Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

aaa mi weekend zleciał masakrycznie błyskawicznie ;-) w sobote bylismy u tej znajomej na urodzinach, impreza potrwała do 4 rano :-o mój trol sie urżnął jak dzika świnia!!!!!! i miałam z nim na koniec niemiłe przeboje :-( 😭 głupi dziad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!co to wódka potrafi zrobić z człowieka... ale pokarało go, bo w niedziele miał giga kaca i nie mógł dojśc do siebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik moj to po alkoholu to jest bardzo slodziutki:))))))))))))) Ja spedzialm wekend bez mojego, bo pojechal pewne sprawy zalatwiac. Oczywiesice pokloceni bylismy jak wyjezdzal w sobote rano, no tam ..milo sie zegnal, ale bylam taka zla ze nie chcialam ustapic. No i pojechal..... w nocy ok.1.00 wyslal mi sms ze \"i tak mnie kocha\". Bylam zszokowana, bo pierwszy raz tak z siebie napisal. W niedziele dzownil i sie milo rozmawialo, chyba myslał duzo. I w czsie rozmowy wyniklo, ze sie boi czy zle nie zorbil, ze mi to napisal. Bo jak twierdzi ja jestem silna baba i potem moze miec przez to tlyko prblemy:))))))))))))))))..... No a dzis w nocy napisal : \"dobranoc kotek\" no i znow mnie zszokowal:))))) hm.... sama nie wiem co myslec, ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela a no to super :-D widzisz jak ja mojemu nie okazuje uczuć, to on wtedy tez ma takie napady pisania i mówienia miłych rzeczy... jak tego potrzebuje to wiem, że musze byc miła, wszystko jak codzień, ale bez czułych słów i gestów i wtedy na dniach mam co chce ;-) ale widzisz teraz, że tak na serio to mu bardzo zależy na Tobie tylko sie chłopak hamuje, żebys tego za mocno nie poczuła... takie głupie meskie zasady!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mewik jak ja nie lubie pijanych facetów (w sensie za bardzo pijanych) Piperza wteyd bzdury, zachowują się jak kretyni no i czasem też coś psują, brudzą bleeee a co w końcu kupiłas tej znajomej na urodziny? U mnie cisza i spokój. Nie udało mi sie poderwac zadnego nowego trolla, stary się nie odzywa więc spędziłam weekend zajmując się soba i swoimi przyjemnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co jeszcze u mnie? chodze na przemian zła i smutna. Zła że mój troll mnie tak olewał i nie rozumie tego (moze nie chce zrozumieć bo może czekał tylko na zerwanie) a z drugiej strony: a moze mu jest przykro ze tak zerwałam nagle kontakt? :O No i weź tu bądź mądrym - jetsem przed okresem i pewnie stąd te huśtawki nastroju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak Marta, pijany facet to zazwyczaj głupek do kwadratu! JAK JA MOJEGO POZNAłAM I ZALICZYLIśMY PIERWSZą WSPóLNą IMPREZE (DOMóWKE U ZNAJOMYCH) GDZIE SIE UCHLAł - TO NIGDY TEGO NIE ZAPOMNE - CHODZIł I GADAł, żE NIKT GO NIE KOCHA OPRóCZ JEGO PSA! sorry za caps lock - niechcący! taka jedna - no rozumiem te hustawki nastrojów przed - masakra co kobiety muszą przechodzić przez te hormony! :-o a znajomej kupiliśmy taki ładnie zapakowany w mydlarni zestaw 2óch filiżanek i swiczki zapachowej... tak w sumie troche nie za mocno sie wysililiśmy... ale na serio nie było co kupić... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna niewiedząca mnie tez sie zbliza okres i sie zblizyc nie moge, no fakt juz powinna miec 20 i niccc, pewnie znow bede musiala wywolywac. aj... ja nie cierpie, jak facet pijany zyga ,o z takim to nie moglabym byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak już rzyga to jeeeesssuuuuu albo jak głupoty rózne wygaduje. Albo jak się wtedy robi uparty i nie słucha co się do niego mówi. Albo jak chojrakuje: patrz jaki to ja nie jestem :O nie mam nic przeciwko samemu piciu tylko niech pije rozsadnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mój to szczególnie po wódce nie słucha co sie do iego mówi i robi sie złośliwy! wziąć tylko i łapatą walnąć w łeb!!!!!! 😠 Anulka pozazdrościc, że twój jest słodki jak wypije! