Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

cześć kobitki . Ja prezenty mam , jedzenia nie muszę kupować bo wyjeżdżam , zostanie tylko sprzątanie :D . Meg ja jestem trzeci dzień na diecie mż i na razie się trzymam , zawzięłam się i trochę też odchudzam się do ciuchów , które mam w róznych rozmiarach . Całuski dla małego , niech zdrowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula1
moi drodzy wlasnie znalazlam fajna stronke na ktorej mozna odnalezc swoich kolegow i kolezanki z bylych szkol. Pewnie sa osoby, ktore jeszcze o tym nie wiedza wiec podaje adres: www.nasza-klasa.pl . Poniewaz jestem z waszego rocznika, wiec moze odnajde kogos z moich bylych kumpelek ze "szkolnej lawy". Pozdowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem pewnie znowu, nikogo nie zastane:( Mam nowine i podziele się zwami, postanowiłamże pojade z siostrą w maju( długi weekend) na mały wyjazd nad jezioro. Mnie też sie coś należy.Zabieram tylko malego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg bardzo dobry pomysł . W tym roku w długi weckend byłam z koleżankami na Słowacji i było super . W przyszłym roku niestety nie moge jechać bo tydzień później mam komunie synka . Ewa znam stronę , a ty skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszystkie sobie wrózycie ;) ja zaraz idę na imprezę andrzejkową i wam też życze dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie wychodze bo mąż ma na noc do pracy a1sa życzę miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWula dzięki za namiary znalazłam klasę ale mi dziwnie a dzieci odnalazły mamę chodząca do szkoły :) DZIĘKi:) Meg życze CI BY weekend CI się udał i doszedł do skutku :) . WIecie mnie się śniło że studjuę chciałabym spełnić to marzenie:). NARKA:) MILYCH SNÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula1
a1sa jesli chodzi o mnie to pochodze z Tarnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już na nogach , zaraz wybieram sie z córką na zakupy . Andrzejki się udały , było bardzo fajnie choć nie długo , bo tak sie złozyło ,że byłyśmy same kobitki , ale to też jest czasami potrzebne . 765 uwierz ,że marzenia sie spełniają , wiele koleżanek w moim , naszym :D wieku studiuje . Ewula to ty też jestes daleko od Łodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Już mamy grudzień, jak ten rok zleciał. Andrzejki--Po pracy u siostry, nie za długo bo rano szła do pracy. Miałyśmy w planie jakiś dobry film babski, ale wprosił sie mąz,taki z niego bawiamek że oglądał Twierdze szyfrów, a my na boczku cichutko planowałyśmy świeta:) Za oknem jesień , deszcz pada ,śnieg odpływa. Zaraz biore sie ostro do roboty, wieczorem do pracy i musze z małym nadrobić zaległości. Miłego dnia, postaram sie jeszcze zaglądnąc.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam grudniowo :) A1SA jak udała Ci się imprezka :) ? Ewula dzięki TOBIE mieliśmy super wieczór wspomnień .Ale było mi dziwnie i dzieciom tez gdy znałazły tate z 2 klasy . podstawówki Wiecie poznały go od razu :) Tak samo jak znałazły mnie i wiecie co zauważyły że byłam 1 blondynka tak jasną na zdjęciu .DZieki :).ewulko jeszcze raz:). a1sa co do studiów to brak finansów :) mi to uniemozliwia:) bo chęci mam:) ale wierze że skończe uniwerstey 3 wieku kiedys : . MiŁEGO POPOŁudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewula1. dzieki tez ode mnie, znalazlam klase i pare kolezanek, miło wspominałam dawne czasy, andrzejki spędzilam z mezem w domu, ale bylo fajnie, pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Właśnie poszukałam w naszej klasie- znalazłam ,klase ze szkoły średniej, Miłego wieczoru, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znalazłam swoją klasę z podstawówki , z liceum , rok ze studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg bardzo ci zazdroszczę ,że masz siostre , ja mam brata , a z bratowej nijak nie dało sie zrobić siostry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa masz rację z bratowej