Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

witaj mushelko (ale wziełaś sobie nicka za każdym razem muszę patrzeć jak się to pisze) a dzis nie zobaczyłam hahaha Zaraz zasiądę i ci napiszę. Ja używam oliwy z oliwek do sałatek i smażenia. Jeśli chodzi o orzeszki to te prażone i solone raczej nie bo one jakiś tłuszcz zawierają. Ale oczywiście mogę się mylić- jak ostatnio. Ja jem orzechy nerkowca albo migdały- a to dlatego że nie można zjeść ich za dużo bo gęba boli od gryzienia, a jak wiesz orzechów można zjeść niewiele chyba 15 sztuk nerkowców ale ręki nie dam sobie odciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tak sie spodziewalam. Chociaz sa tez orzechy prazone bez dodatku tluszczu. Ale migdaly pewnie tez normalne, a nie z puszki... A moj nick... sorry :) Mozesz do muszli skracac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tu: http://64.233.183.104/search?q=cache:uAsScUqrxKYJ:radkowiecki.is.evil.pl/dieta.html+dieta+south+beach+faza+1&hl=pl&ct=clnk&cd=3&gl=pl&client=firefox-a oczywiście jak ci wysłałam to nie ma nigdzie ile nerkowców i migdałów ale z tego co pamiętam to 156 sztuk. Ale ja niestety jak już kupię to nie mogę przestać na tych 15 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znalazłam t przewodniku: migdały 15, orzechy arachidowe 20 małe, brazylijskie 8, laskowe 15, makadamia 8, nerkowca 15, piniowe 30, pistacjowe 30, połówki pekan lub włoskich 15. I w przewodniku tylko te orzechy są wymienione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tych linkach co ci wysłałam to jest napisane że te słodycze. Ale ja bym sie do tego nie stosowała w 1 fazie. Tak jak już Rewelacja pisała że tą dietę zmodyfikowano i pododawano niektóre rzeczy a podobno wcześniej tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki, kluseczko :) To jedno juz jest pewne - kupie dzisiaj pistacje :) Uuuuwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko że taką powalającą ilość można ich zjeść :( ja nie mam silnej woli i kupuję zawsze taki w marketach na wagę. I tak zawsze jest więcej, bo jak chce wziąć wyliczona ilość to pani na wadze niby nie łapie :o i tak potem siadam i wyliczam te 15 sztuk i zjadam w końcu 40 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja o nerkowcach mówiłam bo uwielbiam :D a co do pistacji to też w paczce by ich więcej było i i tak bym je wciągneła :) straszna jestem, pewnie nie możecie sie nadziwić że 0 silnej woli we mnie. Ale ja jeśli chodzi o jedzenie to jestem niepochamowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o moją silną wole to nigdy ale to nigdy nie wytrzymałam na żadnej diecie dłużej niz 2 tygodnie!!! Naprawdę. A dziś jest już 17 dzień a ja nie zrezygnowałam a nawet 1 fazę przedłużyłam. Ale jutro po ważeniu i wpisie do tabelki wprowadzę chyba owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam mam pytanko...
Co sądzicie o serkach wiejskich? Uwielbiam je ale nie wiem czy są mile widziane na tej diecie. Mam wrażenie, że nie mogę schudnąć jedząc je. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serki wiejskie są dozwolone ale oczywiście to 2-3% tłuszczu. Jest tak z piątnicy. Ale niestety nie jest już tak kremowe w smaku i pyszny jak te pełnotłuste. No i trzeba pamiętać żeby nie przesadzać z nabiałem bo mi np wtedy waga wolniej idzie. Ale to u każdego indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mile kluseczki i muszeleczki, milo sobie tu gaworzycie o przysmaczkach orzechowych, ale czy bedziecie mialy dosc silnej woli, zeby zjesc tylko 15szt??????????????????? raczej sie to nie udaje i pamietajcie, ze porcje trzeba naprawde zmniejszyc. Tylko chudzielce mowia: juz sie najadlam i zostawiaja pol talerza, a my grubaski jemy i jemy............. wiec na poczatku pierwszej fazy warto patrzec na ilosci i nawet policzyc zjedzone kalorie, a dopiero gdy sie nauczycie wzrokowo oceniac wartosc kaloryczna porcji, mozecie przestac liczyc kalorie. Mowie to z wlasnego doswiadczenia, bo zamast schudnac na SB - przytylam. Jadlam tylko dozwolone rzeczy :P Noemi podajesz pyszne przepisy, ale ni piszesz dla ilu osob przeznaczone porcje, albo na ile dni maja wystarczyc. Dlaczego nie lubicie ryby bez panierki? moze z patelni jest za sucha, ale gdy