Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Tak , wracam do Patrii :D Mamy komputery wspolne , co prawda mam laptop ale czasem, uzywa go moja asystentka , czasm inne osoby a wolalabym zeby nikt nie wiedzial , ze \"buszuje\" na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mały problem i zwracam sie do Was moje kochane czarownice o porade i pomoc :-) pare dni temu zaprosiła mnie i mojego trola nasza znajoma na impreze - na swoje 30 urodziny. To będzie w tą sobote i gosci będzie sporo :-o Nie mam pojęcia co jej kupic na prezent 😭 jest to małżeństwo, któreemu chyba nic nie brakuje. mają dwoje dzieci, dom, 2 auta, on ma tez nawet 2 motory, no po prostu stać ich na wszystko... co my mamy jej kupic, żeby był to fajny prezent??? jest to raczej typ elegantki, bo na sportowo to jej jeszcze nigdy nie widziałam... POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) mewik- hmm.... może rzeczywiście coś do domu, nie wiem: patere na owoce czy na ciasto, hmmm... ....ja proponuje np. szkatułkę na biżuterię, pełno takich ładnych, eleganckich w sklepach....moja mama dostała rok temu na imieniny i była bardzo zadowolona.....:) a skoro ta znajoma to raczej elegantka więc może jej się spodoba.... u mnie hehe nawet dobrze....wczoraj się z Trolem widziłam...fajnie było.... ale jak to ice cream mówi mój facet cofa się do swojej jaskini:P:P czyli tydzień slodzenia mi minął....eshhh te chłopy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieki summer :-D wezmę pod uwagę... chyba zrobie liste takich prezentów i w piatek pokaże mojemu trolowi co on sądzi...w końcu to żona jego kolego ;-) więc nr1. szkatułka nr2. cos do domu (może jakiegos dużego kwiata w ładnej donicy) :-o nr3. może jakas haleczka czy coś w tym stylu :-o jeju nie wiem, zielona jestem jak mysle o tym prezencie... najchetniej bym nie poszła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haleczka tez dobra by była:D kwiat też niby ale to takie hmmm oblegane...jak nie masz co dać to idziesz z kwiatkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer wiesz, to urodziny, więc fajnie by było cos fajnego dać żeby sie kobitka cieszyła... a z tym kwiatkiem, to fakt - z roślina sie chodzi na parapetówke ;-) albo raczej na pierwszą wizyte do kogoś... tylko, ze mi sie obiło o uszy, że ona chciała kwiatka w doniczce dostać... ale wiesz może tak tylko gadała jak ktoś ją pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Tobie sie obiło to innym pewnie też:P więc myslę że tych kwiatków może dostać duzzo:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz tylko u nich byliśmy w tym domu co kupili, wszystko mają tak raczej w stylu nowoczesnym, ale kurde nie byłam u nich w sypialni :-o nie wiem jak tam mają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer, a ice cream mówiła o cofaniu się do jaskini, tak??? widac za duzo sie naczytała \"mężczyźni są z marsa a kobiety z wenus\" :-D bo tam ciągle o tych męskich jaskiniowcach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe caffem ja tak tylko szybko przeczytałam co pisałyście od wczoraj:PP wybacz:):) oczywiście się ciesze Twoim szczęściem:D:D:D 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja jej mówiłam że mój już mi coś mniej słodzi....że chyba limit się wyczerpał a ona o tej jaskini....:P hehe ale to chyba się sprawdza u Troli rzeczywiscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jak chciała kwiatka to mozesz jakiegos jednego i do tego zestaw doniczek w podobnym kolerze - pod warunkiem ze wiesz jaki ma wystrój zeby jej pasowało :) szkatułka dobry pomysł, patera, jakis wazon, cos szkalnego ogólnie teraz dużo jest takich fajnych i ładnych wyrobów trzeba było tydzień przyjechac do Kraka, były targi cepeliowskie.. no coś pięknego. Można kupic jakiś zestaw ładnych ręczników. Jakieś ładne filiżanki. Zegar na scianę (np taki ze skóry tylko ze on drogi jest) Albo.. niech ten Twój troll popyta tego kumpla co ona by chciała... tak byłoby najłatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caffem ja zuwazyłam :-D tylko mnie wieczorem nie było, a teraz rano jak Ciebie nie było, to nic nie wspominałam i tera zapomniałam :-o