Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Widzisz Marysiu? więcej otwartości na ludzi, ostrośność tsk, ale, nie wolno sie w sobie zamukać... bardzo się cieszę z tego co ostatio napisałaś. Agnieszka jak Twoje oczko, lepiej? tylko nie mów, że lepiej nie mówic... Gosia, na dziś kategoryczny zakaz słoikowania! Jutro godzina W wybije o 16 47, to będzie wielka chwila.. A teraz mykam do kosciółka poświecić moje ziółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu - mądrzejsza ??? NIE - gdybys nas wczesniej posłuchała !! Mówiłysmy Ci żebyś poprosiła o pomoc . Cieszę sie że znalazłaś i zrozumienie i pomoc . Z oczkiem wcale a wcale nie lepiej , co prawda lekarz kazał mi sie zgłosić za 3 tygodnie jak się nic nie zmieni , ale ja jestem niecierpliwa i chciałabym już wiedzieć ,że nie będzie tego oka kroił :( Miłego świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę z tego kroku .Bo ja dziś wstaąłm i moje mieszkanie było posprzątane choć zgrubsz to zrobiło mi sie lżej . Ja juz chyba zaczynam robić pierwsze kroki w nowej rzeczywistości > Mnie o godzinie W nie będzie jak co roku w niedzilę po Wniebowzięciu idę ładować Duchy alumulator na pielgrzymkę do Piekar > Bęę się jak zawsze za WAs modliła .A teraz idę coś upichcić bo będzie na obiedzie gosc . kolega corci . Poszli na sesje zdjęciowa bo on lubi i pasjonuję się fotografią , już jedną córka ma > Fotki co niektore super . Nie wiedziaąlm ze ona jest taka fotogeniczna . A wiecie jak sie stroila i ile było w niej radości aż miło na to patrzeć . Więc idę gotować może dla przyszlego zięcia > nigdy nić nie wiadomo:):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ale ja coś ostatnio nie uważnie piszę . Tyle błędów literowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie:) Marysiu--> widzisz zawsze jest jakieś światełko w tunelu, ciesze się razem z tobą:) Wczoraj bardzo milo spędziłam dzień, syn mial zaproszenie do kolegi na urodziny ,i naprędce zorganizowaliśmy też coś dla rodziców, do domu ściągnęliśmy o 23:) dzisiaj od rana w pracy na całe 24 godziny ,za oknem upał a ja nawet drzwi nie otworze bo jestem sama i jakoś tak mi nieswojo. a więc dzisiaj stuknęło nam trzy latka:) oby więcej takich rocznic:) dzisiaj jestem cały dzień ,ale wiem że macie inne plany na ten piękny letni dzień, więc korzystajcie, a jak się zmęczycie to wpadnijcie tutaj na coś pysznego dzisiaj serwuje wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... to już za godzinę... godzina W nadchodzi... Też dzis byłam w pracy iniedawno wróciłam. Szczerze mówiąc, tam czuję ,że żyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do naszej rocznicy dołączam się też . > z pielgrzymiki wróciłam za WAS się pomodliłam akumulator naładowałam było super. WAM też dobrej energi z mojego akumulatorka wysyłam . To narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mnie dopiero właczyli internet :( Ale wypiłam toast herbatka z pokrzywy jak obiecałam i życzę Wam wszystkiego najlepszego w tę naszą rocznicę . Żebysmy mogły sobie jak najdłużej klikać i żeby wszystkim , którzy choć troche mają pokręcone ścieżki , wszystkie się wyprostowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) miejmy same pozytywne myśli ,to może taka kumulacja energii, skupiona razem eksploduje i przytłoczy wszystko co złe przykre i nie miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tym razem miałam gości, ale myślami byłam z Wami i własnie byłamciekawa jak po pielgrzymce do Piekar Marysiu? Zieloną herbatkę też wciągnęłam uroczyście, zwłaszcza za Agnieszkę założycielkę tego stowarzyszenia Oczywiście Gosia też się w tym mieści, a ja najmniejszy staż... jakoś się wyrównam... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu--. nie ilości a jakość się liczy:) uwielbiam czytać twoje wpis masz taką lekkość w pisaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu , Małgosia 12 ma rację , choć dzięki za specjalny toast - czuję jakbys była z nami od dawna .:) Czasem sie zastanawiam co dzieje się z dziewczynami które z nami pisały wczesniej , może się odezwą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jak oczko mniej dokucza? ale lekarz ma racje leczenie musi potrwać. coś jest nie tak ,nie wyświetlają mi się nowe wpisy, tylko muszę odświeżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem , małgosiu naprawdę masz llekość w pisaniu i czasem mam Ci chęć dorownać . Sorry nie powinnam tak pisać po pielgrzymce bo to chyba :):):):):)zazdrość > Więc nasze zdrówka ja soczkiem i dotrwania do naśtępnej rocznicy. FAJNIE że JESTESCIE:):):):). DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i kolorowych snów:) ja jeszcze tylko 8 godzin i do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za miłe słowa, cieszę sie że tu jesteśmy, w takiej naszej enklawie.., Wróciłam do pracy jak tornado i odrazu poszło mi w pięty, tak dosłownie. to już dłuuugo trwa, okropny