Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Oki Mewik ,mozesz odpisac poznie;) A Ty Marta z kim sie do kina wybierasz?:> Ze znajomymi tak? Rozumiem,ze to nie jest zadna nowa randka:P:P:P Unitra hehe:DTy zdrajco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż Mewik, ten Twój to Cie pilnuje. Zazdrośnik jeden 😠 Ice no niestety to nie jest randka ;)_ Ide z koleżanka na jakieś piffko a potem do kina :) Szkoda bo przydałoby mi się jakieś rrromantyczne rande-vous :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice niestety ale przeważnie przy tych stolikach siedza panowie młodsi o jakieś ... dobre kilka lat :) zreszta często łazimy z koleżanką do knajpek, znamy towarzystwo z widzenia i niestety nie ma co poderwac... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna nie zarzekaj się - może akurat ktoś sie trafi, nigdy nic nie wiadomo ;-) Ice - odpowiedz na maila poszła ;-) Unitra - ja pierdacze takie pilnowanie! jak mi wywalił ten tekst to mu powiedziałam, że ja moge zrozumieć, że on nie chce żebym tam zaglądała, ale kuźwa niech zwróci uwage na słowa, które dobiera i to co gada do mnie, bo nie powinien mi mówic, że \"on sobie nie zyczy\ czegoś tam", albo że mówi do mnie \"Ty musisz...\" bo ja nic nie muszę! i mozna powiedziec na spokojnie co i jak i dojśc do wspólnego wniosku, a nie się przekrzykiwać... i się zamknął i przemyslał i sie uspokoił... eeehhh czasem sie czuje jak jego mamuska a nie narzeczona... odwalam kawał roboty za jego mame,która nie zrobiła tego do końca dobrze - niestety... :-( wychowanie to nie zabawa z przerwami na odpoczynek... (zboczenie zawodowe ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Mewik albo w kinie siądzie sobie koło mnie jakiś przystojniaczek... :D będe się niechcący przytulac do niego ;) Mewik a z trollem: nikt nie ma prawa Ci zabraniać kontaktu ze znajomymi (nawet jeżeli tylko chodzi o chłopaków z pracy) Przecież nie idziesz ich podrywać tylko ewentualnie sobie pogadac zeby miło spędzic czas w pracy. Znalazł sobie własnośc 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna taaa, wiesz jemu przede wszystkim chodzi o to, żebym tam nie łaziła jak pija i pijackie spojrzenia i teksty mają... powiedział, że damie nie wypada sie zadawać z pijusami buahahahahahahah :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik swietna historia:) dobra dziewczyny ja narazie zmykam bo musze gdzies pojechac:) papatki:P aha wyslalam ci meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik odpisalam Ci , sprawdz poczte:D Taka jedna, moze poczestujesz w kinie jakiegos kolesia obok Ciebie popcornem??:D Prawie kazdy lubi popcorn:d:P A potem go zagadasz i podryw murowany:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Mewik - każdy powód dobry bylebyś tylko nie siedziała z innymi chłopami - zazdrośnik jeden ;) Faceci to mają na... w tych głowach ;) Ale pamiętam jak mój eks mąż miał jazdy apropos mocih współpracowników.... :O Ubzdurał sobie ze ja coś ten teges z 50-latkiem..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah Taka jedna Ty sie nie smiej:P Jak ja w zeszlym roku bylam na wakacjach z kumplami mojego chlopaka to oni nie mogli oderwac wzroku ode mnie , jak jadlam banana:D Jeden mi wyskoczyl nagle z tekstem,ze fajnie wygladam jak jej banana, ze dziewczyny to tak fajnie robia:P hahahah od tamtej pory kroilam sobie na kawaleczki , juz nie wkladalam calego do buzi:P:P Jesli chcesz zwrocic uwage jakiegos faceta , to zjedz przed nim banana:D Z pewnoscia Cie zauwazy :D:D:D hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Ice.. to już mam sposób na poderwanie gościa. Umówię się ktoregos dnia z koleżanka w knajpie i zabiore ze sobą reklamówe bananów :classic_cool: :D gorzej jak sie nikt nie skusi po kilgoramie bananów.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta pewnie tak byloby,ze do takiego mieciutkego nie mialabym chyba pewnego zaufania,balabym sie ze jak dla mnie jest taki slodki i latwy to dla kazdej innej tez... no wlasnie gdzie lomona??????????? ja zamawiam lomoniade z ...:classic_cool: mewik tak upokorzenie bo ja caly czas pamietam to co on robil,do czego jest zdolny,te wyzywania mnie!!! i mimo tego ze wiem dlaczego to robil to jednak ciezko mi wybaczyc Ale doszlam do wniosku ze skoro zlozylam tu solenne przyzeczenie to wypadaloby je dotrzymac:) no wlasnie ice ma calkowita racyjke;) lepiej zalowac ze sie zgrzeszylo niz zalowac ze sie nie zgrzeszylo w ogole to w liscie napisalam,jakiego go pokochalam,jakim byl i zeby nie bylo za slodko napisalam a raczej przedstawilam mu caly schemat naszych tych przerw,myslicie ze dobrze?opisalam oczywiscie to w sposob taki zeby to nie byla tylko jego wina ale po czesci moja,powiedzcie co dodac,jakie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marika:) No mysle,ze dobrze napisalas:D List nie powinien brzmiec jak jeden wielki wyrzut , ze zasypujesz go zalami , ani tez nie moze byc aktem desperacji ,ze bierzesz cala wine na siebie:D Jesli opisalas co Ty robilas zle i co on robil zle , co chcialabys ,zeby on robil w przyszlosci itd to chyba nie trzeba nic juz zmieniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Marika trudno mi powiedziec jak nie widze tego listu:P:P Ale z tego co opisujesz, ze nie zwalasz calej winy na niego, ani tez nie obarczasz tylko siebie , piszesz mu za co go kochalas , jak pokochalas , co Ci sie podobalo , a co nie... To chyba wszystko jest dobrze:D Przeczytaj jeszcze pare razy , przespij sie z tym ,moze jutro jeszcze cos Ci przyjdzie do glowy:D A potem fruuu, wyslij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu, a czemu?? Tobie tez wyslalam maila , ale to bylo wtedy co pisalysmy na forum i mailowalysmy:P Dzis nic nowego do Ciebie nie pisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee sorki nie jade jeszcze tylko za niecala godzine yyy pomylka:P mewik sprawdzilas poczte i ice tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tak poza tym u Ciebie Mariko??:> Jak tam w domu... :> Bo mowilas,ze ostatnio nie za bardzo bylo:>:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×