak wrocisz do domu. 765--. dobrze że to tylko stłuczeni mój yn złamał kciuk w czerwcu.3 tygodnie ręka w gipsie. teraz znikam ,ale jezcze zaglądne wieczorem, może ktoś znajdzie chwilke w tym gorączkowym szale przedświątecznym. Zapraszam na dobrą herbatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM . :) i mykam dostałam pałera do pracy :) .Więc muszę to wykorzystać:).NArka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ jutro wyjeżdżam , nie będę miała okazji ,żeby do Was przed Świetami napisać , więc teraz chcę złożyć najserdeczniejsze życzenia pięknych , spokojnych i radosnych świąt , żeby ten czas był wypełniony miłością i dobrocią . Na Nowy Rok pożyczę wam jak wrócę :D . Pomyślcie także o sobie w te święta i omnie trochę też , ja w Wigilie na pewno będę myslami także z Wami . 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I znowu się minełyśmy:( ( przepraszam ale dalej mam zepsute ss) Dziękuje ża życzenia, pewnie już moje przeczytasz po powrocie, Przesyłam Ci moje życzenia spokojnych i pogodnych swiąt , dużo śsniegu, rodzinych spacerów,dużo odpoczynku i wracaj do nas, naładowana energią na następne miesiące.:D zmykam do pracy , 765-jak tam pałerek, dalej na wysssssssokich obrotach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zyczę WESOŁYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT, duzo prezentów, blogosławienstwa Bozego od Bozej Dzieciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa Życzę CI miłych świąt dużo prezentów .Życzę Ci wypoczynku śniegu i zabawy po pachy by wyjazd był super udany:) .A po powrocie liczę na relację jak było.To narka:) . Meg pałer działa muszę zrobić dużo sama bo mąż w pracy a córka robi paczki biednym od kilku lat więc jestem sama . mykam do zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem pisze wieczorkiem ,bo za oknem ciemna noc, a ja jeszcze ide do pracy. Ja juz prawie mam z głowy pożadki, wiadomo że do poniedziałku,jeszcze nabałaganią.Zostassło jeszcze gotowsasnie w niedziele, bo mimo że ide do szfagierki to zawze robie w domu pierogi i ryby.Az mi szkoda bo kuchnia lśni:) zaglądne pewnie jutro rano .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt śnieżnych, mrozem malowanych. Prezentów tylko takich niezapomnianych. Sylwestra skąpanego w szampanie, w tańcu szalonego, póki ranek nie nastanie Zaś w Nowy Rok gdy zajdzie księżyc a świt się światem rozniesie nich jeszcze raz odwiedzi was św.Mikołaj i ...spod stołu podniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYJSCY zapracowani????? Mykam i ja do obowiązków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten wyjątkowy czas życzę Ci abyś znalazła swoją Gwiazdę...byś zagoniła wszystkie smutki i zmartwienia w zakurzony kąt, gdzie nigdy nie zaglądasz...abyś miała wielu szczerych, serdecznych i prawdziywch przyjaciół, do których nigdy nie bedziesz się bała przyjśc nawet z najbardziej błahym problemem...życzę Ci abyś jak najczęściej śniła na jawie... żebyś uciekała w marzenia przy każdej okazji ( i bez okazji także ; ) ... jasnego i ciepłego ognia w rodzinnym kominku... aby wszystkie Twoje plany, cele i ambicje sfinalizowały się z sukcesem i uśmiechem w sercu, i na twarzy...aby przyszły rok był lepszy od mijającego, spełnienia... żebyś zawsze miała otwarte serce i nigdy nie przestawała wierzyć we wszystkie cenne wartości jakie posiada ten swiat... wierz, ufaj, miej nadzieje, kochaj... BĄDŹ! ...Wesołych Świąt:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ŚWIĄTECZNIE:) ,Zyczę miłego wypoczynku spotkań z rodzinką miłego nastroju i światecznej atmosfery:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam , jutro napiszę więcej . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach. a1sa wczasy udane? U mnie dziwna była atmosfera chyba dzieci juz duże i pewne rzeczy nie mają uroku ale było miło i dostalismy super prezent Zywą choinke do sufitu musiałam wyniesć komode do kuchni bi brakło miejsca w pokoju. POmysł choinki zrodził się w głowie mężą icórki o 13 w wigilię ale był miły bo to było moje marzenie. JAk u WAS mineły święta ? MYKam ostatnie dni do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeta były piekne , niezabiegane i bardzo sportowe . Spacerowalismy , pływaliśmy w basenie , graliśmy w kregle , spędzaliśmy czas na sali gimnastycznej i w siłowni. A najważniejsze ,że wszystko to robiliśmy razem . Takie spędzanie świąt nie ma uroku \"świątecznego\" , ale ma wiele zalet i na pewno to powtórzymy . A jak wam miną ten czas na pewno też pięknie i spokojnie . Pozdrawiam , idę się teraz wypakować i zapełnić pralkę . Do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam święta i poświętach:( U mnie mineły troche dziwnie, troche zabiegane, bo częsciowo w pracy troche u rodziny. W głowie mi zaczyna rosnąc zamiar zaplanowania przyszłych świąt na wyjeżdzie.Może się uda. Teraz nadzszedł czs na Noworoczne postanowienia, dużo tego, teraz trzeba przelać je na papier, i realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam nasze wpisy dotyczace świąt i mysle sobie , że chyba zbyt często wyobrażamy sobie wiele rzeczy , które potem w zdereniu z rzeczywistościa wyglądaja nieco inaczej i stąd nasze niewielkie ale jednak rozczarowania . Masz rację Meg , teraz pora realizować postanowienia noworoczne . Ja juz kilka mam , za chwilę przyjda następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) właśnie ogarnełam chałupke, niby w święta nikt nie bałaganił, ale było co robić. teraz czas na kawke-zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowa ja miałam dzień odwiedzin najpier koleżanka z niemiec nie widziałyśmy się 5 lat a potem wpadła koleżanka zobaczyć choinke czyli cały dzień przegadałam podobało mi się . Też muszę pomysleć o noworocznych postanowieniach a u mnie muszą być konkretne bo dotyczące pracy. Boję się ich .Pora nakarmić dziatwę .Mykam robić kolację. NArka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×