Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

mówić mi tu co się dzialo,co mnie ominęlo - widziałam naszą karykaturę topiku- beznadziejna,tak swoja drogą ciekawe kto to taki wścibski???????????????????????????? ale przychodzi mi na myśl taka jedna........ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas reaktywujaca tylko ze nikt tam nie chce do niej zajrzec:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ;) Wyście chyba na maila przeszły albo na gg :P Ale skoro otrzymuje pogruSZki na gg (haha Unimil ? 🌼 :P:P :D) to sie odezwę..a co tam, raz się żyje :P U mnie nic new, księcia na póżno wyczekuje :P Właśnie oglądam BB - czytaj Big Brother\'a :D Lubie realiiiitiiii itp :D A wczoraj Cichopek i Hakiel 4 miejsce zgraneli na konkursie, niezle :D Hm.. Tyle chyba u mnie ;) Pozdrawiam Zołzunie i Czarownice :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Dajcie mi linka to tej karykatury naszego topiku, bo jestem ciekawa co za głupoty tam wypisują :-p a co do big brother-a to lepiej pozostawie to bez komentarza!!!!! ;-) same laski na stukanie tam wpuścili ;-) w tym jedną z mojego miasta...jak ją zobaczyłam to myslałam, że padne!! jakieś 2-3 tyg temu ja na solarium u koleżanki widziałam, całkiem miła była ale w TV to jak szmata wyglądała (to ta w tych szaro srebrnych ciuszkach)... O LOMONA się pojawiła :-D juz jej przeszło :-) Oleńka wejdz na maila, bo będe Ci wysyłać tabele zoł,z którą masz mi odesłac uzupełnioną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa no ja też miałam się dziś ciężko dobudzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam aż się Oleńka obudzi i uzupełni tabele, to Wam wysle najnowszą wersje tabeli i mapki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka by mogła jeszcze sie tam dopisać w tej tabelce... i na mapce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna hi hi hi od razu widać, że jeszcze śpisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! pewnie mnie nie pamiętacie, bo mało pisałam ale czytałam was namiętnie;). wyjechałam na miesiąc z kraju a po powrocie takie zmiany się porobiły. włączam wczoraj kompa a tu takie cuś. no ale nic nie przeszkadzam, przywitać się chciałam i pozdrowić! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej linia :-D ja Cie kojarze... pamiętam, że pisałaś z nami ;-) taaaak Anulka musiałysmy Cie z Martą obgadać ;-) hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik to miło mi:) dobra nie przeszkadzam wam , bo widzę, że duże zmiany tu pozachodziły ;). trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linia :-) zmiany zmianami... ale jakoś nam się tempo zwolniło... i to dlatego takie zacięcia powstają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna i miła niedziela co śpicie?????????????????????????????????? napiszcie co u Was słychać????? jak weekend minął??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×