Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamotnA30

Kto mieszka za granica i jest samotny?

Polecane posty

hej tez jestem samotna i to strasznie,u mnie dzis zaczal sie oktoberfest a ja nawet nie mam z kim pojsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej salchicha- a dlugo jestes w germanii? :D dziewczyny nie wiem co jest ale siedze jak na szpilkach i strasznie sie denerwuje. az sie cala trzese. juz co ma sie stac niech sie stanie- meczy mnie to czekanie. u mnie jest zawsze tak, ze cos czuje potem na pare dni mi puszcza a potem booom!! az serducho mi bije mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Jestem i zyje, ale mialam niezle przezycia! Przez pare godzin sadzac po wynikach myslalam, ze mam raka, ciezko uszkodzana watrobe albo jeszcze jakies inne dziadowstwo. Biale krwinki w wyniku byly tragiczne! Przeszperalam pol internetu na temat wynikow badan itp. Nie mogac usiedziec na miejscu polecialam do lekarza bez umowienia na wizyte i okazalo sie, ze wyniki byly pomylone! W gruncie rzeczy mam ,,tylko podwyzszone OB,, i spore braki zelaza - anemia juz pukala do drzwi, he he. Dostalam jakies tablety do jedzenia przez dwa miesiace i tyle. Wiecie co, co przezylam to moje. Tym bardziej, ze w mojej rodzinie byly smiertelne przypadki raka. Tak mi to dalo popalic, ze przez ten stres przespalam wczoraj prawie caly dzien :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Desperate, a wiesz, ze mnie tez dalej nosi? Znow mialam jakies paskudne sny z mnostwem krwi. Wspolczuje Ci, bo najgorsze, ze na to nic sie nie da poradzic - i tak bomba walnie :-( Jestem zdania, ze u mnie jednak bedzie to cos ze zdrowiem. Ide w tym tygodniu do gina, bo pewnie te braki zelaza sa przez obfite miesiaczki. Kto wie, co mi tam wynajda. Ale bede sie martwic pozniej. Teraz biegne na piwko, bo nerwy nadal troche mam zszarpane, he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wspolczuje ci, ze tez tak potrafia wyniki podmienic!!! stwierdzam, ze jest nawet calkiem dobrze byc troche chorym- rodzinka przysyla mi jedzonko, kupuja ciasta, nalewaja piciu, moj luby zalatwil mi sluzaca(ha ha nie musze sprzatac, prac ani zmywac!!!) tylko siedze i leniuchuje!!! a moj sie smieje, ze tak powinno byc bo kobieta co ma robic- to dobrze wygladac i tyle. strasznie mnie rozpuszcza. jutro albo pojutrze zadzwonie do fryzjerki, zeby przyszla.(tu wizyte kosmetyczki albo fryzjera mozna zamowic do domu) jakos moja farba wyleniala do tego odrosty i niech mi jakas fajna fryzure zrobi :D oj nie dobrze nerwy mi puscily chyba niedlugo bedzie boom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
No taka to pozyje, he he :-D Tylko nie jedz za duzo tych ciast, bo Ci pieknie w boczki pojdzie ;-) No to dobrze, ze mezus nie pozwala Ci sie przemeczac. U mnie po operacji najgorsze bylo, jak moj sie zaczal wyglupiac, a ja sie nie moglam smiac, bo mnie brzuch bolal przy najmniejszym ruchu. Tez musze isc do fryzjera, a nie chce mi sie. W sumie to mam rzut beretem, ale nie lubie tego calego farbowania - kichania. A najgorzej, jak myja glowe i to cale plastikowe badziewie sie wbija w kark :-O Super, ze Ci nerwy puscily (mi tez, ale to w sumie zasluga dwoch piw, he he) - miejmy nadzieje, ze jednak tym razem intuicja nas zawiedzie i zadna bomba nie wbuchnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Jezdzilam dzis po miescie w poszukiwaniu kapusty kiszonej. Znalazlam dopiero w sklepie na stoisku z niemiecka zywnoscia. A teraz bigosik juz sie pichci i pachnie w calym domku :-) Nie ma to jak polska kuchnia, mniam... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bigosik!!! zjadloby sie!! ;) a tu jest kapusta kiszona(w sloiku) i nawet ogorki kiszone \"bracia urbanek\" szok przezylam jak zobaczylam w sklepie. gdzie tu na drugim koncu swiata polskie amam!!!? ale wiesz z tymi sluzacymi to tu jest normalnie jak ktos ma. w kazdym domu jest przynajmniej jedna. tylko ja narazie nie potrzebuje pomocy na cala dobe. tu jak maja po 5 i wiecej dzieci to pomoc sie przydaje. tu kobiety maja luz. sluzace w domu a baby tylko na zakupy i do salonow pieknosci. tu nawet jak kobieta zarabia to to jest jej pesja i nie musi z tego nic na dom dawac. dlatego sie bardziej mojemu podobam niz tutejsze baby. ja to lubie cos w domu zrobic, ugotowac, posprzatac. a te tu to bez sluzacych by zginely. pewno dlatego im te zady tak rosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
