Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

schudnę zobaczycie -> a6w podobno nie jest najlepsza dla odchudzających się - klleo, która jest forumową specjalistką od ruchu, pisała o tym z 2 strony wstecz. i ja też tak słyszałam. coś wiem o trudności połączenia sportów z prowadzeniem domu, na szczęście odkryłam niedaleczko basen i MMŻ się wciągnął w to, więc już jest lepiej. ale mobilizacja czasem pada niestety, nie zawsze się zbiorę, a w domku na rowerek ostatnio mi nie po drodze:( myślę, że jakbym sobie nie odpuściła w tamtym tygodniu sportów to wyniki miałabym lepsze. ale wczoraj już pływałam i nic to - walka trwa:D Kachna bez sportów sobie poradziła, ale tu trza mieć megasilną wolę - nie dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka z nadmorza
To widzę,że masz tak pasjonującą pracę jak ja ... ha ha W domku też przygotuję sobie coś na jutro-dobry pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczę bardzo na ten orbitrek, bo na basen nie mogę chodzić, ze wględu na łatwość łapania infekcji różnych :o a a6w chyba nie powinna zaszkodzic co? już czuję twardszy brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudnę -> zaszkodzić to chyba nie. wróć sobie to tego posta klleo: w skrócie chodzi o to, że na spalanie tłuszczzu lepsze są inne ćwiczenia, a6w jest na ujawnienie mięśni, które mogą się nawet pod warstwą tłuszczyku pojawiać bez szkody dla tego tłuszczcyku. a o to nam nie chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka z nadmorza
Właśnie wyczytałam o piciu wody min.Babka pisze,ze pila 8 l dziennie i schudla 13 kg w ciagu 4 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi być bzdura, przecież to po pierwsze niemożliwe bo bym siedziała na kibelku i piła :P a po drugie niebezpieczne bo sie wypłukuje cały organizm :o rozumiem 2 litry, 3. ale 8??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka z nadmorza
Tez sie nad tym zastanawiam,ale kobieta pisze ze to dziala.Je,ale mniej i chudnie.Inne osoby tez potwierdzaja jej teorie.Moze warto sprobowac..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka z nadmorza
Wlaśnie ciężko mi to sobie wyobrazić,bo ja od rana wypiłam już z 1,5litra i 2herbatki na odchudzanie i 1 kawe i pękam,oczywiście ciągle biegam siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, - zajrzę może coś dopisałyście i tabelkę zrobię :D, ale chyba jeszcze poczekam, bo gdzieś fruwacie. No nie zaglądałam, bo jutro 20 (kumcia ;) ) i jest co w naszym fachu robić, a tu nowe koleżanki piszą, a piszą :D- SUPER - WITAJCIE!!!! MONIA- nikogo nie porzucę, bo co do odchudzania to u mnie nigdy nie wiadomo ;) jak zerkniesz na tytuł to miało byc 15 kilo i wydawało mi się to ssstraaasznie dużo, a potem jakoś tak sobie wpisałam cel marzenie - 20 kg i JAKOŚ POSZŁO!!!! a teraz jeszcze mam kilka fałdek na brzuchu to może... jeszcze ze dwa, trzy kilogramki ;) :) :) - nie, nie na razie - CEL - STABILIZACJA!!!! do \"schudnę zobaczycie\" - jak menu będzie działać to sama zobaczysz, mnie wyszło, że nie łączenie weglowodanów z białkami i tłuszczami daje dobre wyniki, ale to chyba kazdy musi sprawdzić na sobie :), a banana to bym się wyrzekła ;) - może zamiast niego marcheweczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI kachna.....34......1.69cm.....85,0kg.......65,0kg......100%🌻..65kg....22,76 Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......61,1kg......31,0%.........52kg....23,28??? klleo.........22.....1.79cm......78,0kg.......76,0kg......13,3%.........63kg....24,03??? polishgirl...24.....1.63cm......65,0kg.......57,0kg.......66,7%........53kg....21,45??? JulaAnula...39.....1,64cm......76,0kg.......73,0kg......18,8%.........60kg.....27,14??? kumcia.....32.....1,60cm.......86,5kg.......83,5kg.....13,90%........65kg....32,62 Norka......27.....1,74cm.......77,0kg.......72,0kg......41,7%.........65kg....23,78??? melania.....25.....1.62cm......75,0kg.......71,0kg......26,7%.........60kg....27,05??? m.feniks....26.....1,70cm......73,0kg.......71,0kg......20,0%.........63kg....24,57 iwoneczka.28....1,62cm.......62,1kg.......59,8kg......32,4%.........55kg....22,79 Jest tabeleczka, ale znaków zapytania wciąż wiele :( Hop, Hop dziewczyny - gdzie jesteście??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sie dopisać do tabelki:) bardzo chciałam to zrobić od dawna:):) ale widzę , że wy jeszcze w pieleszach, no cóż a ja zamierzam zabrać się za śniadaniową sałatkę ( pomidorek, ogóreczek i feta) ale wczoraj nie mogłam odmówić i musiałam kawałek makowca zjeść - KAWAŁŁŁ ZNACZY ale ja od miesiąca nie jadłam słodyczy, miód w gębie;) no dobra wpadnę potem na razie do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiszę się jeśli pozwolicie :) Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI kachna.....34......1.69cm.....85,0kg.......65,0kg......1 00% ..65kg....22,76 Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......61,1kg...... 31,0%.........52kg....23,28??? klleo.........22.....1.79cm......78,0kg.......76,0kg.... ..13,3%.........63kg....24,03??? polishgirl...24.....1.63cm......65,0kg.......57,0kg..... ..66,7%........53kg....21,45??? JulaAnula...39.....1,64cm......76,0kg.......73,0kg...... 18,8%.........60kg.....27,14??? schudnę z. ....24....1,78cm ... 78,0 kg .....78,0 kg.....0%..... 60... 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzywo wyszło, poprawka :) Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI kachna.....34......1.69cm.....85,0kg.......65,0kg......1 00% ..65kg....22,76 Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......61,1kg...... 31,0%.........52kg....23,28??? klleo.........22.....1.79cm......78,0kg.......76,0kg.... ..13,3%.........63kg....24,03??? polishgirl...24.....1.63cm......65,0kg.......57,0kg..... ..66,7%........53kg....21,45??? JulaAnula...39.....1,64cm......76,0kg.......73,0kg...... 18,8%.........60kg.....27,14??? schudnę z. ....24....1,78cm ... 78,0 kg .....78,0 kg.....0%.......... 60........ 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI kachna.....34......1.69cm.....85,0kg.......65,0kg......1 00% ..65kg....22,76 Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......61,1kg...... 31,0%.........52kg....23,28??? klleo.........22.....1.79cm......78,0kg.......76,0kg.... ..13,3%.........63kg....24,03??? polishgirl...24.....1.63cm......65,0kg.......57,0kg..... ..66,7%........53kg....21,45??? JulaAnula...39.....1,64cm......76,0kg.......73,0kg...... 18,8%.........60kg.....27,14??? schudnę z. ....24....1,78cm ... 78,0 kg .....78,0 kg.....0%.......... 60........ 25 MONIA......29.......1,70cm.....69,0kg.......65,0kg.......40%......60,0kg.....22,49 noooo dopisałam się wreszcie:):) i tez muszę się przyznać, że zjadłam wczoraj kawałłłłł makowca ale dziś zaczęłam od zdrowiutkiej sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka z nadmorza
