Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

mam juz mam ;-) opieprzyłam tam Madasie he he he troche jej nabrudziłam, ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahhahahahahhaaaaaa dawajcie tam bo mi wsparcie z tym szubrawcem potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam kohane ale wczoraj nie moglam wejść na nasz topik i załozylam tak dla jaj z Anulka tamten,i sie kreci, jestem i czytam was czasem ale nie mogę za bardzo pisać bo mam szefa na głowie cały czas,teraz mam luzik, wiec jestem,rano próbowałam wejść ale nie mogłam..........wybaczcie mi to nie moja wina........ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ja naprawdę ostatnio nie mam jak, a wczoraj napisalam do was i cos mnie zblokowało... plisssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak będziemy złe na madasię i anulke 😠 a też się zastanawialam czy tamta to nie anulka? ;) nie chcecie z nami pisac to nie :P Mewik, no dooobra zjem wuzetkę chociaż też eklerke wolę ;) rany Marika, jak ja bym chciała by mi jakis koega przyniós jakieś ciacho.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tez mnie wkurzyły, że nie dały znać i je dzis jeszcze opierdole!!!!!!!!!!!! i Anulka sie nawet nie odezwała :-( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Marika jedz!!!!!!!!!!!!! ...i do lekarza sio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja jeszcze dzisiaj mam luz bo nie ma moich są na szkoleniu,a od jutra znowu mnie nie ma,takie zyciejestem jak cos na gg,ale znowu was tam nie ma, a mnie naprawdę ciężko tu wejść w pracy jak wszyscy są....... nie gniewajcie sie na mnie,a tym bardziej na Anulkę,ona bidna też zapracoawana,aż mi jej szkoda......................... u mnie wszystko wporządku,trol przegina jak zawsze,ale ja totalnie go już olewam i nie przejmuję się nim............... ale za to z mss się fajnie układa,oby tak dalej.......... dziewczynki, proszę,to naprawdę nie moja wina..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie dowiedziałm, ze mnie na mgr uzupełniajace przyjeli :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D PIJEMY WÓDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki brawo brawo,to co ???????dzisiaj wieczorem opijamy???????????? może na konferencji sie spotkamY?????????????????/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak dzis stawiam wódke wszystkim zołzom :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, mój stary nick był powołany z wszechswiatów, żeby madasi udzielić szerokiego wsparcia ... juz sie przepoczwarzam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcieło znowu wszystkie ja was dzisiaj utopie w tej wódce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! słowo daje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a a a ja sie chcialam pochwalic:P:P:P:P bo wczoraj byly rowne 2,5 roku z moim misiem:):):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Marika 🌼 Myslę, że to z PRZEPRACOWANIA! Z tego co piszesz całe dnie tyrasz! Ja też tak miałam kiedyś, praca od 13-23 a tak naprawdę od 12-3 czasem 4!! Chodziłam jak motorynka, bateryjka jaka a nie jadłam prawie nic..I też nie miałam ochoty :O Ja pracę rzuciłam :P tego Ci nie radze ;) Ale idż do lekarza, nawet tak dla siebie samej się zbadać i weż sbie kilka dni urlopiku żeby się zrelaksowac i polenić :):) Waikiki 🌼 BRAVO! Hehe :D Zaocznie? Kiedy start? Bo ja Dziewuszki mam zjazd zaoczniaków już w ten piątek 😠 No popierdzieliło ich, połowa września jest 😠 Unitra 🌼 Wasze zdrowie :D 👄 :D Madasia i Anulka 🌼 FOCH 😠 Nie no żarcik ;) Zaraz poszukam tego Waszego wątkaaaa :P ;) Taka jedna 🌼 Hej ;) Hehe 🌼 👄 Mykam na BB :) ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomona a wiesz, że nawet nie wiem kiedy start nic nie wiem, bo zobaczyłam na internecie, ze mnie przyjeli i już niczym sie nie interesowałam... musze tam zajrzeć teraz na spokojnie ;-) Uni, no to super - powodzenia, byle by tak dalej, albo by było coraz lepiej!!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomona==> ten moj mial zjazd juz w zeszly piatek.... hehe dzieki dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma napisane kiedy zaczynam ani nic... tylko że mam zapłącić 21 zł - opłata za indeks i legitymacje elektroniczną :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UNITRA Ty ślepaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hie hie ty mnie tu od slepakow nie wyzywaj.... slepakami to niektorzy faceci strzelaja:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Wrocilam:D:D:D Ale pewnie nie na dlugo , bo straaaasznie zajeta jestem:P Nawet nie udaje mi sie stronek zapisanych na forum nadrabiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice forum idzie na przód w tempie ślamazarnym, więc dałabyś rade nadrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×