Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

taka jedna no własnie trzeba wiedziec o co sie walczy i przemyslec czy jest sens tą walke podejmowac... tą są cieżkie decyzje, bo kierują one nasze życie na pewne tory i albo sie na tych torach to życie ustatkuje, alebo sie zacznie chybotac i w końcu trafi na zjazd na inny tor :-o ja kiedys w pore się nie ocknęłam i dobry człowiek, chłopak któremu za bardzo zołzowałam sam zjechał na inny tor, pozostawiając mnie samą na tym, który miał byc nasz wspólny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wysle Wam na maila naszego anioła stóża :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tylko na sekunde wpadlam:( sluchajcie jakbyscie do gdyni daly rade to ja do gdyni z moja olenka dojedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh ten nasz ANIOł STRóż- boskie ciało maaaaaaaaaaaaaa::D:D:D Uni- ja tam do Gdyni bym musiała dłłłłłłłłłłłłłłłługo jechać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik 🌼 Ej, właśnie odebrałam maila od Ciebie z prośbą o wybór sukienki ;) Ja nie wiem jak go przeoczyłam :O O ile to aktualne :P to ja głosuję na H - ostatnią :D :P Adzia 🌼 I luknełam na mapkę 😠 Ty, mała, weż no linijke i zobacz ile Ty masz do morza, a ile ja :P Ale ja Dziewuszki raczej w taka drogę się nie wybieram ;) ❤️ Oh ah... Ale nudny dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak olejemy Uni i Oli (:P), Adzke i jeszcze kogoś tam (:P) to możemy się umóić w RADOMSKU :P mniej więcej na środku hehe :P Żarcik, żarcik, nikogo nie olewamy ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo może Wadowice albo Miechów? :P Albo Przemyśl ? :P:P Dobra ide, nie krzyczcie :P:P ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce Kraków:P jak już coś.....bo nie chce mi się nigdzie indziej:PP najwyżej beze mnie zlot też będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha albo inaczej zrobimy dwa zloty: jeden na północy dla tych co na północy, drugi na południu dla tych co na południu :P Madasia Mewik i Marika będa mogły być na dwóch bo tu i tu mają podobną droge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka dzieki za szczerość :P:D:D Jak juz sie tak kłucicie gdzie mamy sie spotkav to roztrzygne ten spór i wybieram Tczew albo nie Gdańsk :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dedykacją dla Adzi ❤️ proponuje polsko-ukraińskie przejście graniczne w okolicach Przemyśla :P joke ;) ❤️ 👄🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomo a to jest mój pomysł wypad nad te morze ?!? od poczatku mówiłam że odpadam ze zlotu. i nie chce mi sie na ten temat gadac skoro nie rozumiesz, że mam daleko i nie bede sama jechała pociągiem taki kawał i mówiłam spotkajcie sięsame tam gdzie Wam wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia :O Przecież to żarty były :O Ale tak tępa lomo nie rozumie :O No to mi na dziś styknie.. Ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny spotkajcie sie w wawie albo w kraku... macie do siebie blisko a my may daleko wiec spotkajcie sie same i potem nam przyslicie zdjecia albo cos;) ja lece pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia i Lomona!!! bo dostaniecie w pychol :P dlaczego nikt nie pociągnął tematu dwóch zlotów??? jak dla mnie to jest dobry pomysł. Pewnie ze byłoby lepiej wszystkie razem ale wiemy jak jest. MI się nie będzie chciało jechać gdzieś daleko i tak samo innym - zrozumiałe chyba nie? co to za jakieś fochy?? wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka żarty żartami były uszczypliwe i w kółko się czepiałaś jednego :) Taka jedna :) ja siez Wami spotkam i to nie raz na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazło by sie i to paru wolnych :-) tych kolegów ale od mojego męża z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-) hie hie ale to dziwnie zabrzmiało \"mojego męża\" lomona, ale ty masz refleks! :-D :-D summer, tak to te same są sukienki - cieszę się że Ci sie anioł stróż podobał :-D to nasz anioł - wszystkich czarownic :-D nasza maskotka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze jeden pomysł!! Olenka, skoro tak sie tu u nas zadomowiłaś kochana, to może nam na maila jakieś swoje fotki wyślesz?? 🌻 bo my tu taki zwyczaj mamy, że sie nawzajem oglądamy i podziwiamy jak takie świetne kobiety mogą miec takie problemy z tą brzydką płcią :-D z tą obrzydliwą płcią a feeee ...no tylko nasz anioł jest piękny! jak nam dasz swój e-mail to tez anioła dostaniesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Gdyni, to ja tam nie jade, bo nie wytrzymam i sie do marynarza odezwe, albo raczej zaczne go w porcie szukac, bo numeru tel. juz nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co was wywiało???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×