nie można nic zrobić a wcale jak jest młodsza :) :):) .MAm ten sam problem. Wiesz ja u brata byłam n akawie w marcu nie mówiąc że nie złożył mi nawet życzeń urodzinowych ja tylko mam prawo a nawet obowiązek wykonywać pomoc za niego w stosunku co do naszych rodziców:) .NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 w tym roku mój brat miał spore kłopoty zdrowotne ( pisałam wam o tym ) , praktycznie nie miałam wakacji , bo przez 3 miesiące jeździłam z nim po szpitalach , potem na drugim końcu Polski siedziałam przy łózku , gdy wydawało się ,że jest z nim już bardzo źle , w końcu wydaliśmy kupę kasy żeby go zoperowano , a ja do tej pory nie usłyszałam dziękuje , nawet na kawe nas nie zaprosiła . U nich w domu na kawie ostatni raz byłam 4 lata temu , oni u nas na święta 2 razy w roku , dlatego w tym roku wyjeżdżamy . A zresztą ważne że brat jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy poranek:) Życzę miłego tygodnia :).a1sa powno że najważniejsze zdrowie brata ale \'\'podzespoły\'\' tez są czasem ważne :) .Mykam do pracy .postaram się wpajścpopołudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam za oknem paskudnie, ciągle pada ,a w nocy bardzo wiało , myślałam że dach odfrunie. Mały ciągle w domu, niby nic mu nie jest ale pokasłuje i teraz zaczyna pociągać nosem.Jutro maszeruje do szkoły, jadą do teatru, szkoda żeby go omineło. Wczorajszy dzień totalne lenistwo, poza obiadwm nic nie robiłam, wszyscy w domu turlali sie po kanapach.Mieliśmy w planie lodowisko, ale przez ten deszcz, odeszła mi ochota.Mąż miał jeden wolny dzień, więć mu odpuściłam, niech też troszke odpocznie. miłego dnia, i chociaż troszke słoneczka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pięknie i slonecznie, ale humor mam podły:( czasami dopada mnie depresja, muszę się wziąc w garsc, w końcu niedługo święta :), ktore uwielbiam. Sprzatacie juz cokolwiek? Bo ja zaczynam , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim . 765 masz rację ,że podzespoły też są ważne , kto wie czy czasem nie ważniejsze . Meg uwielbiam łyżwy , ale ostatni raz miałam je na nogach ze 20 lat temu , Treter ja też zaczynam sprzątać . U nas ponury okropny dzień , w nocy też wiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Dziś rozpoczęłam sprzątanie w domu , na razie pozdejmowałam firanki i dywany , w tym roku mam ambicję porządnie wysprzatać dom , a to nie bagatela ( prawie 300 m) , ale lubię sprzatac a nie tak dawno robilismy malowanie więc myślę ,że dam radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pisałam do WAs wczoraj ale mi pozsedł serwer i nie mogłam wysłać . a1sa masz rację podzespoły są bardzo ważne na łyżwach byłam 3 lata temu było super:) .TRetre nas chyba ta deprecha dopada z wiekiem wiekzsa przynajmniej ja tak czuje. Życzę CI treter dużo uśmiechu i humorku.:)a1sa to Ty masz mały pałacyk chyba? tyle metrów to spzrątać też masz co?:). Życzę miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałacyk jak pałacyk - duzy dom . Rzeczywiście sprzątania sporo , ale tak naprawdę to nie ma mi kto bałaganić , a w takim domu to i bałaganu nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Mój mały jest przeziębiony , skorzystałam z okazji , wzięłam zwolnienie lekarskie i proszę bardzo cała góra domku wysprzatana , jutro dół i najgorszą robotę będę miała za sobą - okna , drzwi , lampy itd , a wam jak idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mnie sprzątanie nie idzie mam inne problemy i jakoś mi nieidzie . Nawet u mamy nie byłam:) . a1sa masz rację że na takiej powierzhcni nie widać bałaganuu to się gubi :) ale na moich 51metrach przy 5 osób to widać a szczególnie u młodych :) ale dam radę :) . Mykam na obiad :) Życzę Wszystkim jutro dużych prezentów od Mikołaja :) gdyby nie mogła już dzis do WAS zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 nie dawaj się problemom , na pewno czas je rozwiąże - to dla ciebie 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×