Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Witajcie . No jak tam był Mikołaj ?Na pewno , przecież jesteście grzeczne . A jak dziada nie było , to same sobie coś sprawcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mikołajkowo:) .U mnie był taki mały mikołajek w pracy bardzo mnie ucieszy:) bo inny nie r przyjdzie:) .MYkam konczyć obiadek:). Zycze miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim . Wszyscy zapracowani przed świętami , ja własnie wstawiłam firanki do prania i latam ze ścierą , ale przygrywa mi Grechuta , wiec mam też trochę przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I u mnie robota wre, Jutro mama ( Barbara) robi imprezke dla koleżanek, więc gotowanie i sprzątanie .AQle już do świąt będe miała z głowy.Dół prawie gotowy, wieczorem tylko jeszcze umyje schody ,jak już nikt nie będzie latał.Zaraz wstawiam lazanie, dla mamy ,mam nadzieje że odgrzewana jutro też będzie dobra. Ja niestety maszeruje do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie trochę odpoczynku , ale najbrudniejszą robotę mam za sobą , a ile przy tym spalonych kalorii :D. Meg ty jak zwykle zapracowana i ciągle coś robisz dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i lazania pycha , ale ja niestety na diecie mż wiec i tak zjadłabym tylko kęsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ale dziś mi radosnie jadąc do mamy spotkałam po 23 latach koleżankęz liceum :) wiecie jakoś mi dziwnie czuje się jak 18 :) .DZięk i stronie nasza klasa w niedziele jadę na spotkanie po 13 latach. Dziewczyny dla mnie cofnał się czas i przy problemach które mam ja mam dziwny stan eufori czy to dopuszczalne? bo gdyby nawet nie było dopuszczalne to mnie z tym Dobrze :) Może to co wydarzyło sę ostatnio w moim życiu ma mnie czegoś nauczyć coś pokazać ? . Nie wiem ale dziś bym z radosci fruwała czego i WAm życzę żeby się udzieliło bo wiecie to naprawdę miły stan .Koncze i Zyczę WAM stanu w którym jestem z serca bo nie umię tego nazwać :) ale toFajne :D KOLOROWYCH SNÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 cieszę się ,że dobry humor ci wrócił , takie stany w jakim jesteś trzeba pielęgnować by trwały jak najdłużej . Musze wam powiedzieć ,że dzięki portalowi nasza klasa , odezwał się do mnie facet , który przez kilka lat w ogólniaku sie we mnie podkochiwał i nigdy nie miał śmiałości mi tego powiedzieć . Oczywiście pokazałam to mężowi i powiem wam ,że było mi bardzo miło z chłopakiem popisac . Cały czas śledzę nowości na portalu , bo z moich klas niewiele osób się wpisało do tej pory . Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa to my chyba dzięki temu portalowi mamy naprawdę po 18 i niech tak trwa terazdopiero doceniam jak mi wtedy było beztrosko a wydawało się czasami tak trudno a to był pikuś w porównaniu z tym co życie napisało :) . Mykam bo idę dziś na spotkanie zaprosiła mnie córka ma Swieto patronalne Jest animatorką Dzieci Maryji i dziś ma przyjęcie swoich dzieciaczków jak mówi o nich apotem zorganizowała spotkanie z ich rodzicami musze jej pomóc. :) .TO narka i Zyczę stanu ducha 18:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) Życzę miłej niedzieli:) ja dziś jadę na spotkanie z kolezankami z liceum:D.narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 rozbrykałas się kochana z tymi spotkaniami ,że aż ci zazdroszczę :D . Tak na serio to bardzo się ciesze ,że odnalazłas starych znajomych . Meg a co u ciebie , pewnie przygotowania do świąt pełną parą , ja też cały czas się krzatam , bo bez przerwy jest coś do zrobienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa masz rację rozbrykałam się dziś znów byłam na piwie po pracy a na 29 zaprosiął nas druga koleżanka wiec zyje rozrywkowo ale za razem wiem że to może być chwila wiec jestem \'\'egoistką i czerpię .Zyczę WAM tez tegoto fajne ale czy znów nie przyjdzie rozczarowanie? Życze miłego wiezcoru bo do kompa juz sie nie dostanę . DZiatwa twierdzi że nie mozna miec wielu pzryjemnosci na raz co mnie ostatni się dostaje więc musze gdzieśponieśc karę . ZABrano mi czas na kompie :) .narka:). ALE mam błędy:) .SOrki nie chce mi się poprawiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha moje rozbrykanie WAS mi nie zastąpi to WAM wylewałam łzy i smutki to WY mnie podtrzymujecie na DUchu i za to WAm DZiękuje:) i lubię to nasze spotkania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myslę 765, że z nami raxniej Więc zapadła męska decyzja - od jutra do Świąt przechodze na swoją diete . Mam taki plan - 2 szklanki soku warzywnego , 1 szklanka soku owocowego , 2 szklanki zupy - i to wszystko . Będę wam pisać jak mi idzie . No i uwaga - chwila prawdy: 164 cm wzrostu , 67kg wagi ( aż się sama przeraziłam tym co napisałam ) . Na poczatek za chwilę zmienie stopkę ,żeby mi przypominała o moim postanowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuję zgubić do maja 9 kg , myslę ,że jest to realny cel , oczywiście nie będę cały czas na tej głupiej diecie . :( Po kilku dniach płynnych przejde na żp lub żm i ruch , teraz musze się jakoś zmobilizować i skurczyć żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie bójcie sie , nie będę zanudzała