Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Hej kobitki.🌻🌻🌻 jakąś godzinke temu eróciłam z rozpoczecia roku z Unitro żeśmy sobie jeszcze po sklepach łaziły:) mewik juz odbieram poczte i zaraz uzupełnie tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oleńka dzieki za uzupełnienie i odesłanie... własnie wysłałam wszystkim najnowszą wersje mapki i tabele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dane od Weroniki :-D napisała do mnie maila i prosiła, żebym Wam wszystkim przekazała, że postara sie niebawem tu zawitac :-D jest bardzo zalatana i zapracowana... jak wraca z pracy to ma pare chwil i kładzie sie spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam tylko na chwilke i znikam ide z psem na spacerek :-o papa buuuuuuuuuuuuu jak mi zimno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:):):) a nie gadajcie nie mialamw ogole czasu tu wchodzic bo nie bylo mnie wczoraj w domu.a dzis po lazeniu po miescie musialam odpoczac:) dziewczyny porazka jakas beate nam dokopytowali do klasy i znow jestesmy 33:( ale ja jak zawsze z moja olenka bede siedziec:)👄 pozdro i mykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:* Niestety ostatnio mam bardzo malo czasu i nie moge za czesto na forum zagladac:( Szkoda,ze teraz nikogo nie ma:( Lomonka dobrze, ze sie odbrazilas hehe:P🌼👄 Mewik sprawdz poczte,wyslalam Ci maila👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła niedzila
Witajcie kochane i znow duzo pracyyyyyyyyy. UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ale mysle ze za 3,4 godz. bede wolniejsza:)))))))))))))))))))))))) oby... Ale wieczorek mialam mily. I moj trol z wyjazdu przywiozl mi pieknąmałą szkatułke, do moich bizuteriiii:))))))))))))). Przesliczną...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miła niedziela :-D ooooooooooooo jak ładnie ze strony Twojego trola - widzisz jak Cie kocha... myslał o Tobie tak intensywnie że aż mu prezent z tego wyszedł ;-) baaardzo dobrze za to mój Troll już nie jest taki miły jak pare dni temu - jest wkurzający i uparty, wszystko na \"nie\"!!! masakra!!! czuje się jakbym miała rozwydrzonego bachora pod opieką!! i jeszcze ta łapa w gipsie ... grrrrrr co chwile potrzebuje w czymś pomocy... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka, Mewik 🌻 witam Dziewczynki. Mewik powiedz trollowi ze jak będzie tak marudził to mu drugą łape przetrącisz i wyjedziesz na wczasy żeby sobie sam radził ;) No niestety Mewik facet jak choruje to robi się kapryśny, nieznośny i okrrrrropny. Nie pozostaje nam nic innego jak zacisnąć zęby (no bo nie przywalisz mu wałkiem ;) ) Pamiętając oczywiście o zołzach by za dobrze i za wygodnie mu nie było. Cierpliwości Mewik 🌻 Anulka no prosze jak miło ze strony trolla Marika!!! co jest? Nie było Cię chyba od piatku :P 🌻 Lomona - nie myśl sobie ze jak się raz wpisałas to juz masz z głowy ;) Madasia nie lekceważ nas bo się obrazimy ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej taka jedna 🌻 z tym tekstem że mu drugą przetrące - to dobreee :-D musze mu to powiedzieć przy najbliższej okazji hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane 🌻 absolutnie was nie lekceważe, moi pojechali na ważne spotkanie z dokumentacją ktorą wyszykowalam na cacy, musialam sie sprężyć, dlatego nie zagladalam, ale juz jestem i obiecuję poprawę...... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL APEL 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ poprawcie sobie wszystkie w tabelce \"Ice cream\" - bo mi sie literki pokręciły i wkradł sie błąd :-) Ice Cream - PRZEPRASZAM! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo Madasia :-D hej hej :-D nareszcie powróciłaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, też sie cieszę,widzę że ratunku szaleje, laski co tam u was, mewik co ten twoj tak zabombił???? piszcie,piszcie ,bo mam braki i to duże... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia mój wczoraj spadł z regału w pracy i teraz ma rękę w gipsie, naszczęście kość nie jest złamana , tylko pęknięta... ufffff to sie nie będzie tak długo goić ;-) ale wiesz, teraz jestem na posyłki grrrrrr ale całe szczęście potrafi się opamiętać! dzisiaj poszedł mi rano kupić śniadanie!! bo juz byłam spóźniona do pracy... no cos za coś, ja mu zakładałam ja go ubierałam, głowe mu umyłam, to on chociaz po sniadanko mi poszedł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik🌻 i bardzo dobrze nie ma co dać sobie wejść na glowę, a dziećmi to oni są to widać w takich wypadkach... hahahahahahahhhaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×