Witam z rana.Skorzystałam z rady koleżanki i zrobiłam sobie wczoraj sałatkę,którą wzięłam dziś do pracy-super pomysł. Jak sobie przypomnę,ile potrafiłam zjeść w ciągu jednego dnia przed odchudzaniem,to aż mi wstyd.Jestem dumna z wczorajszego dnia:przez cały dzień zjadłam w sumie 3 kromki razowego chleba z almette i warzywami,sałatkę grecką i połowę normalnej porcji zupy.Ostatni posiłek jadłam o 18,a o 22 byłam już tak głodna,że myślałam o rzuceniu się na jedzenie,ale powstrzymałam się i poszłam spac! Zazwyczaj moj jadłospis wyglądał mniej więcej tak:w pracy do godz 16 potrafiłam pochłonąć 2 duże bułki z wędliną i serem żółtym,w domu normalny obiad przeważnie z 2 dań,na kolację ze 3 kromki białego chleba,albo jajecznica na smalcu z 3 jaj...teraz widzę ile potrafiłam pożreć!!!Oczywiście jadłam słodycze i inne zakazane produkty-teraz koniec z tym!!!!Dziś na obiadek brązowy ryż z warzywami i tuńczykiem,a jutro się zobaczy.Ciekawe jaką minę zrobi teściowa,jak na święta nie ruszę ani kawałka ciasta.....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę ja tu na momencik zaglądam do topiku, a tu nowe koleżanki rozpisują się aż miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka z nadmorza
Witam dziewczyny!Właśnie wciągnąłam sałatkę z połową grahamki.....ale czuje niedosyt!!!!!!!!Zjadłoby się jeszcze kawał jakiegoś kotleciorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano płatki fitness z mlekiem o 7.00 o 10.00 dwa jabłka mało mi było hehe więc o 12.00 zjadłam sałatkę z gotowanego kurczaka, sałaty, pomidora, papryki i ogórka no i? co ja będę jeść do szesnastej? a potem zakupy i do domu męzowi smażyć pyszne kotleciki bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie MOGE TEZ SIE PRZYLACZYC?MA DO ZRZUCENIA JAKIES 10 KG ,TERA ZPEWNIE WAZE GDZIES Z 76 .A WAZYLAM JUZ 70 CWICZYLAM JADLAM MNIEJ I CHUDLAM,POTEM ZACZAL SPOZNIAC MI SIE OKRES MYSLALAM ZE TO UPRAGNIONA CIAZA ZACZELAM JESC ,TEST NEGATYWNY A JA ZOSTALAM TAKA SPASIONA... NAJGORSZE SA TE BOCZKI WYLEWAJACE SIE ZE SPODNI BLEEE A I DODAM ZE MAM 165CM WZROSTU,28 LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co zaczęłaś jeść? ja jak zajdę w ciążę nie zamierzam zmieniać nawyków żywieniowych. dalej zero smażonych i innych paskudztw, uważam, że to co teraz jem będzie zdrowsze dla malucha w ciąży nie trzeba jeść za dwóch tylko z głową, zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM dziewuszki wpadam dosłownie na sekundę bo w pracy już wigilia o 8.00 także trudno ale przeciez nie będe gadać wszystkim że jestem na diecie, zjem - mam nadzieje niewielę:) wczoraj po porannej sałatce czekał mnie jogurt trochę owocków i rosół bez dodatków - tylko warzywka:) no ale święta przede mną, powodzonka na dziś i spadam do makowca hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, dziś stanęłam na wadze i zobaczyłam 1 kg mniej :D czyli drgnęło :) dzisiaj niestety mam obiad firmowy ale postaram się wybrać coś nietłustego, jakąś rybkę i ryż może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka z nadmorza
Cześć dziewczyny.Wczoraj byłam taka dumna z siebie,że tak wytrzymuję bez obżarstwa,ale niestety:( szefowa niespodziewanie zadzwoniła z zaproszeniem na Wigilię...Tak więc postanowienie zostało złamane:barszcz z 3 uszkami,2 pierogi,lampka szampana...No i żeby było weselej w domu lampka czerwonego winka z mężulkiem....Czułam się tak nieprzyjemnie napchana-nigdy więcej!!!!!!!kolacji już nie jadłam,a dziś w pracy sałateczka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×