Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki-sobie

Szpilki do szortów?

Polecane posty

Gość taki-sobie

Co sądzicie? Rzadko się widuje i to raczej z klapkami na niewysokim obcasie. Z prawdziwymi szpilkami tylko na fotkach, pokazam mody itp. Osobiście nie przepadam za spodniami u kobiet, ale ta konfiguracja jest naprawdę wyjątkowa. Dla mnie to superseksowne, aż trochę perwersyjne. Może dllatego, że to po prostu niepopularne. Może minie parę lat i wszystkie kobietki w tym zagustują? Co sądzicie, napiscie, czyt tak czasem się ubierace?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy do jakich szortów:) czasem nosze wysokie koturny do szortów:) lub sandały na wysokich obcasach. ale mam do tego specyficzne szorty nie jakieś oberwane dżinsy tylko materiałowe, w kant itp. do wycieranych dżinsów jeszcze z jakimiś cekinami to wygląda śmiesznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest problem
nie wiem. Mieszkam za granica, tam to widzialem juz w zeszle lato. Teraz doszlo do Polski? fajnie, pewnie nawet modne.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramatyka
"zeszłym latem" jak już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
ja cale zycie nosze szpilki lib kozaki na szpilkach do szortow. mieszkam w anglii i tutaj to raczej normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze do krótciutkich
jeansowych szortów szpilki...jak najbardziej :D:D Mnie sie to bardzo podoba :D mrrrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wygladaja szpilki
ale do eleganckich szortow a nie jeansowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×