Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

Powodzenia w grze w RMF FM - słucham też jak to ciebie wydzwonią to napisz tu dużymi literami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia --> jak kawka zaliczona to moze szklaneczka wody z plasterkiem cytryny albo limonki Cie zadowoli ? :) kupilam sobie sok pomidorowy, malo kcal a na gloda tez pomaga ! trzeba kombinowac coby drozdzoweczki i inne takie nie kusily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnei zadzwonili do jakiejs katarzyny{beksa] niestety to nie ja😭 tak sobie wyslalam smsa, moze ze dwa razy do tej pory tak robilam i takie mialam przeczucie ze dzis do mnie zadzwonia heheheh, a tu nie ma nic za darmo:( no nic, moze jeszcze kiedys ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polish --> proboj a moze, moze :D ja 2 lata temu wygralam tygodniowy pobyt w Spa w Naleczowie dla 2 osob w konkursie walentynkowym a rok temu wygralam noz do filetowanie lososia :classic_cool: za haslo na rybke czy cos w tym stylu he he :D wiec czasami cos tam wygrac mozna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny melduje się posłusznie. Jaka ja wczoraj byłam zmęczona zasnęłam na Majewskim :( Rano jak zwykle gimnastyka wyginanie ciała w prawo w lewo;) wieczorem może kicne na schody pod czas wieczornych wiadomości czy co. Dziś taka cudowna pogoda nie mogę się doczekać weekendu, kiedy pojadę do lasu i będę kicać boso po liściach szyszkach i mchu o tak to takie miłe jest. polish girl-ŕ cierpliwości na pewno zadzwonią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...! A już myślałam, że to ty polish girl :D Ale pamietaj - dziś nie ty, ale może wkrótce... amegge - to ty szczęściara jesteś! Tyle nagród! Ja wygrywam tylko w loteriach fantowych :P czytaj:wszystkie losy pełne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amegge serio? to super, naprawde, gratuluje!!! moze z raz w miesiacu wysle, bo troszke szkoda mi na smsa, sknera jestem, wiem:) norka ---> u mnie tez super pogoda, wczoraj zreszta tez taka byla, super ze sie gimnastykujesz!! kachna--> no niestety nie ja, ale to moze dlatego ze jeszcze nie czas na wymiane garderoby:D jak schudne 10 kilo to wtedy wysle smsa i moze wygram na nowe ubrania:P planuje jutro isc na gdzyby, nie cierpie chodzic na grzyby ale chciala sie przemoc i pojsc, ale to jeszcze kwestia czy bedzie mi sie chcialo tak wczesnie chodzic, ale bylyby grzyby i troche troche ruchu, bo to parogodzinny spacer:) lubicie chodzic na grzyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jedynie raz szczęcie się trafiło, jak spotkałam mojego kochanego mężusia (oczywiście mówię to z przymrużeniem oka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam chodzić na grzyby z moimi pociechami, bo jak wracamy do domu to idą spać i jest spokój, a tak na poważnie to w tym roku już byliśmy parę razy i już mam jakieś 20 litrowych słoików zaprawionych, więc chyba starczy. Jak po imprezie mąż będzie chory to będzi na co zegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ja uwielbiam tylko u mnie to cała wyprawa albo jadę gdzieś daleko daleko z mozliwościa kwatery i siu do lasu albo...Wstaje w środku nocy typu 3 i jadę pod miasto do jakiejś miejscóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam chodzic na grzyby, zbierac, czyscic itp. ale nie jem lesnych grzybow wogole he he :) lubie zapach i smak ale nie odpowiada mi konsystencja (czyt. gabka) i w zwiazku z tym zupe grzybowa przecedzam :P (dla mnie oczywiscie) a w innej postaci nie ruszam ! uwielbiam za to pieczarki pod kazda postacia i w kazdej ilosci ale wiem, ze prawdziwy grzybiarz powie, ze to taki \"niby grzyb\" hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chyba ja jestem tylko jakas inna;), jesc lubie ale jakos tak nie chodze...:) u mnie dziadek i wuja sa grzybiarzami to zawsze w domu mamy ale w tym roku jakos mniej chodza to moze im jutro pomoge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, proszę jakie grzybne towarzystwo. Ja mam las w promieniu ok 1 kilometra, w każda stronę od mojego domu, ale jak sie wybieramy