Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

nick.............wzrost........data rozpocz........waga pocz............obecna kluseczka27....172.............08.08.2007...........75 .....................70 Nonemi.......... 165............22.o8.2007...........53...................... Rewelacja.......170............25.08.2005...........58......................54,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam dzis zero czasu!!! wlasnie mykam do łazienki i szykuje sie na ślub:p wpadne do Was jutro..z wiadomych przyczyn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baw się dobrze i nie przejedz się tam. Zapomniałaś swojej wagi napisac a po dzisiejszym dnu to napewno z półtora do przodu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mozna.w ubieglym tygodniu mialam dwa dni sb .potem przestalam.ale powiedzialam sobie ze do ciezkiej ....te 2 tygodnie wytrzymam.od jutra. POMOZECIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie bardzo.u mnie tylko zawsze jeden problem.ciezko jesc co innego niez cala reszta rodziny.ale sobie powiedzialam ze sprobuje wiec jakos to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem też tak miałam jak byłam na jakiejś diecie :( teraz pod tym względem mam dobrze bo jestem sama w domu cały czas więc nie mam tego problemu. Z tego co zauważyłam to najcięższe jest te kilka pierwszych dni. A potem juz się człowiek przyzwyczaja. podaj swój wzrost i z jakiej wagi startujesz to wpiszemy cie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............wzrost........data rozpocz........waga pocz............obecna kluseczka27....172.............08.08.2007...........75 .....................70 Nonemi.......... 165............22.o8.2007...........53...................... Rewelacja.......170............25.08.2005...........58.. ....................54,5 katinka123......160...........12.08.2007............82......................79.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkalalalalala
a mozna jesc ciemne pieczywo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tych 2 tygodniach to nie będzie ci się chciało nawet na 2 fazę przechodzić jak sie przyzwyczaisz. Ja od środy powinnam być na 2 a wprowadziłam ją dopiero w piątek i to tylko owoce bo jakoś na te inne rzeczy nie mam wcale ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dietaplazpoludnia.ilonka.org/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=57 tu masz linka i poczytaj. Tam jest napisane co można jeść. A i raczej odradzam ten chyba ostatni punkt gdzie jest napisane 75 kalorii słodycze. W 1 fazie nie można jeść słodyczy. Poziom cukru wtedy ci się unormuje. Jak masz jakieś pytania to dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze co to zaopatrzyłam się w słodzik. Nie słodzę napojów ale jak mam czasem ochotę na coś słodkiego to wrzucam ze 2 do jogurtu naturalnego bez cukru z kilkoma kroplami olejku waniliowego i jest :D jak przejrzysz te nasze wpisy to znajdziesz dużo przepisów i również na różne desery. Ja dzisiaj właśnie robię sobie serniczek :) z wiórkami kokosowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc z jogurtami to jest tak. można jeść jogurt naturalny bez cukru. Ale nie można z nim przesadzać bo i z nabiałem na 1 fazie nie można przesadzać. Ja jem może 3 w tygodniu te ze słodzikiem jako deser i czsem jak salatkę robie to jako sos z czosnkiem np mieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wczesniej sa podane przepisy i jak swoje jadłospisy podawałyśmy to też czasem jest podane co z czym jadłyśmy. A jak chcesz cos konkretnego to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie ok ale pamiętaj żeby nie przesadzać z nabiałem Ja dziś na kolację np zajdłam sałatkę kapusta pekiński papryka pomidor ogórek serek żółty o obniżonej zawartości tłuszczu feta i to polałam sosikiem z jogurtu naturalnego z czosnkiem (oczywiście nie całym jogurtem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz się stosować do diety to po tygodniu spokojnie 3 kg mniej (jak nie więcej) to zależy jak u kogo. Bo jak po sobie zauważyłam to na początku szybciej się chudnie. Potem lekko mi staneło ale znowu sie ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na serio od jutra zaczne. dobrze to rozumim.jak na obad rodzina ma jutri rolady i kluski i biala kapuste a ja zjem rolade i kapuste to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem czy tyo ok bo pewnie bedzie to wszystko na tłuszczu zwykłym robione. a my możemy oliwe z oliwek i jeszcze jakiś inny ale nie zwykły i roladki pwenie beda z jakiegos tłustego mięska, no chyba ze z piersi z kurczaka. I pamiętaj żadnych sosów na mące albo jakś sztucznych. A kapustka oczywiście że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dawno wprowadzilam do naszego domu zakaz wstepu tlustych mies.jemy wszystko z drobiu.a rolady wolowe bez grama tluszczu.w kuchni uzywam tylko oliwy z oliwek.tak ze szanse sa duze. wiadomo ze panierowanego nie rusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×