Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

BOSHHHH... DZIEWCZYNY WŁĄCZCIE SOBIE TVN ZOBACZNIE NIANIE KURWA TAKICH POJEBANYCH DZIECI TO JA JESZCZE NIE WIDZIAŁAM, NAWET W TYM PROGRAMIE STRASZNIE ŻAL MI TEJ MATKI RANY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna 🌼 Niee no telepatia :P:P 🌼 Luknij na tvn, szok :( Gnoje do matki mówią ZAMKNIJ MORDĘ i łape na nią podnoszą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa nie gadaj tylko właczaj tvn :P Mówie Ci takich bachorów jeszcze nie widziałam :( 3 synalków :( Teraz reklamy ale zaraz będzie pokazówka dalsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 MP 3 DAWAJ! I Z ŁAPAMI do matki GNOJEK BOSH.... masakra :O:O:O Co ciekawego widzisz za oknem? GÓWNO kurwa szkoda słów 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁownictwo 11nasto latka do matki: NO I CHUJ CI W DUPE SPIERDALAJ CHUJU ZAJEBANY DEBILU Potem kop a matka w płacz SZOK SZOK SZOK I ŻAL NORMALNIE ŻAL DUPE ŚCISKA JAK SIĘ WIDZI TAKIE DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM! Ja już piwkuje :) I BB cisnę :P Jakaś zakręcona laska weszła właśnie :P ps. nie przejmuj się tym trollem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hogaty jak tu posmutniało i opustoszało,ja nie zaglądam bo mam cyrk na kółkach,córa na popołudnie do domu zajeżdżamy na 19, nie wiem w co łapy wsadzić jak przyjężdżam, a w niedziele i sobotę nadrabiam to co niemoge zrobić w tygodniu jest ktoś na gg????????????? mam chwilke moge pogadać,dawno mnie tu nie było tak na dłużej...... dziewczynki sorki ale nie daję rady,musze wejść na tory i dopiero jakoś to wszystko będzie, teraz na wariackich papierach wszystko sie odbywa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh ja jestem już fanką nowego BB :D Tylko jedna laska psuje mi przyjemnośc oglądania... Nawet smsa wysłąłam żeby odpadła ;) Ale obawiam się, że nie odleci kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mad 🌼 My tu o Tobie pamiętamy, układaj tam sobie wszystko i wpadaj jak znajdziesz czas ❤️ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzięki za pozwolenie , a swoja droga lomoniadka pamiętasz naszą przygodę na tym zwariowanym topiku????????????????? do dzisiaj z nim pisze.. hahahahahahahahahhahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, wspominałas w watku, czytałam haha :D No szok :D Ale fajnie :):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tieeeee, Taka Jedna Telepatia :P Zawsze sie musisz wtrynić zaraz przede mną ? 😡 ;);) :P Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka taka jedna lomoniadka szok to malo powiedziane, tu się jakiś romans rozwija :) JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO SIAKIS ZWIAZEK Z TEGO BEDZIE... HAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam na skazanego i idę lulu do jutra kofaniutkie zołzy.... pappapappapapaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa Taka Jedna 🌼 Pardon, że uciekłam, ale taka pipa w BB została, smsa na nią wysłałam i p(d)upa normalnie... Więc wskoczyłam na wsyztskie fora na temat BB i ja oczerniałam :P I tak się zapomniałam w tym wszytskim :( Aaaa ja wypiłam to pifko już dawno, zapasu nie miałam ;) Hm.. Wysłałam też zapytanie do nowego mistera sprawdzające co ma w głowie ciekawego, się zobaczy :O Ide spaaaać 💤 ;) Do jut...Do potem :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×