na grzyby to gdzieś dalej i zwykle przynosimy niewiele, ale jak sie wyskoczy właśnie najbliżej od domu na zwykły spacer, to sie wraca z grzybami upchanymi wszędzie: w kieszenie, w husteczki, w kaptury, czapki, apaszki, no słowem w co sie da :D Taka ciekawa zalezność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam grzyby, zbierać, suszyć, gotować,lepić z nimi pierożki. Ostatnio musiałam odpuścić wyprawę grzybową, bomnie to przeziębienie położyło Katar coś mnie polubił i dizś maleńki sparec z siostrzeniczką zmęczył mnie bardziej niż aerobik, bieganie i skakanka razem. Pogoda śliczna, a ja nawet na rower nie mogę iść, o biegach to już wogóle nie ma mowy. zasmarkałabym całą trasę. Cieszę się, ze moje słowa Wam pomogly.Pisałam to co myślę:) U mnie okropnie. Dietę trzymam jak nigdy, ale bez ruchu czuję jakbym stawała sę kupą tłuszczu. Co najgorsze ten stan trochę potrwa. Byłamd ziś u ginekologa, powiedizał, że cytologia na prawdę piękna i że lepiej zrobić coś z tą nadżerką pzy takim ładnym stanie, niż za nimzacznie się paprać. zgodiłąm się, bo medykiem nie jestem, znam się jedynie na ziołach i grzybach:)(produktach alsu, a nie używkach, dla jasności;)) W czwartek wymrażanie, troszkę to kosztuje, ale rudno, boję się nawet nie bólu, ale tych organiczeń po zbaiegu. Pewnie zero cwiczeń siłowych i basenu. Nie wiem jak zniosę ten czas:( jeszcze teraz gdy na uczelni zaczną się aerobiki, stepy, basen, a ja bedę musiała wsyztsko odstwaić i wskoczę pewnie po miesiacu, keidy reszta osób bedize już miała super formę, odbudowaną po wakacjach;(jak mi z tym źle:(czekałam na te zajęcia całe wakacje, długaśne 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię zbierać grzyby. No ale teraz z naszym baby trochę ciężej idzie. Trzeba cały czas go pilnować, więc relaks ze spaceru na świeżym powietrzu zamienia się na ganianie po lesie za małym elfem :). Tak więc na dzień dzisiejszy na koncie mamy może z 5 grzybów, które wylądowały w jajecznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obieralam wlasnei grzybki, pomagalam babci bo wyslala dziadka drugi raz i znow troche przyniosl i obieralysmy, u mnie tez do lasu trzy kroki:) klleo--->zdrowiej nam!!!jesli chodzi o nadzerke tez mialam zamrazanie i nic nie bolalo nawet nie poczulam, a zeby jakies ograniczenia byly...? nie pamietam. Nie martw sie czekalas 3 miesiace to w porownaniu z tym miesiac zleci szybko, zobaczysz!! i znow bedziesz mogla cwiczyc!! olusiaaa--->ale ile dzieciak ma zabawy:) ja teraz czekam na mecz naszych zlotek i co prawda mialam cwiczyc przed obiadem a teraz jestem juz po kolacji;) to wymyslilam ze najlepsza pora bedzie cwiczenie z siatkarkami, no bo co one sie beda tak meczyc, a ja siedziec i gapic sie w telewizor? nie ma szans biore sie do roboty, zajrze po meczu, oczywiscie wygranym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Właśnie dopatrzyłam się ,jak pięknie przejęzyczyłam się w mojej ostatniej wypowiedzi . Chodzi oczywiście o ciuchy w szafie co do których chciałabym być za chuda a nie za gruba bo takowe właśnie posiadam. no i mam na koncie grzech główny : ZJADŁAM NALEŚNIKA. Pyszny był :):) A co tam , trudno . A z jutrzejszym ważeniem będę miała kłopot , bo nie mam wagi . Nawet początkowe 75 podałam na oko, bo tyle ważyłam u lekarza jakiś miesiąc temu . Cos mi się wydaje że nie ma co kręcić i czas na zakup wagi . Możecie mi polecić jakąś dobrą , ale w przyzwoitej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula-anula---> a co to jeden nalesnik?? nie mozna sobie wszystkiego odmawiac, a poza tym on bylo tylko jeden!!!! ja mam taka zwykla wage, nawet nie elektroniczna i z firmy \"no name\";) srednio jestem zadowolona ale co zrobic, ale jak juz ja za kazdym razem ustawie to wazy:) nasze siatkarki sa cudne , mecz obejrzalam i naprawde cwiczylam, ale wytrzymalam tylko jedna serie ktora zajela mi CALE 10 inut i myslalam ze wyzione ducha!!! gdzie jest moja kondycja?????????