Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

taka jedna nie wiem własnie!!!!!!!!!!!!!!! ale pewnie jakaś nasza kumpela robi sobie jaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna na kogo???????????? kto by mógł tak bez przesłania info?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a ja wiem kim jest brylantyna;) zadna z naszych,jest jedna z osob ktora udzielala sie na topiku madasi :) no to widze Marta ze randka sie udala nawet nawet:) moze cos z tego wyniknie,choc i tak jeszcze przez jakis czas pewnie bedziesz chciala dojrzec w nim swojego bylego chocby w najdrobniejszych sytuacjach ;) a ja dziewczyny jestem przerazona 😭 od paru dni lapie sie na tym ze w ogole nic nie jem !! i to nie jest tak ze ja malo jem tylko ja potrafie wziac kęsa ciastka i to tyle na caly dzien :( nawet pic mi sie nie chce,szklanka wody na caly dzien i to wszystko :( pamietacie jak kiedys juz mowilam ze tak malo jem? ho ho wtedy to bylo jeszcze duzo w porownaniu z tym co jest teraz :( zwazylam sie dzis i mam 5,5 kg mniej :( nie wiem o co chodzi,bo wiem ze to nie przez niego, po prostu jedzenie mi nie smakuje,musze w siebie cos wpychAC, zmuszac sie a tego nie lubie:( nie wiem ja chyba musze isc do lekarza bo dluzej tak nie wyrobie,chodze jak maszyna,mam tyle samo energii,zyje tak samo i nie odczuwam glodu ani pragnienia:O o co chodzi?czy ktoras miala kiedys podobnie? brzuch to mam tak wklesly ze chyba nigdy bym nie pomyslala ze mozna cos takiego miec nawet wciagajac brzuch :O nie chce juz wiecej chudnac bo zaczynam sie sobie nie podobac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć marika a jaki topik madasia zakłada bez naszej wiedzy?????????????? ;-) daj no linka do tego topiku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIKA TY ZWARIOWAŁAŚ????????????????????????????? zagłodzisz sie dziewczyno!!!!!!!!!!!!!! powiedz mi tylko, to z nerwów??? idź do lekarza lepiej faktycznie, bo kurde nie wygląda to dobrze!!!! jedzienie - świetna rzecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie swietna rzecz ja to wiem tylko czemu przestalo mi smakowac:(:(:( nie wiem o co chodzi w pracy to juz sie zaczynaja ze mnie smiac, w domu tez a ja nie umiem normalnie jesc:( pytasz czy to z nerw? nie wiem po prostu jak zaczynam cos jesc,cos co wyglada smakowicie i wiem ze jest pyszne,cos co kiedys lubilam,biore kęs i koniec,dalej nie moge,w gardle mi stanie i nie chce mi sie juz jesc:(:( choc nadal odczuwam glod ,az mi burczy w brzuchu:( pojde chyba nawet dzis do lekarza,zaraz podzwonie bo jestem w pracy i zerwe sie na pare godzinek co z tym topikiem,no byl tu gdzies taki-tylko dokladnie tytulu nie pamietam cos o facetach ,ze gdzie chlopy kochane jestescie,ale to madaska na 100% wiem bo nawet uni sie tam udzielala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika 🌻 marsz do lekarza Moze spóbuj wziąść jakieś leki na łaknienie. Miód wzmaga apetyt no i jest zdrowy więc jedz. Jak można nic nie jeść? Rany, a ja tak uwielbiam jeść... :O Marika bo przyjadę do Ciebie i będe wmuszac w Ciebie to co ja jem. A wtedy 5 kilo nadrobisz w ciągu tygodnia :) Wlasnie widziałam ze Brylantyna się udziela na topiku Madasi i stawiałam na majową zołze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta :classic_cool: miodzio to super pycha sprawa,oj jak ja sie kiedys nim objadalam ;) mowisz jak mozna nic nie jesc,nowlasnie,a mi nawet nie jest słabo,normalnie mysle ,pracuje,mam tyle samo energii,normalnie wszystko jak zawsze i taki stan ze ja praktycznie gloduje jest juz od 1,5 tygodnia:( tylko ze ja dopiero dzisiaj sie na tym zlapalam jak sie zwazylam :( nigdy nie mialam jakichs problemow z jedzeniem ,zebyscie nie pmoyslaly ze ja jakas anorektyczka była czy cos w tym stylu-nic z tych rzeczy,nie wiem moze powinnam wziac wolne,gdzies wyjechac ,wypoczac. Np teraz,jestem na nogach od 6 a w ustach nic nie mialam,tylko sie napilam i nic nie chce mi sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany... ja od 6 to juz 2 sniadani, 2 kawy, herbata a jakby leżały jakies słodycze to też bym je zeżarła ;) Marika myślę że tak jak mówiła Mewik to ma zwiazek ze stresm. Moze z pracą, ze zmęczeniem, potrzebujesz odpoczynku, wyluzowania, jakiegoś wyjazdu....koniecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba macie racje,choc i tak przejde sie do lekarza...chociaz...on to chyba mnie tylko skieruje na morfologie a tam to pewnie wyjda cuda rozne:O myslicie ze warto pojsc do lekarza? czy po prostu isc juz na urlop,wyjechac i wtedy zobaczyc co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika idź do lekarza, to Ci da cos na zwiększenie apetytu :-D tyyyyyyyyy juz długo tak masz, ze nie jesz, więc chyba bardzo schudłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik to jakos tak od miesiaca malo jem,ale od 1,5 tygodnia to juz maxymalnie zoladek mi sie zablokowal ze hej! no schudlam tak jak mowilam 5,5 kg. Brzuch to mam po prostu wklesly,jak sobie dotykam to czuje kosci biodrowe i żebra:( teraz to bym sie nawet nie rozebrala przed nim,a wiec mam pretext aby nie isc do niego w odwiedziny:classic_cool::D:D:D:D nie no zarty zarami:classic_cool:ale cos musze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika to ty sie chciałaś tam rozbierać???????????????// przed chorym??????????? ;-) :-P :-D marsz do lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik:classic_cool: no co:classic_cool: zeby \"tylko\" go ogrzac aby szybciej wyzdrowiał :D:D:D wlasnie kumpel w pracy przyniosl mi eklerke i w-zetke ,stoja sobie te pyszne cudenka i patrza na mnie blagalnym wzrokiem a mi sie robi niedobrze na sam zapach tego,Mewik i Marta wpadajcie akurat po jednym ciach dla kazdej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×