Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

no faktycznie facet troszke rozpedu nabral albo sztucznie chce przedobrzyc,badz tez po prostu mu sie spodobalas:) choc mi sie wydaje ze wszystko po trochu;) A jak Ty sie zachowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... mewik no co Ty! Adzia nie leń Adzia słoń ;-) ha ha ha ha a u mnie ok :-D tylko strasznie mi się nie chce pracowac ostatnio!!!!!! :-o a u Ciebie Adzia co tam??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Marika jak ja się zachowuje... często nie wiem co powiedziec więc milczę haha. W ogóle śmieszna ta rozmowa bo ja głównie używam takich prostych zwrotów. No i też moze byc tak że źle się rozumiemy. ja np moge inaczej odebrac jakieś słowo niz w rzeczywistości ma znaczyć. Moze on mówi tak jak kązdy podrywacz?> może gdyby mi polak mówił take rzeczy to bym nawet nie spojrzała? wiecie: te małe róznice w znaczeniu słów które się wyłapuje dopiero jak się bardzo dobrze zna język. Ja staram się być raczej powściagliwa i traktowac to bardziej jako żarty. Ale podoba mi sie bo na razie wydaje mi się ze mamy dość podobne poczucie humoru. Potrafimy się nawzajem rozśmieszyć dośc dziwnymi wstawkami ;) Dobrze mi zrobi jak zajme myśli jakims innym facetem - przyanajmniej nabiore dystansu do trolla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik hehe nie ja juz nie szaleje :D zyje w celibacie :P :) a w pracy ludzi nie ma to sie relaksuje hehe :) Taka jedna nu nu nu :) hehe ni ma ludzi :D wiec czas wolny :D ale bym zjadła coś dobrego :d pizzunie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia łakomczuch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D he he ja własnie musiałam się zadowolić Grześkiem kawowym, bo do obiadu jeszcze prawie 2 godziny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawowy ? hehe ja nie lubie kawy i rzeczy kawowych :) ja za godzine z pracy wiec odwiedze jakiegos mcdonada kfc albo nie wiem hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik ma racje,tam jest inna mentalnosc,inaczej podchodza do wielu spraw,dla nich nie ma czegos takiego jak niestosowne pytanie czy tez obrazliwe.Trzeba sie przyzwyczaic albo...przezucic na innego delikwenta;) a co do tego ze faceci wola mniej zaradne kobiety,to przeczytalam tu wypoweidz jednego goscia ktory mowil,ze chcialby panne ktora caly czas by sie smiala:O bo on tez przy takiej by byl wciaz rozbawiony,tylko ciekawa jestem kto w tym zwiazku by zarabial na zycie:O oni chyba lubia takie puste trzpiotki:O Marta to w sumie dobrze ze zachowujesz taki \"lajcik\".Facet bedzie bardziej lgnął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia ja tez nie lubie kawy ;-) ale ten Grzesiek to taki lajcikowy ;-) w białej czekoladzie ej! nie dbasz o siebie!!!!!! żadnych mc donaldów i kfc!!!!!!!!!!!!!!!!! do domu na jakies zdrowsze żarełko śmigaj, albo do baru sałatkowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to było genialne!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D \"...ze chcialby panne ktora caly czas by sie smiala bo on tez przy takiej by byl wciaz rozbawiony,tylko ciekawa jestem kto w tym zwiazku by zarabial na zycie...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik musze na cvoś paś w koncu hhe :P a chce przytyc także wiesz :) na reke mi :D heehe :) niezdrowie ale doobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia a lubisz czosnek?? podobno jest dobry na tycie, bo poprawia apetyt :-D jeju jak ja bym chciała mieć taki problem jak Ty!!!!! Adzia ale to juz lepiej idź na jakąś pizze a ni do Mc Donalda na te \"uszczelki\" ani do kfc na te kurczaki nafaszerowane hormonami :-P bleeeeeeeeeeeeeee to jest bardzo niezdrowe dla organizmu!!!!! a na każdą kanapke nakładaj majonez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik czosnku samego w sobie nie lubie, jedynienp. do sałatki |:P albo sos czosnkowy hehe :) a majonez lubie :D mniam winiary :D dobre pomnysły lepszy smak :D hehe dzieki :D masz moze jakieś rady ? :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik moze to niezrozmiale a przy tym i smiesznie wyszlo ale chodzilo mi o to,że jakby byli tacy rozbawieni to chyba nie mieliby czasu na prawdziwe zycie ktore sklada sie rowniez z trosk i problemow a nie tylko samych smiechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem Marika, że to o to Ci chodziło, tylko tak fajnie Ci sie to sformułowało :-D Adzia no, ten majonez to tu z moich okolic pochodzi ;-) i Grześki też ;-) jedz spore, kaloryczne kolacje (wcale nie muszą być późne, tak np. o 19stej) to na bank przytyjesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zolzunie dopiero dzis sie odmeldowuje,po wakacjach i zmaganiach milosnych. Bede nadrabiac zaleglosci i czytac topik od poczatku bo jestem w tyle. U mnie ok,jak by ktos pytal, tzn tak mniej niz wiecej ale do przodu. Wracam do lektury topiku. RATUNKU- zolzo jedna siostro droda gdzie mi zniknelas,mialam Ci tyle do opowiedzenia.Znajdz mnie jakos na skypie to poopowiadasz mi troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strega3 powiem szczerze, że słabo Cię pamiętam, ale kojarze że byłaś z nami na forum... napisz w wolnej chwili co tam u Ciebie i troszke się przypomnij :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze chociaz na dworze nie pada :-D taka jedna kiedy spotkanie z amerykańcem??????? jak tam gadacie nadal??? :-D (jak nie wiesz kim jestem to wejdź na e-mail)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać 😠 nic tu sie nie dzieje!!!!!!!!!!! 😡 zaraz wszystkim zołzom wysle na maila jakiegos wirusa!!!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a co to za zmiana ;) Wcześniejsze łatwiej sie wymawiało :P wczoraj wieczorem rozmawiałam z amerykańcem. Znów móiwł jakieś dziwne rzeczy: np że chciałby bym teraz była blisko niego.... albo szkoda że nie mieszkasz blizej.... albo że myslał cały dzien o mnie... ups... chyba mu strasznie brakuje kobiety ;) szkoda że nie możemy się wczesniej zobaczyc bo byłoby wiadomo o co mu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło taka jedna jeszcze by się na Ciebie rzucił jak niewyżyty samieć ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz wiesz, czasami jest tak, że krowa co duzo ryczy mało mleka daje ;-) czas pokaże :-D to na kiedy sie umówiliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×