Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Mewik !!!!!!! olaboga !!! zobaczyłam go i mowie prawie jak pUDZIAN !!!! hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice cream nie gadaj głupot! jak Ci się mój koleszka podoba? hi hi jest taki troche zjawiskowy dlatego Wam go wysłałam, a teraz juz powinny do was dojsc jego zdjęcia sprzed 3 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice cream no anioł to bezdyskusyjnie z moim kolega wygrywa! kładzie go na łopatki jednym palcem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny , ale ja sie zaraz spac klade:/ Cos mnie glowa mocno boli:( Jutro poczte sprawdze to papap:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ice ;-) ja też zmykam, bo rano do pracy musze wstac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice trzymaj sie ciepło !! :* :) 👄 :) Mewik ten murzyn dobry jest na tych fotkac sprzed 3 lat hahah :D dobranocccc 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra przejmujesz sie ex ze tak powiem przyjaciółką pomyslałabym ze jej niz znasz skoro sie przejmujesz. Ile razy chciła Ci na złość zrobic no ile?? i pewnie tym razem sobie to wymysliła. Tylko czasami jesteś denerwująca ale ja Ci juz wszystko co chciałam wygarnełam i jest oki a nia sie nie przejmuj to zdzira i dziwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny macie problem-ustawmy sie w dżungli:classic_cool:kazdej bedzie daleko i bedzie po klopocie bo zadna sie nie bedzie wyklucala ze ile musi przejechac:D a tak powaznie to widze ze ten temat zrobil sie ciezki i niepotrzebny zupelnie bo tylko klotnie sie wywiazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika 🌼 ;) Ano widzisz, wszystko (podobno) przez lomonę :classic_cool: Ja tyko dodam [w temacie], że na zlocik (po przemyśleniach) się nie pisze :) I (po przemyśleniach) troszkę sobie od Hogatowych Pogadanek odsapnę, jakbym przypadkiem trafiła na swojego księcia na czarnym koniu to oczywiście dam znać ;) Juz po rozstaniu z trollem miałam sobie zrobić przerwę, ale jakoś zostałam (mam silną wolę...robi ze mną co chce ;) ). NieSTETY nie mam więc trolla, nie zołzuje, więc tematy wprowadzam do wątku poboczne i niepotrzebne. Żeby nie powiedzieć: zaskakująco drażniące :O [jestem trzezwa:P] Dobranoc Wszystkim Zołzom :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomona teraz Ty? no wez ne pergol ze tak to ujme!!! jaki odpoczynek?dlaczego nie chcesz pojechac? ale u nas to zgranie jak u mnie w podstawowce:O bo juz w lo bylo lepsze:O oj dziewczyny,dojrzale panny a takie niezdecydowane,humorzaste no! bo po tylkach spiore albo...wysle do mojego:classic_cool:na mala tresurke:D o tak:D lomoniadke,adzie i kogo tam jeszcze?madasia,marta,mewik nie kreca nosem,chca cos zrobic,znalezc wyjscie no ale reszta to zawodzi konkretnie! moze zacznijmy od tego czy w ogole ktoras chce sie spotkac?bo moze to jedynie glupi pomysl a co z ice?złotko Ty sie zdecydowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos dziewczyny fochy odstawiają!!! Lomonka pierdaczy od rzeczy, bo przecież pomimo, że niektóe mają trolów to i tak nie co dziennie o nich piszą!!!!!!!!!!! tez zbaczają na zupełnie inne tematy, np. mój temat odnośnie prezentu, albo fotek kolegi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak temat: zlot czarownic ma wszystko schrzanić, to zapomnijmy, że był! może za rok dojrzejemy ;-) albo niech każda zainwestuje w kamerke internetowa to sobie będziemy tak gadac i sie widzieć ;-) żaruje! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam dziewczyny ze jeżeli czuje taką potzrebe żeby narazie odpocząć to zostawmy ja, wróci jak sie wyciszy,zobaczycie, ja też potrzebowalam kilka wieczorow bez forum, czasami tak jest..... dzień dobry wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia {kwiat] spoko, ja nie mam nic do tego, że ona chce odpocząć- luzik! ale niech nie pirdzieli, że jak nie ma trola to nie ma o czym z nami gadać! jest z nami od początku i bez niej byłaby luka, której nikt nie zapełni :-( a niech sobie odpoczywa! ale my tez zbaczamy na inne tematy, czasem wogóle nie wiadomo skąd sie biorą takie są głupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde kwiatek mi nie wyszedł 😠 to raz jeszcze! madasia 🌻 witaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czoraj dzwonił zielony, zz propozycja żebysmy poszli w czwartek na balety ... ??? powiedziala ze w czwrtek nie dam rady w piątek nie ma problemu, przecież mam dzieci w domu i wstaje rano wcześnie z nimi do pracy...... a on na to że w piątek jedzie do domu, może sie umowimy wieczorem w czwartek na jakąś randkę???? to mu tłumacze znowu to samo- no jak mam wyjść wieczorem???????? a on mi pisze ze mnie rozumie i ze jestem wspaniałą matką, że dobrze ze nie rezygnuję z nich żeby spotkać sie z kimś......... do końca nie wiem o co mu chodziło...... ale......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... madasia bardzo dobrze, ze postawiłas na swoim ale jak w końcu sie dogadaliście?? spotkacie sie jeszcze przed jego wyjazdem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umowiliśmy sie ,nie odzywa sie do dzisiaj.... gada mi cały czas o jakiejś szarej rzeczywistości i o tym żebym nie pozbywala sie marzeń, kuźwa ja nie rozumiem o czym on mowi.....?????????? po co takie gadki???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-o jakis \"filozof\" sie zielonemu załączył! mój marynarz, tez tak miał! też nie kumałam co on czasem gada :-( takich wywodów to nawet babki nie potrafią tworzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×