Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

nawet nie musicie naciskać widze:) kurcze jeszcze nie wiem jak tu do końca jest na tym forum hehehe:) troche techniki i człowiek sie gubi:):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka za moment wyśle Ci anioła i tabele zołz, żebyś miała nasze maile :-) i mapke tez Ci wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Adzia Tobie pierwszej wysle a potem mewik 👄 Mewik jak sie masz zucać to faktycznie nie jedz bo jak on sie odsunie to mozesz do wody wpaść :) hehe żartuje oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia mail poleciał :) na ostatniej fotce mój małpuch :P SUmmer a Ty słoniu co sie nie odzywasz hehe :P z poważaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Adzia, najmocniej przepraszam, wybacz mi proszę Cię, ....:D:D:D lol............z poważaniem słonica Summerka:P a bo żem sprzątała w pokoju ...wkońcu:P:P co tam Słoniu Mój słychać?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer odbiór :P [bukiet kwiatow] ahaha :P co tam.. zimno mi :( ogrzejesz ? buhahaha :P :) kolacje jem, z moją małpuchą ............ :P dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe:D to smacznego.....:P:P a grzac to nie ja powinnam ....heheh... aaaaaaaaaaaaa......... Adzia.... jeszcze coś.... ważnego.... o czym bym zapomniała...... więc dodaje..... Z POWAżANIEM:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer dzięęekujęęę :D przepraszam , dzien dobry hehe :D Olcia też już Twoje mam :D ale mi moją koleżankę przypominasz! :) Masz tyle lat co Unitra ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka czekam i czekam a tu nic :-( Olenka dostałas mape i tabelke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez skladam zamowienie na takiego aniola stroza....szkoda tylko ze majtki ma ubrane;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niewyzyta bo ten moj mnie olewa to co mam robic?? patrze sie na nszego aniola stroza i zauwazylam ze ma te nieszczesne gatki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna 🌻 ja mam mojegio Trola ale dziś go nie widziałam więc w sumie też jestem niewyżyta:P:P:P :D:D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×