Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

kachna ---> bedziesz moim wzorem w gubieniu kilogramów, mam nadzieje ze doscignionym:) big girl ---> juz trzymam kciuki za rozmowe nie moglam sie powstrzymac i wyliczylam, zakladajac ze bede gubic kilogram tygodniowo i wszystko pojdzie zgodnie z tym planem, ze wymarzona wage osiagne 5 GRUDNIA!! zalamka, straszne to:( 3 miesiace???, przeciez to wiecznosc!!!, ale mam za swoje, nauczka, za zarcie jak maly wieprzek slodyczy, fast foodow i innych przyczyn tego jak wygladam:( ale ... nie ma rzeczy niemozliwych, do tego w takim gronie??? czas zleci jak z platka:) gotuje własnie obiad i juz wszystkim na zapas również zycze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dobra już tak nie chwalcie, bo w piórka obrosnę ;) polish girl - 5 grudnia wcale nie jest daleko, a pomyśl jeszczejak szłowo będziesz wyglądać na Sylwestra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawkę kto chętny - [_} [_}[_} [_}[_} [_} :D może amegge wywołam bo się dziś gdzieś zawieruszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem 🖐️ ale dzisiaj latam, biegam i zapierniczam w jednym :P ostatnie zakupy, prasowanie i przygotowywanie walizki hihi ! dziewczyny pieknie nam idzie, fajnie ze mamy nowe \"twarzyczki\", ----> hop hop apeluje do zagubionych dziewczyn - w.r.a.c.a.c ! kachna --> nie chce nic mowic ale ty stosujesz wlasnie cos a\'la nielaczenie :D i o czyms takim wlasnie myslalam :) mysle, ze tytulow miss mozna by wymyslic conajmniej kilka ale ta prawdziwa Miss zostanie ta, ktora jako pierwsza osiagnie 100 % (nie ma lekko, oj nie) :D ja zegnam sie z wami na dzisiaj i na caly przyszly tydzien :) nie wykreslajcie mnie z tabelki - bo po powrocie pewnie bedzie mi baaardzo potrzebna hih, badzcie dzielne, zrzucajcie kilogramy i piszcie duzo 🌻🌻 ps. spotykamy sie na \"kawce\" w poniedzialek 24.09. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amegge- no to pozstało Nam życzyć Tobie udanego, gorącego urlopu:) Czekamy na Ciebie i zdjęcia, oczywiście, tylko się nie usmaż:) klleo- ja ostatnio sobie zrobiłam hennę rzęs, a do tego jeszcze trwałą, nie mam za długich, ale wyglądają całkiem całkiem:) Trwała na rzęsy kosztuje jakieś 35zł i utrzymuje się średnio do 2m-cy. Kachna- moja mama jadła podobnie jak Ty, po 5 m-cach zgubiła 25kg, ale Ty, jak widzę ją przebijasz. U mnie jest tak, że z kolacji nie mogę zrezygnować, zawsze jadłam wieczorem, nie przypominam sobie, żeby było inaczej, pewnie dlatego tak trudno mi zrzucić ten nadbagaż. Tobie gratuluję takiej wytrwałości. Dodam jeszcze, że tak jak amegge stwierdziła stosujesz taką dietkę niełączenia, chociaż sama pewnie tego nie wiesz:) Dzisiaj byłam na zakupach, efekt: nowa bluzka, spodenki i kozaki:) Muszę jakoś wyglądać jak pojadę do rodzinki;) Tylko, żeby jeszcze trochę spadło.... chociaż mały kilogramik.... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amegge ---> udanego wypoczynku, korzystaj ze słoneczka, którego u nas niestety brak :( tez robilam kiedys henne ale taka zwykla i w ogole nie bylam zadowolona bo nic nie bylo widac, ale moze to kosmetyczka zła, albo henna nie wiem własnie skonczylam ogladac mecz naszych kochanych siatkarzy, przegrali niestety choc naprawde dobrze im juz szlo, tak mi ich szkoda...:( ale co tam w nastepnym turnieju bedzie lepiej i tak ich KOCHAM !!! a drugi dzień dietki zgodnie z planem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczęta gdzie jesteście ???? hop hop ja wstałam i rozoczynam trzeci dzień :) pozdrawiam i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Niestety wczoraj poległam przy mamusi bo zrobiła taki pyszny obiad :(. Dzisiaj już jestem sama i bardzo ale to bardzo ukrócam na ten weekend jadłospis. Muszę na nowo obkurczyć żołądek bo już czuję że moje możliwości pochłaniania jedzenia wzrosły. Brak mamusi :(, brak jej kuchni :). Zapraszam na kawkę ) amegge - baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny , dopiero teraz udało mi sie odpalić internet coś \"mię\" chciano odciąć dziś od świata. Życzę udanego dietkowo dnia - trzymać się dziewczyny!!! --> amegge - pewnie już nie przeczytasz, ale ja też dołączam sie z serdecznymi życzeniami co do radosnego, słonecznego i nie \"utytego\" urlopu, ale jestem o ciebie spokojna, dietkę utrzymasz pewnie, bo w ciepłym klimacie jeść sie tak bardzo nie chce, a poza tym masz siłę!!!. BŁYSZCZ TAM i wracaj do nas, czekamy na twoje wrażenia. Moje mądre koleżanki, jak widzicie edukacyjnie w dietach mam ubytki ;), ale skoro twierdzicie, że stosuję dietkę niełączenia to wam wierzę :D :D, na mnie działa!!! i to jest w tej chwili najważniejsze. A jak tam dietki innych pań - piszcie, piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie dzień wczorajszy zakończony porażką:( Nie wiem, co się dzieję, ale cos ostatnio starsznie głodna chodzę:( Mam nadzieję, że to minie... DZisiaj nadal dietkuję, żeby tylko wieczorem znowu jakiś głód mnie nie dopadł:( Wczoraj zamówiłam sobie kremik, coś podobnego niby do guam, zobaczymy jakie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jesteście :( Pewnie pogoda dopisuje to biegacie, gdzieś zamiast siedziec przed kompem, jesli tak to jesteści rozgrzeszone. I kto dziś ze mną kawkę wypije? [_} {_}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna - ja, ja, wybierz mnie wybierz mnie hihi :) Ja właśnie po obiadku i zaraz grzeję wodę na kawkę :) Pogoda faktycznie piekne, więc po kawce zbieram się na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Olusia - chlip, chlip kaweczkę !!! Ja też po południu gdzieś wybędę, trzeba złapać jeszcze trochę promyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiłabym sie z Wami dziewczynki kawki ale pije tylko jak musze zakuwac bo tak to nie przepadam ja dzis jakas niemrawa jestem i chyba musze sie polozyc, a w ogole to mam jakies problemy z sercem chyba, we wtorek bylam robic badania bo lekarz nic nie wykryl a objawy jakies dziwne, w poniedzialek bede miec wyniki to sie moze czegos dowiem, co mi jest to Wy dziewczeta zazywajcie sloneczka a ja troszke poleze buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polish girl - to z tobą sie umówimy, że to zielona herbatka ;) Zdrówka życzę, oby wyniki były ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie i dostalam prace:) jupi:) moja dietka oki wiec tym bardziej sie cioesze.... jakas taka spiaca jednak jestem i nic mi sie nie chce ale zaraz ide gdzies uczcic ta prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziś cały dzień biegam między swoim mieszkaniem , a siostry. Padam juz poprostu. Tymbardziej, ze spałam tylko 3 godziny:( Polisk girl ja tez mam w poneidizałek wyniki. Także łacze się w czekaniu. Pewnie wsyzstko bedzie dobrze