was swoimi bojami o upragniona wagę ,choć czasem wam pobiadolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiyam miałam coś z serwerm nie wchodziła kafeteria a potem szukałam syna i pósciły nerwy :) a1sa pokrzeczałam oj krzyczałam :) a jak Tobie się udaje? CO do diety to życzę Ci wytrwania i bębę co jakiś czas sprawdzać postępy:) więc będziesz mieć nadzór:D pisałam WAm już kiedys o 1000kaloriach diecie wiem że się sprawdza:) .Znam kogś kto schudł tą dietą bezefektu jojo więcpolecam:) a mnie chyba tez trzeba będzie przycisnąc pasa bo zaczelam naprawde jak na mnie żrec sorry za wyrazenie ale ja naprawdę odkilku tygodni się obżeram już czuję że w spodniach nie mam luzy który nie tak dawno był:) .Więc może i ja się odchudzę? RAZEM będzie lżej:D. MYkam na M jak miłość .TO NARKA>A!SA TRZMAM KŚCIUKI ZA DIETĘ:).POWODZENIA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 , u mnie z krzyczeniem róznie bywa , najczęściej dzieciaki mi przypominają , że miałam nie krzyczeć , ale czasem nerwy puszczają . 765 wspieraj mnie kochana wspieraj . Ja dziś nie przekroczyłam 1000 kcal , choć do tego menu o którym pisałam wyżej , dorzuciłam 4 krówki :D pół słoika dyni w occie i 25 dag kapusty kiszonej . Jakby ktoś tak z boku popatrzył , to pomyslałbym ,że jestem w ciąży :P , ale nie oj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dostałam 2godzinki z pracy i zamiaz sprzątać to siedzę na kompie dzieci nie widzą .A 1!Sa meni super :D dietetyczne:) . JA żrę dalej ale dziś dostałam wiadomosc taką że chyba będę musiała chudnąć może pójdziemy na zabawę karnawałową a ja nie mam co ubrać tylko kreację córki z studniówki a przynajmniej spódnicę a że żre to juz nie wchodzę więc muszę wrocić do 36 nie ma mocnych bo o nowej kreacji nie mam co marzyć :) Więc muszę się pilnować . MYkam wpadnępotem jak zrobię obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . 765 zazdroszczę 36 rozmiar kiedy to było :( , ale na razie trzymam sie dzielnie .My z męźem też wybieramy sie na bal sylwestrowy , ale ja na wszelki wypadek kupiłam sobie sukienkę w rozmiarze 42 ( to w ramach niewiary w sukces schudnięcia ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 1sa sukienkę kupiłaś za duża przecież n a Sylwka będzie CI wisieć po schudnięciu ipójdziesz wymienić ja CI tego życzę wymiany. A moje 36 to bez sadełka na brzuchu mój najwiękzsy mankament i kompleks:) A do spódnicy popołudniu ubrałam bluzkę z dawnych czasów i synowie zapytali czy odlatuję bo wyglądałam jak strach :) i po tej bluzce poznałam ile kosztował mnie ostatni rok:) .Gdyby jeszcze ten brzuch to byłoby chyba super:).i jak się tu odchudzać gdy córka mi podrzuca mi pyszność suszone owoce.PYcha. NARKA kolorowych snów bo mam hasło mamcia wylot z kompa:) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy zabiegani , mam nadzieję ,że to tylko przedświątecznie . zobacz 765 tylko my dwie zostałysmy , nawet Meg juz się nie odzywa :( Ja prezenty popakowałam , dom wysprzatałam , wiecie , że mój prawie 9 letni syn wierzy w Mikołaja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zimowo Za oknem zrobiło się biało, czuć już święta. Przepraszam za nieobecności, ale organizacja coś u mnie szfankuje. zawsze sobie obiecuje że zagladne na chwilke ,i coś klikne . Teraz mam nadzieje że się poprawie. a1sa--> brawo tak trzymaj, u mnie tylko na obietnicach się skączyło. musze też troszke spasować.tylko mało czasu zostało:( ale lepsze troszke niż nic. U mnie troszke plany świąteczne uległy zmianie, wigilie spedzamy u rodziny męza i chyba będzie tam nocować więc pewnie i pierwszy dzień świąt tam będziemy do południa. Pracuje w wigilie do 19, a w pierwszy dzień ide na noc. Sylwester teżnieciekawie, pracuje 31 i 1 na dzień czyli do7 do 19. Więc czeka mnie spokojny wieczór w domu. Sprzątanie też się odwleka bo mąz zaplanawoł że w niedziele położy panele w salonie, a może i pomaluje ściany , więc cała robota czeka mnie od poniedziałku. tylko dół mam już z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowo:) Życzę na wstępie owocnej pracy:).Za oknem pada śnieg i powinno czuć się swiąteczny nastrój a mnie nic nie bierze nie mam zakupów porządków mi się nie chce robić ja sie chyba wypaliłam albo to deprecha .Pomimo że ostatnio było dużo miłych chwil ja mam doła :) i zaczynam wyrzywać się na bliskich a Tego nie chcę. DZiewczyny mam pytanie czy łydki mogą boleć tylko przy braku magnezu i zakwasach?. BO mnie boląłydki juz 3 dzień . MYKAM niłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 765 łydki bolą też od niekontrolowanego napinania np w chwilach stresu, Meg własciwie to masz fajnie ,że wigilii nie robisz w domu , no i rodzinę możesz odwiedzić , a na inne rzeczy - np. praca czasem nie mamy wpływu . Bubee - witaj chłopie . Ja dziś skończyłam gotować bigos - 3 dni, zamknęłam w słoiki i może się choć je4den uchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam niedzielnie. Życzę odpoczynku :) .a1sa porzuć bigosiku:) bardzo lubię . Wczoraj umyłam okna u rodziców i firany pomogła córka ale ja i tak mam dośc boląmnie ręce.MYKAM na kawkę mąż woła Wpadnę póżniej:). ODPOCZYWAJCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×