Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

miła ja też nie lubie horrorów!!!!!!! i mój też nie, więc nie oglądamy takich filmów ;-) taka jedna Ty powinnas mieć ksywe kinomaniaczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty MIła :D Jak moze być szkoda kasy na kino???? Oglądanie w domu to nie to samo. Kino ma swój niepowtarzalny klimat :) Na razie mamy dopiero się zgadać z tym kolegą. Najgorsze że on jest Anglikiem a ja jednak wole gadaćpo polsku. Takze moze byc smiesznie jak ze stresu pozapominam połowę słowek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie to by bylo szkoda, no raz na jakis czas nie... wolała bym wydac kaske na areobic, lub basenik:)))), niz na kino.... jak pomysle ze teraz taka pogda, i w kinie zimno....tooo:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj skusilam sie na ten horror, bo trol sie tak ładnie usmeichal i prosił.... nawet zaciekawil mnie, tylko jak krew sie lała, to zakrywalalm oczy............ beeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna niewiedząca hahahahahahahha:)) kobity mam do was pytanei,a tamten topik co wczesniej pisalysmy, to jest kompletnie skasowany?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjj nienawidze jak krew się leje i trupy się uśmiechają szyderczo :-o cos okropnego!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ale mój kuzyn od najmłodszych lat to uwielbiał, najgorszy horror obejrzy, jest tak wytrzymały, że az go podziwiam... horrory go pasjonują, chyba wszystkie widział! a taki normalny z pozoru facet ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Anulka skasowany przez duuuuże S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj trol wczoraj po pracy, zabral sie za gotowanie obiadku...... niam , niam...... pychotka..... po,oglam mu w ten sposob, ze obraalm cebule.... a potem jeszcze nawe tpozmyawal, choc ja chcialam pozmywac, ale nie zdązylam.... a potem mnie wyprzytulal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła no widzisz jaki ten Twój jest dobry Troll ;-) 🌻 nie ma co narzekać...każdy ma czasem gorszy dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła na razie tylko wiem jak wygląda i ogolne wiadomości. Że mieszka w Polsce od 2lat. Zobaczymy czy w ogole dojdzie do spotkania bo musimy najpierw się zgadać. Ale śmiac mi się chciało że moi znajomi zabrali się za szukanie faceta dla mnie hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemne włosy i śliczne brązowe oczy :) Wygląd w sumie taki sobie bo mi przypomina takiego dyskotekowego podrywacza. Koleżanka się upiera że absolutnie to mylne wrażenie. Że jest bardzo miły i taki raczej typ intelektualisty. Zobaczymy więc co to za ziółko :D No i w sumie czy po dostaniu mojego zdjęcia będzie chciał się spotkać :) Moze zniknie niespodziewanie jak zobaczy moje oblicze hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna spotkasz sie z tym nowym trolem , raz, drugi i pomalu przejdzie... taka ejdna apowiedz on dalej siedzi na tym gg, czy wiesz cos dlaczego tak siedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna nie przejmuj się nim...!!!!!!!!!!! zacznij żyć własnym życie, ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik wiem wlasnie że popełniam głiupi błąd bo dalej się interesuje jego życiem. Ale jeszcze za wczesnie żeby tak całkiem sie go pozbyc :) na razie rozmawiałam z tym amerykańcem. uffff pierwsze koty za płoty. ale się namęczyłam ;) Musiałam przełożyc rozmowe na później bo za dużo mnie to kosztuje :D Na razie wygląda na sympatycznego. No ale jak się mówi prostym jezykiem to wszyscy wyglądaja na sympatycznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna a Ty w pracy nie jesteś??? jak z nim rozmawiałaś??? przez tel? przez gg? czy na żywo? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×