BogGirl gratuluje:) to amsz kolejną motywacje, by pięknie chudnąc. Nowa praca super! Ja zamiweniam diete. Ugotowałam gar zupy szpinakowej i przez dni zamierzam ja jeśc na obiad i kolacje, na sniadanie same warzywa. Potem przez następne trzy dni owsianka. Musze rygor wprowadzić, bo za dużo mam wpadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big Girl - gratulacje !!! :) Klleo - ja też się od dzisiaj mocno ograniczam, bo w tym tempie to schudnę ale w 2025 ;). Też postanowiłam na zupkach trochę pociągnąć i od dzisiaj zaczęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane, ja tez mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze, klleo ---> za Ciebie tez trzymam kciuki big girl---> ogromne gratulacje, bardzo sie ciesze ze sie udalo a ja juz zmykam na stale do lozeczka bo jakos dzien nie taki, mimo takiej ladnej pogody:(, ale z dietka wsyzstko w jak najlepszym porzadku :)) oby tylko tak dalej, trzymam kciuki za siebie i za Was miłego wieczorku i do kliknięcia jutro buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polish Girl - kuruj się, dieta niskokaloryczna niestety sprzyja wszelakim infekcjom, ale bądz dzielna i się nie daj. U nas żałoba, babcia męża zmarła :( Rodzice też nie żyją, echhhh jakie to zycie niesparawiedliwe. Trzymajcie się ciepło i miłej nocy zyczę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) olusiaaa --->przykro mi bardzo, niestety wiem cos o niesprawiedliwym życiu:( nie wyspałam sie znów, nie mogłam zasnąć i budziłam sie kilka razy grrr, ale teraz słoneczko zagląda do mnie przez okno wiec nie bedzie tak zle:) wiecie co? przeczytalam wlasnie topik autorstwa dziewczyny, ktora schudla 27 kilo w 3 miesiace!!!!!!! i to nie zadna diete cud, po prostu ograniczenie jedzenie i cwiczenia, zreszta przeczytajcie sobie jak macie czas, polecam, bardzo motywuje jak sie widzi ze komuś sie udało, bo jeśli tak, to dlaczego nam ma sie nie udac???? pewnie ze sie uda!!!! ja juz po sniadaniu, biore sie za robienie czegoś pozytecznego:) milego dnia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY W SOBOTKĘ!!! --->Big Girl - GRATULACJE - dobra praca ważna rzecz, a i nowe otoczenie wpływa motywująco na dbanie o siebie! Tylko nie czcij tego faktu za bardzo, bo w środę sie ważymy!!!! --->olusiaa - no coż takie życie, babcia na pewno swoje przeżyła i teraz bedzie sie wami opiekować \"z góry\", moi dziadkowie też już \"tam\" :( ---> polish girl - nam też sie uda i założymy sobie topik \"O TYM JAK SCHUDŁAM xx KILOGRAMÓW\" !!!!! amegge nam się już wdzięcznie smaży na piskach (lub kamieniach) greckiej wyspy, a my tu mamy słoneczko raz na pół godziny przez 5 minut :P, ale nie ma co narzekać i tak cieplej niż tydzień temu! Wykorzystując łaskawość natury zabrałam się dziś do mycia okien w salonie - pokarał mnie nimi los w ilości ogromnej w domu, a zwłaszcza w tym pomieszczeniu, walczę już chyba z godzinę i prawie jestem na półmetku ufff... ale zaliczam to jako dzisiejsze ćwiczenia - innych bpwiem nie mam w planie, bo zaraz po oknach musze sie zabrać za pieczenie ciasta - FUJJJJ SŁODYCZE!!!! - no a muszę, bo idziemy na imprezkę a taki mamy układ, że kazdy coś ma przytaskać, padło u mnie na cisato, bo dostałam od znajomej wiadro śliwek i za Chiny Ludowe nie wiem jak je spożytkować :P, może macie jakieś pomysły - byleby nie zanadto tuczące :D Z racji tej imprezy