czesc dziewczyny:)nio ja juz niedlugo poobjadam sie polskimi potrawami;p bo juz w piatek plyne do domku;p tez tutuaj tesknie za polkim jedzeniem szwedzkie nie jest az takie dobre;p:):)chociaz mamy lidla tutuaj i sa identyczne produktty jak w polsce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napije sie kawusi zjem ciuciu i dalej do depilacji ;) zawsze to robie co 2 tygodnie ale przez ten szpital nie wyrwalam i teraz jak sa dlugie to bardziej boli wyrywac. wczoraj zrobilam do kolan a dzis juz musze rece i uda bo jak malpiac wygladam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnA30
Tutaj z polskich produktow znalazlam tylko chrzan tarty i polskie zupki na stoisku z chinskim zarciem, he he. Czasem na targu mozna kupic botwinke albo prawdziwe buraki, ale to tez graniczy z cudem (marzy mi sie taki prawdziwy barszczyk, mniam). A ogorkow do kiszenia ani widu ani slychu :-( No ale za to jedzenie o niebo lepsze niz w szwabslandzie, wiec nie ma co narzekac :-) Susel - a na ile jedziesz? Pewnie dwa tygodnie minimum? Desperate - a czego uzywasz do depilacji? Depilator czy wosk? Ja tam sie gole - uciazliwe to jest, no ale przynajmniej bez bolu. Tchorz ze mnie w sumie. Zastanawialam sie nad zakupem depilatora, ale ponoc po tym wrastaja wlosy i sie robia pryszcze. A woskiem robilam raz w zyciu i zerwalam to dziadostwo z nogi tylko dlatego, ze nie mialam wyjscia :-D Nigdy wiecej! Chociaz ,,nigdy nie mow nigdy,, :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
ja jade na 10dni:)troche malo ale pozniej zaraz swieta sa i trzeba troche odlozyc.w polsce tak mi szyvblo leci czas ze nawet nieodczuje tych 10dni:D: a ty samotna jedziesz na swieta do domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
a co do depilatora to ja mam taka maszynka elektyczna i jest naprawde super zadne pryszcze niewychodza a wlosy odrastaja normalnie przynajmniej u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam depilatora. kupilam ten nowy philipsa. jedna czesc sie chlodzi w zamrazalniku i jak sie potem doczepi to to chlodzi i bol jest mniejszy. zadne pryszcze potem nie wychodza a wlosow jest za kazdym razem mniej. no jutro jeszcze rece bo czasu nie mialam, rodzinka wpadla w odwiedziny. susel- zjedz za mnie ptasie mleczko, kapuste kiszona i kielbase :) a i jeszcze kanapke z bialym serem i miodem!!! tu bialy ser jest cholernie slony :( fajnie, ze jedziesz. wreszcie sie doczekalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
nio ja tez mam pfilipsa ale mnie wogle nieboli;p nawet niewiedzialam ze sie mrozi zeby mniej bolalo.a ty rece golisz??ja nie w sumie jestem blondynke to nawet niemam co tam golic:D ptasiek mleczek nielubi ani miodu ale bigosik zjem za ciebie;p nio wkoncu wolno mi lecial czas jak niewiem a polsce to zleci i zaraz bede wracac a pozniej dopiero na swieta:(a ty wybierasz sie do polski??rodzice twoi za toba nietesknia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
aha nio to nieciekawie:(a mama cie odwiedza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
nio to dobrze ze z mama chociaz sie widujesz;p nio meza to masz liczna rodzinke przynajmiej ci pomoga jak bedziesz tego potrzebowala:)ja jestem z moja rodzinka bardzo zyta;p tesknimy za soba jak niewiem;p raz rodzice u mnie byli tylko bo maja swoj interes i niemaja kiedy wpadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie masz. masz jakies rodzenstwo? bo ja sama :( ani brata ani siostry. juz powiedzialam mojemu, ze chce miec kilkoro dzieci, bo tak jak ja sama bylam to nudno jako dziecko. wiesz probowalam nawiazac kontakt z ojcem ale nie odpisal. i w sumie nie wiem czy dostal moj list czy poprostu niechce kontaktu ze mna :( ostatni raz jak z nim rozmawialam to bylo to 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
a ja wlasnie dzisia mam urodzinki:):)kurde moj spi niema z kim popic:D ale jutro zabiera mnie na kolacyjke w sumie dzisiaj;p no a w soobote imprezke w polsce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
aa no to kawal czasu sie niemasz kontaktu z tata,twoi rodzice sa po rozwodzie rozumiem??ja mam siostre ma 16lat:)nio ja bym chciala miec 3dzieci i mala roznica wiekowa bo wiem sama bym wolala zeby moja siora byla starsza troszke;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
dziekuwka:)nio moj tez spi juz od 22 bo codzienie teraz pracuje i jest zmeczona ja sie wogle mu dziwie ze ma tyle sily:(dobrze ze jedziemy do polski to troche sobie odpocznie;p mi sie jakos spac niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
to dziwne troche ze twoj tata tak nagle zniknal i sie nieinteresuje toba:(przykro mi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
my sie poznalimy u nas w rumi to jest kolo gdyni:)w pubie bylam z kolezanka a on byl z kolegami jego jeden kolega mnie znal i zaprosil nas do stolika i tak sie zaczelismy spotykac i tak minely juz nam ponad 3latka.a ty jak ze swoim/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×