😭 😠 ale powoli moze jakos wroci, zaczne pomalutku i bede zwiekszac ilosc cwiczen, o ile w ogole nie skonczy sie ochota na cwiczenia dzis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wpadłam, żeby się z Wami na tydzień pożegnać. To, co naskrobałyście przez cały dzionek już wydrukowane i zapakowane jako lektura na podróż. Nie miałam czasu przeczytać niestety:( Mój wynik jak przewidywałam niezbyt rewelacyjny 60,5kg, ale i z tego się cieszę:) Buziaki dla Wszystkich, trzymam kciuki za dietkę i proszę, żebyście za mnie trzymały, bo wiecie jak to z mamami bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Nie wiem co sie dzieje, ale nie widze Waszych wpisow tylko biale plamy z datami :( Pomozcie! Tak w ogole to dzisiejszy dzien jest dla mnie koszmarny. Klotnia z mezem, problemy w dziekanacie, zjedzony kisiel i nieudane zakupy. A jakby tego bylo malo to 3 godziny temu wylalam sobie kawe na kompa i teraz cos nie chce dzialac. Jak to dobrze, ze ten dzien juz sie konczy :P Nawet nie wiecie jaka jestem na siebie wsciekla, ze doprowadzilam sie do takiego stanu (chodzi mi oczywiscie o moja wage). Dzis ostatecznie uswiadomilam sobie, ze minely czasy kiedy bez problemow wskakiwalam w M-ke czy S-ke. Teraz czasem L-ka jest juz za mala :( Az odechciewa sie zakupow... A co tam u Was dziewczyny? :) Kurcze, nie wiem czemu nie moge wyswietlic Waszych wpisow. Moze to przez ta kawe? Sama juz nie wiem.. Ciekawe czy Wy dostaniecie moja wiadomosc :) Jesli tak to calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor, przyszlam powiedziec dobranoc, ide juz spac bo jutro wstaje rano i wyruszam na grzyby, trzymajcie kciuki zebym cokolwiek znalazla, bo sie obawiam ze nic nie przyniose i bedzie wstyd, wyniki wazenia napisze jak przyjde:) chalwa---> ale to przeciez caly kilogram, ja bede sie bardzo cieszyc jak mi tak co tydzien bedzie spadac, no i pozostalo Ci do celu 2,5 kg!!ciesz sie naprawde!!!jest z czego!!milego tygodnia Ci zycze👄 julai-->nie wiem co sie stalo z Twoim kompem ale moze to ta kawa???przykro mi ze mialas kiepski dzien, ale na szczescie juz sie skonczyl, a jutrzejszy na pewno bedzie o niebo lepszy!!! zobaczysz!! minely czasy m-ki i s-ki ale nie bezpowrotnie!!!wlasnei po to tu jestes zeby wrocily!!! i wroca!!na pewno!! i zakupy znow beda przyjemnoscia, ale nie mozemy sie poddawac!!glowa do gory:) dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten środowy poranek. wiecie co nie lubię tej pory roku, bo coraz gorzej będzie się wstawało rano, ah byle do wiosny.... Rano przed wyjściem do pracy zważyłam się i waga pokazała 83,8kg, czyli spadek przez 2 dni 1,2 kg, nie wiem czy to dużo czy mało, ale i tak pewno to sama woda jak na razie, no dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki w ten mglisty poranek czas na małą czarną:) a dziś spraw a spraw mam na głowie. Kumcia—co do kilogramów to i tak super,nawet niech to będzie woda, a na jakiej diecie jesteś ty? julai – nie przejmuj się ja wczoraj omal nie spaliłam garnka i coś z gazem nie tak było wykipiało mi siemię lniane więc miałam co sprzątać a reszte uprażyłam w garnku, jak to sprzątnełam to powtórzyłam proces gotowania tylko gas zgasł i się ulatniał więc...ttak się dzieje przed pełnia rozkojarzenie rozdrażnienie. polish girl—jak tam udało się wyjście na grzyby? Zazdroszczę też bym tak chciała kicnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie równe 70kg czy tylko 0,5kg mniej od tamtego tygodnia w tablece bez zniam bo kachna juz mi odliczyła te 0,5kg :) kachna może mogłaś wiecej odliczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amegge🌻 u mnie bardzo styl się zmienił na nijaki i bylejaki :( nawet nie mam ochoty coś z tym zrobić przez tę moja wagę :( zawsze obiecuję że jak schudnę i chodzę w kilku rzeczach które zakrywają to i owo:P viola2005 🌻 ja ostatnio jak sie zobaczyłam w lustrze w przebieralni to myślałam że uciekne, nic nie kupiłam totalna klapa :( dla manie motywacją było zobaczenie siebie niedawno ale na nagraniu z wesela - nic nie widać na tym filmie tylko moją wielką d.... e :O jak to zobaczyłam to wyszłam normalnie z pokoju bo wstyd mnie było :( kumcia🌻 gratulacje pierwszych sukcesów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×