ból i głębokie pękanie pięt. Doszłam do wniosku, na podstawie wyczytanych mądrości, że mam ostrogi, bo tylko ten opis się zgadza z tym co odczuwam. Nie wiem jakie buty ubierać, wygląda na to, ż etrzeba boso i w ostrogach... boli jak cholera. ale to muszę jakos przeżyć i pokonać, tylko jeszcze nie wiem jak.. W każdym razie tydzień zaczęłam mocno, Wam też życzę dużo sił. 3majmy sie razem, razem rażniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosiu ja tez tydzień zaczęłam mocnym akcentem > Wychodzą skutki zalania ściana dalej mokra dziwny zapach domu pomimo wietrzenia > mam cora z mniej energi na życie jak to określam > druga sprawa teraz muszę czekać na decyzję o rencie przez córę . następne 2 tygodnie lub więcej > I co tu dodać . ???> nie chce mi się już nawet pisać bedzie lepiej bo ta urzędówka przypomina jazdę na karuzeli tak to sobie nazwałam tylko że z nie nie można zejśc . DOBRANOC> DO JUTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia , z tefo co wiem , to ostrogi leczy się operacyjnie :( , no i one bardzo bolą jak są w tych nogach > To znaczy nogi bolą :P Marysiu , głowa do góry , dobrze że jest ciepło więc możesz sobie łatwiej poradzić z suszeniem , wietrzeniem itd ... Ja się wybieram w najbliższych dniach na Jasna Górę . Co prawda móój syn kręci nosem , bo w tegoroczne wakacje był już 4 razy , ale nie ma wyjścia ,:) musi ze mną jechać , bo sama nie lubię a mąż i córka pracują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mile panie:) Gosiu -współczuje , podobno te ostrogi potrafią popalić:( dzisiaj następne 24h w pracy , ale już troszkę zleciało byle do 19 i będzie z gorki. Wczoraj skończyłam buraczki z papryką ,i z reszty zrobiłam samą paprykę:) Mam Ochotę jeszcze na jakiś miks kapuściany, może się skuszę. Jeszcze troszkę laby i syn wraca do szkoly ,jak te wakacje szybko mijają. I znowu nerwówka ,bo chyba zacznie sam wracać ze szkoły. zmykam do pracy,ale wróce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia , nie dołuj mnie tymi frykasami :P Marysiu baaaardzo dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu piękne dzięki:) Przerwa na kawke, już prawie zjadłam wszystko co zabrałam zdomu:( a jeszcze tyle godziń:( Jak tu schudnąć, w pracy tylko bym jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór . Gosia, a wyobrażasz sobie, jak mam na codzień w pracy do czynienia z jedzeniem, jak gotujesz, to spróbować musisz... choć ostatnio zauważyłam, że nie zauważyłam kiedy gdzieś mi zapodziało 4kg... nie martwię się z tego powodu i pozostane wierna zielonej herbacie.7 września idę znów do specjalisty od kości i rehabilitacji, może laserowe rozbijanie coś pomoże, bo ten ból potrafi skutecznie uprzykrzyć życie. Wrażenie jakby wiertarka chciała wyjść na spacer z Twojej piety. I najgorzej jest rano, trudno stanąć na nogi, albo kiedy na chwile usiądę. Jak biegam to pieroństwo jakoś się ułoży i ciszej siedzi, ale przecież nie jestem perpetum mobile... Byłabym całkiem chętna nawet na operacje, tylko ciekawe jak długo byłabym potem wyłączona z obiegu? Agnieszko, a co z Twoim okiem? bardzo Ci umila żywot? Marysia, w zyciu piękne są tylko chwile, ale dla tych chwil naprawdę warto żyć,,, przecież nam byłoby smutno bez Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to dziadostwo w oku nie chce opuścić , już nastawiam się na zabieg :( To nic nie boli , nawet nie za bardzo przeszkadza tylko brzydko wygląda , taka gula na dolnej powiece . Ostrogę w pięcie miała moja śp. Teściowa , ale nie miała operacji , prawde mówiąc nie bardzo pamiętam jak jej to zginęło . Jutro przyjeżdża do mnie moja mama . Cieszę się bo dawno jej nie widziałam :) A ja w piątek wyjeżdżam sobie dziewczynki sama na wekend. :) Powiedziałam moim domownikom ,że po prostu muszę choć przez dwa dni pobyć sama , noi się zgodzili :D i sobie jadę . Będę się labować prawie trzy dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzisiaj w domciu:) ale marna ze mnie pociecha ,bo jakoś jestem rozlazła ,robie tyle co muszę . Pogoda piękna ,a ja siedze w domu ledwie się ruszam może to przed @. a1sa--> zazdroszczę wyjazdu baw się za nas wszystkie:),a gdzie masz zamiar się zaszyć? Ja mam zamiar w przyszłym roku jakoś zaplanować urlop tak aby pojechać tam gdzie chcę, nie wiem czy mi to wyjdzie finansowo( zamiejscowe studia córki:() ale będę kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę do spa w Radziejowicach na Mazowszu , trochę mnie pomasują , maseczki pokładą :D To taki prezent od męża na rocznicę ślubu :) Sama wybrałam , bo lubię takie wyjazdy . Nareszcie wtedy ktoś się mną zajmuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z urodzin taty i do Was postanowiłam zajrzeć < Małgosi ja Ci zyczę zdrowia dużo niech Ci pta przestanie choć troche boleć > agnieszko Tobie miłego wypadu na weekend .:):):):). I żeby Ci oczko zdrowiło??DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×