Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

ja juz dawno po obiedzie:p mało pisze bo pracuje strasznie :D buziaki...a co tu tak cicho????? no juz zgłaszac się!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jeszcze nie mam pomysłu co na koleacje:) ale zaraz wyskocze na hale i cos kupie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) masełkoś 56 - sek w tym, ze ja inechce niczego szybko zrzucic poza tym nie mam zadnych zbednych kilogramow :D ja dzisiaj kobiece dni i co za tym idzie zero apetytu. ale juz gotuje bob i do tego podsmaze czosnek :) niestety na wadze 1,5kg do przodu w zwiazku z okresem ale tez planuje zakup krokomierza bo od miesiaca nie chodze tylko jezdze autem to zaraz bedzie mie przybywac jak znam zycie :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...prawie zaspałam dziś,,,dzień drugi rozpoczęty:P a Wy dziewczyny jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloo Reelacjo:D Dziewczyny a Wy gdzie? jakos ten topik puściutki..przyłączajcie się:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pije kawe, dzis znowu wstawalam 1,5h i podniesc sie nie moglam :O tak siedze i mysle co by tu na sniadanko zmajstrowac. Na obiad zupke pieczarkowa chcialam zrobic ale moje kochanie sie tym nie naje a do tego pieczarek nie lubi hahahah - jednak mysle ze i tak pieczarkowa bedzie- to ze nie lubi to tylko moze oznaczac to ze mamusia mu niedobra gotowala hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka ja bym sobie taka zupke zjadła zamiast siedziec w pracy i narzekac że klientów brak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba rezygnuje.. nie mam efektów.. jest mi przykro.. wszystkie chudniecie, a ja nie :| poza tym spoznia mi sie okres.. chyba przejde na owocowo- warzywną... moze ona da mi jakies efekty.. bo tu 3 tydzien sie zaczał a waga ani rusz :( jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritmoo--jesli nie masz żadnych efektów to zastanów sie co robisz żle..może nie jesz tak jak trzeba , bo ja napoczatku też nie chudłam na wadze tylko w obwodach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieram sie za obiad. czyli warzywa z patelni a do tego piersi z kurczaka zapiekane z porem i zoltym serem. Juz nie moge sie doczekac co z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! czy ta dieta naprawdę działa? ja chcę się odchudzić od około roku i niestety tzw kiszka.... jak super byłoby zrzucić 5-6 kg, ech, aż się rozmarzyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) tak jak obiecalam staje do raportu, moze wynik malo imponujacy ale wiedzialam ze teraz bedzie coraz gorzej. Wiec wklejam: nick.............wzrost........data rozpocz........waga pocz............obecna kluseczka27....172.............08.08.2007...........75 .......................64,5 a jesli chodzi o to czy ta dieta dziala naprawde to rezultaty sa na dole :p goraco ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ick.............wzrost........data rozpocz........waga pocz............obecna kluseczka27....172.............08.08.2007...........75 .......................64,5 rewelacja. .......170..........2005...........58............54,5 milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ick.............wzrost........data rozpocz........waga pocz............obecna kluseczka27....172.............08.08.2007...........75 .......................64,5 rewelacja. .............170..........20005................58................54,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Nonemi i co z twoim wpisem!! Na sniadanko u mnie dzisiaj salatka z kapusty pekinskiej i pomidorka, ogorka, papryki, sera feta i kurczaczka polane oliwa z oliwek. A na obiadek prawdopodobnie kalafior i jajka sadzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze tych facetow!! Moje kochanie stanelo dzis rano na wadze i dalej 80,3 a zjadl paczke 250g M&M i czipsy i picie kolorowe, a miedzy tym nasza dietka. Potem wypil kubek kawy i poszedl do kible i jak z niego wyszedl to wazyl juz 79,3 hahahahahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kluseczko moj maz tez zawsze wiecej chudnie niz ja :) a zawsze lamie zasady :) Ja zapomnialam rozmrozic piersi kurczaka a zamierzalam sie dzisiaj do nich dobrac :o na obiad kurka z warzywami a potem na wybory i wieczorkiem moze fasolka szparagowa :) milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tam kto?? Chyba wszystkie juz sie pddaly- a ja dalej walcze. Jak narazie waga nie spada, stoi sobie w miejscu albo idzie troszke w gore jak sie naje za duzo niedozwolonych :P ale tak ogolnie to jest swietnie. Tylko ciagle czekam zeby bylo te 63 bo zjadla bym sobie co pysznego w nagrode tak bez wyzutow sumienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooollllllaaaa
Kluseczko ja dzis powtarzam I fazę udzielam sie na innym forum sb ale chciałabym zapytać Cię czy jesz często i w jakich ilościach deserki sb typu sernik??? Juz tak długo bo ponad 12 tyg jestem na sb a schudłam zaledwie 4 kilo ( 164cm/66kg obecnie) i jakos w obwodach cos widac ale waga mi stoi od 2 miesięcy. zaznaczam że poza cukierkami bez cukru nie zjadłąm ani ani grama nic słodkeigo, nie jem tez chleba bo boje sie zacząć za to jadłąm owoce, czasem kaszę i brązowy ryż., piłam tez wino czerwone wytrwane lub półwytrawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooollllllaaaa
Kuleczko a może powinnam odstawic słonecznik albo wydzielac sobie bo rzeczywiście z nim to przeginam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jadasz to co ja. Szczerze to nie jadam juz serniczkow, mialam taka faze n joguryty slodzone slodzikirm, biale serki itp ale bylo to w 1 fazie kiedy wedzialam ze nie moge :D Ja nie jadam praktycznie nabialu jedyne co to mlek do kawy no i wczoraj jogurt owocowy sobie kupilam ale to 1 raz. Z tego co czytalam to nie chuna ludzie co jedza wlasnie za duzo nabialu. Slyszalam tez takie przypadki ze waga potrafila wlasnie tyle stac. Ja wzielam sie na sposob i jak waga mi stoi za dlugo to roie sobie dzien rozpusty- bez przesady oczywiscie- tak naprawde to z przesada ale nie polecam hahaha. czyli jem wszystko na co mam tylko ochote. Nawet czipsy i czekolade , biale pieczywo. Trwa to tylko 1 dzien a potem wracam do dobrych produktow. I wtedy po kilku dniach waga znowu mi sie rusza :) oczywiscie po tym dniu rozpusty waga idzie mi 1 kg a czasem i 1,5 do gory ale potem to nadrabiam. Wiem ze nie powinno sie tak robic ale nie mozna sobie wszystkiego odmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o slonecznik to nie mam pojecia, ja mam raczej problem z orzechami wszelkiego rodzaju, jem je az niedobrze mi sie zrobi hahaha i to dzien w dzien a potem nastepuje przerwa i potrafie nie jesc ich przez tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×