Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

hihi a jak Wy dziewczyny macie jeszcze jakieś swoje zdjątka to ja proszę....:D lubie oglądać zdjęcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna dziewczyna z Ciebie, taka symatyczna jak Unitra w końcu to rodzina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna miało byc!!!!!!!!!!!!!!!! chyba głodna jestem, że tak zjadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle wam zdjęcie mojego kolegi oceńcie czy fajny gośc ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem chyba nie:( a wiesz ostatnio moja pseudo byla przyjaciolka mi napisala ze mnie nikt nie lubi ze az dziwne ze mam kolezanki itp... kurwa przez glupia kretynke zmarnowalam 5lat!!!! kurwa 5 lat poszlo sie jebac!!! nie no byly tez osoby ktore mi to powiedzialey ... ale sa tez osoby ktore mnie w ogole nie znaja a zle o mnie mowia... np. kolega mojego trolla:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra ludzie sa parszywi, źli, zepsuci i fałszywi a przede wszystkim chorzy bo zazdrośni aż tak, że robią innym za to krzywde... sama sie kiedys o tym przekonałam na właśnej skórze :-( \"kto poniża sam jest niski\" - pamietaj o tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cieszmy sie radościa innych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie jestem dzisiaj jakos pesymistycznie nastawiona... mewik przypomnialas sobie o co mialas mnie zapytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra jeszcze nie raz sie rozczarujesz na człowieku... i nie przejmuj się ludźmi którzy mają o Tobie zdanie nie znając Cię... :O bo to tylko o nich świdczy, skoro nie zna sie osoboy jak można powiedział że jest np. chamska czy fałszywa ?! no głupota ! dlatego powiem tak brzydko miej w dupie zdanie innych, najwazniejsi są przyjaciele i ich zdanie... :) reszte miej w poważaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... Adzia ale wypatrzyłaś ;-) fajny a maila dostałyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik bo Ty mnie zainspirowalas do szukania ;D jak tego anioła wysłalaś :D tak ogladam go i mysle , że jakieściacho na tapecie by sie przydalo i tak szukam.. a tu taki okaz :D szkoda że ma kłaki na klacie :O ohyda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna *DOBRANOC* a dostałyscie fotki na maila tego mojego kolegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×