Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Marika a czemu pytasz?? U mnie to jest bardzo różnie, bo inaczej wyglądają poniedziałki, piątki, inaczej sobota+niedziela i inaczej wtorek, środa, czwartek - jak mojego trola nie ma... ;-) w tygodniu wstaje zazwyczaj 6:35 - 6:55, o 7:30 jestem w pracy, 15:30 wychodze do domu. a później to bardzo różnie :-) kłade się koło 22-23 max jak mojego trola nie ma, a jak jest to sie kładziemy zazwyczaj 23-24...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sie pytam ,aby jakis temacik zarzucic co bym tu nie zasnela;) w sumie to moglam dzis praktycznie nie przychodzic ,spadam dziewwczyny odezwe sie wieczorkiem:) acha no a jak moj wyglada? pon-pt wstaje ok 8,predzej 9 bo do pracy to chodze na ruchome godziny praktycznie sama je ustalam,bo wiem co i ile musze zrobic no i ile mi to czasu zajmie,sa dni kiedy wychodze z biura po 22 i sa weekendy gdy tez pracuje,a kiedy sie klade?:D oj widzicie same,ze jestem nocnym markiem,w wolny dzien to czasem zasiedze sie do 4 nad ranem,no a kiedy on byl to raczej wczesniej sie kladziemy,bo on to taki spioszek slodki ;)za to rano wstajemy:) zwiewam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki :):):D:D:D Adzia🌻 mój pies też sie tak nazywa ale zdechł :(:(:( Marika🌻 dziweczyny maja racje co Ci zalezy żeby sie z nim spotkac powiedziec co Ci leży na sercu wkońcu raz sie zyje jak cos wyjdzie nie tak to predzej czy pózniej on o tym zapomnie i ty tez ale moim zdaniem nie bedzie tak żle posłuchaj dziewczyn recze za nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki?:> ja tu wpadam z nadzieją że dziewczyny wszystkie są a tu co.....ciszaa..... bo bede plakac:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Adzia przeproś że Cie nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no lomona to jest mistrzyni:D lomona 🌼 dla ciebie;) jak mnie mama posci to w sobote moze ide na impreze do kumpeli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no domowka ze znajomymi z obozu:) ej dziewczyny jakie piwa maja te male butlki ona maja chyba 0.33l ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...zabralam sie za to,nawet ladnie mi szlo,lalam z serducha szlo pieknie i...podarlam...a potem sie rozplakalam,bo ja nie potrafie,nie umiem po prostu taka byc!!!!!!!!!!!!!!!!!i chyba nie chce sie zmieniac:( gdy facet mnie obrazi chce go walnac po pysku a nie tlumaczyc jak to mnie zranil...upokazac sie przed nim...nie umiem taka byc,to nie jestem ja,ta prawdziwa!dlaczego mam udawac?moze i nazwiecie to glupota i bedziecie mialy racje to jednak ja nie umiem zabic tego w sobie.Zlamie mnie moze tylko mezczyzna wrazliwy,u ktorego zobacze tez łzy...wrazliwosc,ktory mi powie jak bardzo mnie kocha tak po prostu,ktory bedzie cieply czuly delikatny a nie uparty,ktory nie bedzie zgrywal twardziela ze go nie obchodze..-tak wiem,to przeciwienstwo moje,ale chyba tylko wtedy sie otworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Marika... no tak, to mamy problem. Piszesz ze chciałabys wrażliwego. Tylko moze być tak, ze: Ty się igdy nie zakochasz w takim wrazliwcu. Podświadomie będziesz uważała go za mięczaka i nie będziesz chciała być z nim na dłuzej. Dwa: z jakeigoś powodu (np z takiego że wolisz być twardzielką) będziesz przyciągała twardzieli. Po trzecie: moze być też tak ze działasz w taki sposób na facetów, ze będa sie bac przed Tobą otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej taka jedna 🌻 wszystko rozumiem , żer nie chcesz się zmieniac, że Tobie większą ulge przynosi jak go walniesz w pysk... ale jednego nie rozumiem totalnie!!!!!!!! dlaeczego Ty uważasz, że jak powiesz mu jak Cie czymś zranił to ze to jest upokorzenie się!??????? Jesu!!! to ja się przed swoim tyle razy upokorzyłam???? Jakoś tego nie czułam w ten sposób :-O mnie własnie ulge przynosi jak mu uswiadomie coś jełop zrobił! ale Ty masz inaczej i to rozumiem... więc jak nie chcesz to sie nie zmieniaj i najlepiej zapomnij o nim, bo po co sobie truć głowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna Twój wpis o 8:03 jest bardzo mądry!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika jak facet bedzie wrażliwy a Ty twardzielka, to chyba będa role w związku zamienione ;-) Ty będziesz jak chłop a on jak baba... żartuje oczywiście ale zastanów się dobrze nad tym co marta o 8:03 napisała, bo w tym jest niestety sporo racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna a jak tam twój humorek? lepiej troche? :-) wyspałas się? bo ja chyba nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×