dziś i zaplanowanej niedzieli u teściów nie wiem jak to w tym tygodniu bedzie z moją dietką :( , ale cóż, postaram się być dzielna i może jakoś się wykręcę z pałaszowania ponad miarę. Trzymajcie za mnie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna Grubachna - proponuje powidła. Na 500 g śliwek 100g cukru, chyba że są naprawdę słodkie to można wogóle nie dodać. Na 2.5 kg śliwek 1 łyżka octu. Mieszasz to wszystko ze sobą i odstawiasz na 12h aby się przegryzło, później dajesz na najmniejszy gaz i niech się dusi przez 4h, nie powinno się ich mieszać, dopiero pod koniec możesz sprawdzić czy nic do garnka nie przywiera. U nas pogoda całkiem słoneczna tylko ten wiatr chce łeb urwać. Na obiad pomidorowa dla mnie bez dodatków, chłopaki z makaronem maminej roboty. Trzymajcie się aby was ten wiatr nie porwał, w końcu kilogramów nam ubywa hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja rónież przyłączam się do gratulacji dla Big Girl:) Kachna- Wierzę w Ciebie, żadna imprezka Ci nie straszna, podczas dietki zaliczyłaś już obiadek u teściów, a wyniki rewelacja:) Masz silną wolę, ale kciuki w razie co trzymam:) Olusiaaa- tak to już jest w tym zyciu, że wszystko nie układa się tak kolorowo, jakbyśmy chcieli. Tak jak Kachna napisała babcia na pewno wiele przeżyła, co nie zmienia faktu, że mogła pożyć dłużej... Jak wcześniej już wspominałam w następną środę wyjeżdżam do rodziców na cały tydzień. Przyznać muszę, że nie wiem jak dam z moją mamuśką radę, bo jak przyjeżdżam to robi wszystko, co uwielbiam- takie już są te mamy:) Będę musiała się nieźle pilnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna ---> bede walczyc dzis z Toba o utrzymanie diety, tez mam mala imprezke i nie wiem jak mam nie jesc, na alkohol daje sobie dyspense ale jak popijam drinki to wtedy tak fajnie chrupie sie chipsy i takie inne niedobre rzeczy:) a najgorsze jest to ze nie chcialam nikomu mowic, ze jestem na diecie, no ale jesli nie bede jadla to przeciez sie zapytaja i im powiem, a oni sie pewnie beda ze mnie smiali, ze to kolejny poczatek tysiecznej diety z kolei, z ktorej i tak na pewno nic nie bedzie:( ale tak sie wychodzi jak sie duzo gada a malo robi, ale ja sie przejmuje jednym wieczorem a przed toba chałwa cały tydzien, ale co tam na pewno dasz rade!! mozesz zajadac smakolyki mamy ale w mniejszych ilosciach i tez na pewno cos zleci:) dobrze dziewczyny ja jade jeszcze do sklepu i czekam na gosci:) milego wieczorku buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) diety nie poddalam ale nie mam jak pisac... no przez ta prace musze przyswoic bardzo duzo wiadomosci wiec nie mam nawet kiedy sie odezwac.... napisze jakos jutro po poludniu i wtedy poczytam dokladnie co tam naskrobalyscie pod moja nieobecnosc:) zycze milej niedzieili-----> tylko bez podjadania mi:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ale mam kaca:( Wczoraj tak w sumie znikąd sie impezka pojawiła, piłam, ale za to nic nie jadłam, co też jako taki sukces... Kurde!!! jakos się muszę usparwiedliwić;) Polish girl- lepiej nic o diecie nie mówić, zawsze mogłaś zjeść coś przedtem i czasami ten numer przechodzi. najgorsze są uwagi typu: \"znowu zaczynasz dietę?\", one czasami potrafią zniechęcić:( Big girl- przyswajaj wiadomości, przyswajaj, w pracy musisz zabłysnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×