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj jak wypijae, oczywiscie nigdy nie żyga, tylko ....slodziutki jest, taki milutki, caly czas by mnie wtedy tulil i szeptal do ucha, non stop cos marudzi mi i pyta o wiele rzeczy. A jak trzezwy to taki twardy dupekkkkkkkkkkkkkkkkk:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Taka jedna 🌼👄 :D Mewik 🌼 Która w czarno-srebrnych?:O Ta co to nie wiedziała gdzie ma iść a zachowanie ma iście dodowskie? W KOZAKACH ZA KOLANO? :O Wogóle same lalki weszły, żadnych ciach męskich, się wkurzyłam :P Anula 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomona no własnie - żadnych facetów 😡 nie to nie ta! ale tamta to mnie powaliła na łopatki swoim strojem -lateksowa mini... i swoim zachowaniem!!!! ta z mojego miasta miała taką mini sukienke szarą i srebrny stanik jej wystawał! chyba kiedys w barze była, bo tam tez pokazywała kolego z poprzedniego reality show! :-o miła niedziela - mój tez nie haftuje, ale jest masakrycznie dziwny i zazwyczaj mało miły po duzych ilosciach alkoholu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik 🌼 Oooo to Kasia z Baru hahaha :P Tiaaa i ona była z Markiem czy też Markosem jakimś Włochem :P W tym barze już parą byli a teraz widzę ma nowego ;) Ja to wogóle reality-maniak jestem :P Właśnie powtórkę oglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Kasia Szafran czy jakos tak... tylko, że jak w Barze była, to ja nie skojarzyłam, że ona z tego miasta co ja... ale juz czuje co tam sie bedzie działo, jak zobaczyłam te prysznice nakazujące kąpieli grupowych, łooooo!!!!!!!!!!!!!!!! mój trol to nie mógł wyjść ze zdziwienia że same takie lampucery weszły! no pomijając Manuelę :-D która tam wcale nie pasuje ;-) zobaczymy, może wpuszcza tam jakiegos przystojniaczka... na pewno! tylko pewnie bedą mieli strasznie wysokie mniemanie o sobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to wiecie co????????????? własnie dzwonił mój miły i oświadczył że ma łape w gipsie!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr co z tymi facetami????????????????????????? jak małe dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! potknie sie i wywali, albo będzie sie siłował z innym az mu kości popękają!!!!!!!!!!!!!! sama juz nie wiem jak to było!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie na imprezie siedział grzecznie tylko za dużo wypił i później w drodze do domu były cyrki, ale łape sobie chyba w zeszłym tyg załatwił jakims siłowaniem się, a dziś w pracy ją teraz chyba doprawił, że tak to ujmę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Mewik, zachciało mu się siłowania... mnie najbardziej wkurza jak przeżywają swoje choroby. Wysraczy mały katarek a ten już w łozku leżyt, marudzi jak to go wzystko boli i zaraz będzie umierał. Chociaż sa dwa typy facetów. Jedni umierają od kataru a inni potrafią z grypami przeziebieniami gorączkami łazić do pracy i nic sobie z tego nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój teraz chodzi z usztywnioną w gipsie ręka i sie usmiecha od ucha do ucha... ale jesteśmy w pracy, a domu sie zacznie... zawiąż mi buty, podaj mi to, przynieś tamto, a najgorsze jest to, że będe mu chyba musiał pomagać w ubieraniu sie i nawet skarpetki mu zakładać :-o jesuuuuuuuuuuuuu jak małemu dzidziolowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem gapa, własnie chciałam napisać że Unitra i Oleńka to lenie i sie cos obudzić nie mogą... a one przecież do szkoły na rozpoczęcie roku poszły!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooojjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjj ale tu pusto i cicho :-( Madasia sie ukrywa :-D Lomonka odpoczywa :-) Summer ma olewke ;-) Ice Cream nie wiem co wymysliła! Unitra i Oleńka tak sie stęskniły za szkołą, że z rozpoczęcia nie moga powrócić ;-) Taka jedna ma humory ;-) Anulka nadrabia zaległości... Ratunku ma zapierdacz w pracy i nie może wskakiwac na kafe :-( Weronika P.za oceanem tez zapierdacz i ani chili wolnego czasu ;-) a Adzia? Adzia!!!!!!!halo!!!!!!!!!! :-D Marika śpi????? ...hm... o kim zapomniałam????????????????????????????????????????????????????????? aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Invi... gdzie się podziewasz?????????????????????????????? Caffem a Ty co????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik głowa do góry... 🌻 Jakbyście miały jakieś ładne zdjęcia krajobrazów: jakaś wiejska chatka w tle góry lub woda lub pole to bardzo prosze mi przesłac :) Albo jakiś ładny stateczek na morzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ja Ci wysle, ale powiedz po co?? na tapete?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×