sie upiecze ja w piekarniku, posypie ziolami, pycha......... tylko pilnowac tez trzeba zeby nie wysuszyc, mozna w folii aluminiowej Lepiej tez czasem kupic jakies ciastko i zjesc, niz piec pysznosci, ktore niewiadomo kiedy znikna w brzuszku. Noemi ile musisz zgubic? ile wazysz, bo nie dostrzeglam Na poczatek pierwszej fazy proponuje jesc polowe tego co przygotowalyscie na swojej dietce nawet SB, chyba, ze sa to rzeczywiscie male porcje. Pozdrawiam serdecznie, tez szukajaca wsparcia Irka na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Irka- pierwszy raz spotykam się z kimś kto utył na sb. Jesteś pewna że stosowałas sie do zaleceń diety?? Ja może czasem troche przeginam i zjem za dużo tych orzechów, albo jak nie miałam to dodałam zamiast serka light to zwykły, ale powoli jakoś leci w duł (całe szczęście) i muszę powiedzieć że nawet nie przejmuje sie tym że nie jest to taka oszołamiająca prędkość jak u innych plażowiczek bo przynajmniej mam jakąś kontrolę nad moim ciałem i skórą. No i oczywiście na początku nie jest łatwo przestawić się z ogromnych talerzy żarcia na mniejsze porcje, więc ja jadłam przez pierwsze dni tyle samo jak wcześniej ale już nie było na talerzu pyrek czy frytek i zamiast schabowego to pierś z kurczaka bez panierki Potem jakoś te porcje same sie zmiejszyły. Nie potrzebowałam już tyle jeść. Oczywiście bym skłamała gdybym powiedziała że czasem sobie nie podjem więcej :) A jeśli chodzi o przepisy Nonemi to przecież każdy widzi ile jest podane i jak już weżmie do ręki składniki to może sobie zmniejszyć ilość składników. A ja np jak już coś robię i wyjdzie mi za dużo to mam to na obiad a potem na kolację lub śniadanie następnego dnia. I nawet mi to odpowiada bo nie muszę nic nowego wymyślać. Np dziś na śniadanie mam to co miałam wczoraj na obiadek :D A na jakiej diecie teraz jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do irki--kochanie te przepisy wkleilamz innej strony wiec skaad moge widziec na ile osob sa? co do mojej wagi:53 wzrost:164-165 kluseczko: po 15 bede piekla serniczek i dzis robie jeszcze gołąbki z przepisu z I fazy:p ale wyzerka bedzie:p teraz na obiad mam sałatke- przekladaniez z tunczyka, sea złótego light, cebuli, jajka i majonezu:p powiem ci cos Irko-- nie znam osoby która by przytyła na sb, jestes chyba jedyna:( wszystkie moje kolezanki ostro schudły i jadły tyle ze ja bylam w szoku jak patrzyłam ile jedza, wiec o co chodzi u Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem tyle ile jadlam przedtem ale dozwolone produkty i plnuje sobe godzn:p schudłam to napewno:p kluseczko--brawo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym--ja sie pilnuje jesli chodzi o orzechy:p i jem DOKLADNIE 15, ani mniej ani wiecej:) i wole zjesc sernik( z I fazy sb) niz mam jesc cekolade lub batona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej nawet sobie nie wyobrażacie jaki ja mom ogromny uśmiech na mojej twarzy :D o jeju- ekstaza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poszłam na zakupy i był winogron i stwierdziłam że skoro w środę skończyłam mi się 1 faza to jutro zacznę owoce wprowadzać i kupiłam 250g czy 25g nigdy nie wiem hahaha. No i jak to ja nie wytrzymałam!!!!!!!!!!!!!!!!!! O jak mi cudownie jeszcze nigdy winogron nie była tak dobry, aż mi się uszy zatkały jak go jadłąm- to chyba z podniecenia mi ciśnienie skoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi zawsze ma racje . ;) Słuchajmy się jej , a nie zginiemy :d i nie przytyjemy :P Buziaki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Bardzo . Mam nadzieje że bedzie wiecej takich topików .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje , Milo tu u was ;* wiecie co mam problem z waga mam 169 a waze 60 kg eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zmierzyłam i udo 1 cm mniej. A oponka jak to ją nazywam aż 4 cm a bioderka 3,5cm hura!!!!! i to tylko w ciągu 17 dni :D Może to dla niektórych mało ale jak ja się cieszę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część Emos!! a co to za ech?? ja startowałam z 75 przy 172 to jest ech :) Przyłącz się do nas. Jutro mamy ważenie i bedziemy do tabelki się wpisywały więc ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×