Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Gość do milej niedzieli
I co tam u ciebie? co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milej niedzieli
jak dobrze to......dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) troche mnie tu długo nie było........jakoś tak wyszło że brakowało mi czasu żeby napisać.....pracuje...ja skończony leń:P:P to nie jest żart moje drogie...hiehie.... z moim Trolem układa się dobrze! ale to chyba zasługa tego że moje podejście do wielu spraw się bardzo zmieniło.... A Trol łapie ostatnio fochy hehee...ale co ja na to poradzę:P głownie fochy związane z tym że nie siedze już w domku tylko codziennie dreptam do pracy....więcej szczegółów na gg albo na meila:P rozumiecie same..... całuski dla Wszystkich:) mewik 🌻 Adzia- słoniu :D 🌻 Ice cream- 🌻 taka jedna 🌻 Unitra 🌻 madasia 🌻 Oleńka 🌻 Miła niedziela 🌻 Ratunku 🌻 chyba nikogo nie pominęłam:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! :-D przepraszam Uni, że mnie nie było, ale w sobote od rana latałam po mieście i byłam w mojej byłej szkole załatwić świstek o średniej... a na 15stą miałam juz impreze służbową, nazwaną \"szkoleniem\", które trwało do 2:00, więc na drugii dzień dłuuuugo spałam i musiałam leczyć kaca ;-) ale się wytańczyłam :-D dobrze, ze szefostwo szybko sie zmyło ;-) ha ha ha co tam u Ciebie Anulka? :-) witaj summer :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer to ciesze sie ze jest tak fajnie:))) mewik witaj kochana:) a u mnie,... hm... no w sobote moj caly dzien chodzil nadąsany....wieczorme umowilam sie z koezankimi, to tez do nas doszedl:)..... no i potem poszlismy na disko... i oczywscie po jakims czasi stwierdzil ze sie dobrez nie baiw i poszeld o domu, zostawil mnie na disko... zszokowal mnie swoim postępowaniem, ale sa plusy i minusy tego, hahahah bylam zla na nieggo.... zaszlam do domu potem po tej disko, a on slucha muzy i piwe piweczko sam, no nie!!!! no w niedziele bylo juz dobrze..... musze sie pochwalic,,... obaidek zorbil, potem jak rzucilam hasło ze zjadlabym owoca, to od razu poelcial do sklpeu kupic :), no i wyprzytulam mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej taka jedna :-) tak, imprezka była nawet nawet, tyle że 30km za miastem więc sie telepaliśmy w obie strony wynajętym autokarem... a w drodze spowrotem mi było niedobrze, ale dałam rade i wytrzymałam... za to mój troll sie spisał na medal, pozwalał mi tańczyć z chłopakami i nie pił dużo a wręcz malutko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna a Ciebie nie zalało????? bo widziałam w tv że tam tyyyle wody spadło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dużej małpie ;-) a kto odpadł wczoraj z \"tańca z gwiazdami\"???? bo nie widziałam do końca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... a może taka jedna widziała??? dobra, zaraz wejde na onet albo cos i sobie wyszukam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo miał kontuzje kostki i po paru sekundach przestał tańczyć, ale mu wystawili nawet dobre oceny, ale widocznie stwierdził, że ta kontuzja będzie się odnawiać i nie ma sensu...i zrezugnował sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem, miałam robótkę telewizji prawie w oógle nie ogladam więc nie wiem co sie dzieje. z ostatnich rzeczy widziałam tylko rozwiązanie sejmu. hahaha ale się ubawiłam przy tym. Tzn w sumie nie wiadomo czy płakac czy smiac się bo to raczej tragicznie wyglądało.... no ale tekst Pawlaka do Kurskiego: gdy chcemy głosowac za to wciskamy taki zielony guzik - rozwalił mnie. Mewik w piatek strasznie padąło, wlaściwie chyba cała noc i cały dzień i znów noc. W piątek byłam w kinie i tak przemokłam że normalnie w butach mi chlupało (rynek był cały w wodzie, nie dało się przejśc by nie miec butów mokrych bleeee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jestem nie do życia - masakra, chyba jeszcze nie odespałam tej imprezy buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie wiem jak wytrzymam do 15:30 :-( przed chwilą położyłam się na biurku i zasnęłam, tylko mnie dzwoniący telefon obudził :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła neidziela
ja tez jestem śpiąca, uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Summer 🌼 Mnie ominełaś :] :) Stachurski sam odszedł? Ohoho musze powtórke obejrzeć, bo tak jak wspominałam wczoraj BB rządził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×