Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

hej dziewczyny troche mi już przeszło spanie ;-) byłam na uczelni złożyc papiery uffff nareszcie wszystko juz przyjeły :-D i mam z głowy tylko czekam na wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mature to nie, bo to na magidterke składam i chyba biorą średnią ze studiów pierwszego stopnia właściwie to sama nie wiem jakie są kryteria :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:):):) eee jaka jestem zmeczona buuuu mialam dzis 8 lekcji a feeee!! ale co tam... hie hie u mnie dobrze, moj trollik byl cos wczoraj bardzo uczuciowy bo ciagle mnmie tulil hie hie chyba sie chlopak stesknil albo nie wiem:P:P:P hmmm... i chyba nie tylko troll sie stesknil za mna... hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... taka jedna>>> wyszlo tak ze... trollika brat sie do mnie podwala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu Unitra tajemniczo zabrzmiało :P Marika 🌼 no to słodka zemsta haha 3...2...1.. Unitra 🌼 Taka jedna 🌼 Mewik🌼 Caffem 🌼 Oleńka 🌼 Madasia 🌼 Ratunku 🌼 Ice 🌼 Wero 🌼 Chyba nikogo nie pominełam? :P:P Haha :P Summer 🌼 ;) ;) Mi netowy znajomek nie odpisał do tej pory, najwyrazniej w głowie pusto ;) Ale jak go zgooglowałam Moje Drogie, chyba wszystko już wiem o nim haha jeeessssssssss ;) Oglądałam powtórkę TzG no niezle niezle Stachu nowych fanów będzie miał ... Zbieam się na piwko z koleżankami eh oh uh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UNITRA no coś czułam że tak może być ;) Oj :P ps. będe wieczorkiem póznym 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie rozne zachowania ma ktore wskazuja na to ze sie do mnie podwala... hie hie jak nie bylo to nie bylo zadnego a jak juz jest to inni sie pchaja hie hie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hogatki kochane🌻🌻🌻🌻🌻 Kobitki nie przesadzacie czasem z tym pisaniem wiecie ile mam do nadgonienia?? Masakra tyle stronków... nie wiem kidy to zrobie:):) A wiecie jak mnie nogi bolą auuuuuuććććććććć chodzic nie moge :( Wiecie co chyba bede musiała sie wziąć do lekcji ale mi sie nie chce dlatego przyszłam tu do was:):D:D:D Od Unitry spisze :P No no Unitra heh:) Traz przynajmniej masz dwóch hehehe:P:) wiesz co dwóch to nie jeden:P:):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te koffana a z czego chcesz ode mnie spisac??:P:P:P:P dobra moze byc dwoch tylko czemu bracia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niemieckirgo z polskiego i ze wszystkiego :P:P:D:D:D A czemu to nie wiem tak wyszło życie :P:DJednego mozesz oddać mi :P:D:D Oczywiście zarcik :)heh:):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka Ty też!!!! mój trol jest tak zafascynowany tą bajką, że aż mi się czasem słabo robi! w zeszłym tygodniu na youtube obejrzał chyba wszystkie możliwe odcinki Włatcy móch... z resztą nie tylko on, połowa chłopaków z firmy też :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mewik, co tu sie coraz pusciej robi, skzoda, .... bo by mozna bylo dyskutowac, tak jak na tamtym topiku. A u mnie... hm.... senna starsznie jestem, chetnie polozylabym sie i pospala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze musze coś powiedzieć. Koleżanka che mi zrobic niespodzianke i chce mnie umówić z jednym netowym znajomym :D haha czy już aż tak bardzo daje sie we znaki moja smaotność? :O Moze w sumie to nie ejst taki zły pomysł żeby znajomi mnie poumawiali z kimś. Jakby co to będe mogła na noch zwalić winę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna a co sobie bedziesz żałować , idz na randewu..... taka jedna a nie szkoda ci wydawac na te bilety do kina.... ja wczoraj ogladalam ze swoim trolem- horro. Fu nie cierpie trupów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna 🌻 :-D mnie też się spać che, tymbardziej że mój trol dziś o 5 rano wstawał do pracy i tak buszował po mieszkaniu, że mnie wybudził i jestem teraz niedospana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×