fajnie że mieszkanko bedziecie miec na siebie :-D i że fura kupiona wspólna a jakie autko kupiliście? takie juz rodzinne ;-) czy sportowe jekieś może :-D fajnie - to juz takie wspólne podejmowanie decyzji, wspólne rzeczy :-) to jest takie wiążące troszke :-d 🌻 🌻 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna ale wiesz jak to jest z takimi przedmiotami do domu... mnie sie może cos podobać i moge uważać że to u niej w domu pasuje, a ona może miec inne zdanie i kicha! nie bedzie radości! juz nas więcej nie zaprosi ;-) zaruje z tym zapraszaniem - akurat nie zalezy mi, ale kit. spróbuje się najpierw skupić na czymś bardziej dla niej samej, czyli może cos z bielizny może, albo jakis dodatek do garderoby... nie wiem - z tym tez może być tak, że mój gust jest inny niz jej... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr........... uwielbiam takie imprezy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no mewik cięzko trafić w gusta:) koszulka, taka haleczka moim zdaniem dobry pomysł.... choc ja będe się przy szkatułce upierać:P:P nie wiem tak jakoś mi się upieprzyło:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik no nie wiem bo ja trochę inaczej na to patrze. Tzn moim zdaniem łatwiej trafic coś fajnego do domu niż ubranie. Przynajmniej ja nie lubie jak mi ktos kupuje cos z ubrania bo mam nietypowa figurę i musze sama sobie cos dobrać. Po drugie każsy lubi co innego: jedni koronki, inni dziureczki, albo coś tam jeszcze innego. Po trzecie kolor. Styl, krój... Do domu fakt że też cięzko ale jak się kupi coś praktycznego to przynajmniej to moze wykorzystać. hmm może coś jeszcze do kuchni? Np zestaw do fondue? Jak już ma to będzie mogła komuś oddac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedaliśmy BMW coupe, bo mieliśmy napalonego kupca z kasą, kupilismy auteczko póki co tanie w utrzymaniu, czyli malo palące, takie do jeżdzenia po mieście i po zakupy, opelka astrę, a jak ruszymy z firmami swoimy to dokupimy drugie auteczko i tym razem to będzie BMW coupe ale z 2,5 litrowym silniczkiem, bruuummmm :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mnie już nie załamujcie taka jedna ty to faktycznie optymistka nie jesteś! koronki, dziureczki... jak by co odda komus innemu... RAAAAAATUNKUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a tak na serio, to dzieki Wam za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Mewik nie załamuj się :D zleca się czarowncie to Ci jeszcze cos doradzą :) No i czemu się martwisz ze odda jak nie będzie pasować? wiesz ile preznetów przechodzi z rak do rak bo nie spasowały? Cięzko jest trafić w gust obcej osoby... głowa do góry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no caffem tak mysle, że za jakis czas wrócicie do BMW - bo to zupełnie inna klasa i komfort niż w oplu ;-) i wiem jak to jest jeździć superą furą a później czyms gorszym troszke, to tak jakby skakać po mięciutkim łóżku i w pewnym momencie spaść tyłkiem na twardą podłogę ;-) żaruje pisałam wam kiedyś że mój trol od czasu do czasu wozi auta z niemiec na handel... bardzo różne przywozi, zalezy na co ma klienta, albo jaki sie w ładnym stanie trafi, bo faktycznie mój trol sie zna na autach i zawsze to co przywiezie jest zadbane i nie jakieś potłuczone. jak to on mówi: musi być czysciutki, prościutki - taki cukiereczek\" ;-) jak mu się taki nie trafia, to czasem wraca na pusto, bo padaki nie kupi więc czasem jeździmy super wypasiona limuzyną ze wszystkimi bajerami, a czasami skromnym małym prostym autkiem bez wielu dodatków :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna no wiem :-) ale widzisz ja jestem taka, że ja w prezenty sie strasznie a wręcz masakrycznie wczuwam... jak widze, że ktos sie cieszy z tego co mu dałam, to mam ogromna satysfakcję i tez wielką radość! dlatego nienawidze czasem świąt Bożego Narodzenia, bo ja wtedy kupuje i kupuje czasem nie moge sie pohamowac i wydaje na prezenty całą kase jaka dysponuje !!!!!!!!!!!!!!!! na serio! dla najbliższych to juz 6 grudnia zaczynam - i na mikołaja juz cos daje! Uwielbiam dawać prezenty!!!!!!!! tragiczna jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×